Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
'Φαντασια μου-πλανευτρα
εισαι η πιο μεγαλη ψευτρα'Προσκύνημα

τραγουδαει ο Τερζης,ο μονος ανθρωπος επανω στην υφηλιο με ασπρο μαλλι και μαυρο φρυδιΘυμός

Καπως ετσι και η δικια μου φαντασια μου ψιθυριζε..'θα της σκισεις το κωλαντερο,μην κοιτας που ειναι σαν παρατημενη θειτσα,μπες καταδρομικα,δωστης το κωλοτρυπιδι στο χερι και φυγε τρεχοντας'Γερο-μύστης
Την ακουσα λοιπον την φαντασια μουΚεφάλι σε τοίχο! και στο ξαναγυρισα στο Ιασωνος 44 ,αριστεραMoney Mouth
Και συνεχιζει ο Τερζης..

'Ενιωσα αποψε το κορμι σου
στα δαχτυλα μου να γλιστρα
στα χειλη μου τα διψασμενα
δροσια να παιρνουν τα φιλια'

Τιποτα βεβαια απο οτι περιγραφουν οι παραπανω στιχοι δεν συνεβη με το ΣαπακιΘυμόςΘυμός
Η Ελενη ειναι μια μιλφ,Αλβανη,με σγουρο καπως μαλλι πριν τους ωμους,μαυρο,φατσα που πριν καποια χρονια θα μπορουσε να ηταν συμπαθητικη,ασχηματιστο σωμα και καπου εδω τελειωνουν τα καλαΘυμός

Το σαλοναρισμα της ειναι να βγει εξω,να χαμογελασει αμυδρα και αυτο ειναι ολο.Απο την ολη αυρα νοιωθεις οτι κατι δεν παει καλαMoney Mouth,απλα εγω δεν αρκεστηκα σε αυτο αλλα επρεπε να το επιβεβαιωσω και μεσαΜαλακία
Η τσατσα ανακοινωσε ελευθερο μπουκι,μαλακια απο την Ιβηρικη Χερσονησο και κωλοτρυπιδι.

Εδωσα το 10ευρω,ζητησα πεντε λεπτα και μπηκα στο μεσα δωματιο.Σχετικα καθαρο,μεσαιο μεγεθος,με καθρεπτης στον αριστερα τοιχο.
Απλωθηκα στο κρεβατι και τον ψιλοεπαιζα σκεφτομενος οτι σε λιγα λεπτα θα της εσκιζα τον πατοΓερο-μύστης

Αφου τελειωσε εναν αλλο στο διπλανο δωματιο-οπου δεν ακουστηκε τιποταMoney Mouth-ηρθε σε μενα.
Αμεσως καθισε διπλα μου και αρχισε να μιλαειΘυμός
Εγω ειχα την τσαπου ετοιμη να της την καρφωσω σε λαρρυγι και γκροβερακι και αυτη νομιζε οτι βγηκε για καφε με την κολλητη τηςΚεφάλι σε τοίχο!
Η ομιλια της ειναι βαρια και περιεργηΚεφάλι σε τοίχο!ολοφανερα εχει θεμα.Και αυτο οκ,αν καποιος δεν ειναι καλα,δεν τον κατηγορεις,μπορει να χρειαζεται αγωγη η δεν ξερω τι,παντως για σε αυτη τη δουλεια δεν πρεπει να ειναιMoney Mouth
-εγω δεν δουλευω τσαμπα εδω,να μου τα τρωνε οι γκομενοι,σαν κατι χαζες που ειναι τοσα χρονια εδω και τα δινουν σε γκομενους και αυτοι πανε στα club και τα πινουν κοκεςMoney Mouth
Και αν παει κανεις να μου τα φαει θα τον σκοτωσωMoney Mouth
και εκανε την χαρακτηριστικη κινηση ,οτι κοβει τον λαιμο καποιουMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
και δωστου παλι..'εγω δεν δινω τσαμπα κωλο,θα δουλεψω ενα χρονο και θα παω Αλβανια να κανω αυτο και κεινο και το αλλο'..Money Mouth
'και γω ειχα πολυ πελατεια διπλα,εκανα 40 Πακι{στανους} την ημεραΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!Θυμός και 15 Ελληνες...

Η παρλαπιπα συνεχιζοταν Θυμόςκαι πουτσα δεν ειχε ακουμπησειMoney Mouth
Αντικειμενικα ηταν ηδη κανα 8λεπτο που μιλαγε μονη τηςΚεφάλι σε τοίχο!..λεω κατσε να δεις που θα χτυπησει καμια τσατσα την πορτα,θα κανει πως φευγει και θα γινει η Ιασωνος εργοταξιοΘυμός

-'καλα ολα αυτα αλλα κανε μου πιπα'και της επιασα το κεφαλι τραβωντας προς τα κατω.Παει να τον ρουφηξει ακαποτα. βαλε καποτα της λεω..
1 λεπτο και δεν μπορουσε να την βαλειΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

-ασε,να την βαλω εγω.
Οκ,μιλαμε για παρωδια πιπαςΘυμόςΘυμός

Τον βαζει ελαχιστα και με το που της παταω το κεφαλι πεταγεται σαν να την χτυπησε κεραυνοςΘυμός
δεν λεει κατι,πχ' δεν μου αρεσει ,μην μου πατας το κεφαλι',η κατι αλλοMoney Mouth
απλα με κοιταζε σαν χανοςΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Αυτο εγινε 3-4 φορεςΘυμός
ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΠΙΠΑΣ;4 δευτερολεπταΘυμόςΘυμόςΘυμός

Χωρις να πει κατιΚεφάλι σε τοίχο! καθισε ανασκελα και ανοιξε τα ποδιαMoney Mouth
Για καποιον ανεξηγητο λογο η πουτσα μου ηταν ακομη ορθιαΧμμμ;
Εδω και ωρα ειχα ξενερωσει αλλα αχυστος δεν φευγω,μπορει να εχει θεμα αλλα ειναι και κουτοπονηρη,μπορει και πιο πολυ το δευτερο..
Με τα πολλα τον βαζω στο αξυριστοΘυμόςμουνι της και παει με την μια να με κλειδωσειΘυμόςΘυμός

Ε ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΠΙΑ ΠΑΡΑΣΙΤΟΓαμήσουΘυμός
της τραβαω με δυναμη τα ποδια και τον καρφωνω τερμα μεσαΚαπέλοδεν με ενοιαζε πλεον,αλληλεπιδραση μηδεν,λειτουργουσαμε εντελως αυτονομα,αυτη εκανε τα δικα της και γω τα δικα μου και οποιος κερδιζεMoney Mouth

Με συνοπτικες διαδικασιες την γυρισα στα 4.
-γυρνα για κωλο'
-σιγα σιγα γιατι ποναει
ναι,βρηκες ανθρωπο γαμηδιΓαμήσου

Η τσατσα παραδοξως δεν ειχε χτυπησει πορτα,ουτε και το εκανε στην πορεια.Ψιλοκαλη ειναι η τσατσα να πουμε βεβαια,μια κοντη Αλβανη με γυαλια.

Η ΚΑΡΙΟΛΑ δεν εβαλε τζελ,εγω εκεινη την ωρα δεν το πολυσκεφτηκα και της τον καρφωσα all the way inΝαι!στην ξεχαρβαλωμενη της κωλοτρυπιδα..
Εννοειται οτι δεν καθοταν σε μια μερια αλλα κουνιοταν σαν σπαστικοΘυμός
-Δεν μπορω να γαμησω ετσι!και την πιεσα κατω με δυναμηΝαι!Ναι!Καπέλο
Εκανε πως ποναει,η ποναγε..
-Βαλτον παλι στο μουνιΘυμόςδεν μπορω,ποναωMoney Mouth
-οχι,θα χυσω στο κωλο σουΓαμήσου
Δηλαδη δεν ειχε κανενα θεμα απο κωλο να μπει παλι μουνι,στα αρχιδια τηςΘυμός
-βγαλτον.ΕΣΠΑΣΕ Η ΚΑΠΟΤΑΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςΘυμόςΘυμός

Και ναι Συναγωνιστες,αυτη την στιγμη μπορει να εχω κολλησει βουβωνικη πανωλη και να μην το ξερω ακομηMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
Η καποτα πραγματι ειχε σπασει πανω πανωΚεφάλι σε τοίχο!Money MouthΘυμόςMoney MouthΘυμός
-κατσε,να παω να φερω αλληΜαλακία
-'οχι,κατσε εδω να μου τον παιξεις'

Τι να κανω και γω,ημασταν ηδη στα αποδυτηρια,και παρολα αυτα τα τραγελαφικα εγω επεμενα να αδειασω.
Παει να με πιπωσει παλι ακαποταΘυμός
Στην απειροελαχιστη δηλαδη πιθανοτητα που δεν εχω κολλησει Εμπολα απο τον κωλο τηςΘυμός,να μου τον μεταδωσει με το ζορι απο την υγειονομικα επικινδυνη στοματικη της κοιλοτηταΘυμός

0ΧΙ ΠΙΠΑ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ,ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΑΙΞΕΙΣ ΛΕΜΕΚεφάλι σε τοίχο!
Με τα πολλα ξαπλωσε σχεδον παραλληλα και αρχισε μια φραπεδια που δεν ξερω,το σπουργιτι που ερχεται καθε πρωι στο μπαλκονι μου και του ριχνω ψιχουλα να εβαζα να μου τον παιξει πιο καλα θα το εκανεMoney Mouth
[Παρεπιπτοντως το γαμωσπουργιτι δεν αρκειται στα ψιχουλα αλλα του εριξα 2-3 φορες μπισκοτο και το λαμογιο τωρα κανει και επιλογηΘυμόςτου ριχνω ψιχουλα, δεν τα τρωει Θυμόςκαι περιμενει μπισκοτο,το οποιο καταβροχθιζειΚαπέλο]

Μιλαμε τυποι τον επαιζε 2-3 φορες σπασπωδικα και τον αφηνεΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
-πως θα χυσω ετσι ρε;
της επιασα το χερι με το δικο μου και το ανεβοκατεβαζα ρυθμικα πανω στην πουτσα μου
Κεφάλι σε τοίχο!,ελεος δηλαδη,ακομη και σε αυτο δεν μπορουσε να ακολουθησει,καλυτερα να τον επαιζα μονος μου,μιλαμε για ιλαροτραγωδιαΘυμός

Εβαλα 1-2 δαχτυλα στο μουνι της(να μην αφησω μερος του σωματος μου αμολυντοΜαλακία)και επιβαλλοντας με το ζορι στον εγκεφαλο μου να κανει περιεργες χημικες διεργασιες καταφερα να αρχιζω να χυνω..
εννοειται οτι επιβαλλοταν να καταστρεψει και αυτη την στιγμη,με το που αρχισα να χυνω,τραβηχτηκε αποτομαΘυμός,και ενω εγω παλευα με το χερι μου να σωσω οτι δεν σωζοταν ουσιαστικα,αυτη ειχε ηδη σηκωθει και χωρις να πει τιποτα εγινε καπνοςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Μαλιστα..εζησα για να το δω και αυτο..δεν μιλαμε για φολα,ακομη και η φολα θα στηθει εστω και ψευτικα,κατι θα κανεις.
Εδω μιλαμε για ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ,μιλαω σοβαρα.
Τωρα αν καποιος περασει και βγαλει ακρη,μακαρι,μαγκια του.
Ολα πιστευω ειναι σχετικα ,υποκειμενικα στις πουτανες,μια μπορει να ριξει φολα σε μενα και με καποιον αλλον να ριξει γαμησαρα.
Εδω ειναι κατι αλλο.ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.

Φευγοντας την ρωτησα ..
-εξετασεις εχεις κανει;
-ναι..
Πιστευω αν την ρωταγα αν εχει παει στο πειραμα του CERN παλι ναι θα ελεγεMoney MouthMoney Mouth

Σημερα επανηλθα στο μπουρδελο για να ξεκαθαρισω 2-3 πραγματακια.Ελειπε και τα ειπα στη τσατσα.

Παντως αν με εχει κολλησει κανα τυφοειδη πυρετο,φυτεψτε με εκει απεξω στο 44,και αφηστε και λιγο χωρο απο πανω μου και για κανεναν αλλοΚαπέλο

Τα σεβη μου ΜυστεςΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 27, 2018
Όνομα κοπέλας
Ελένη
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, messinia, jimakos900 και 53 άλλα μέλη

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2018
Προσκύνημα
30 Μαρτίου, 2018
Όπως πάντα , απολαυστικός.
Αν δεν αποφύγεις εν τέλει το μοιραίο, χάρηκα που σε γνώρισα...
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
30 Μαρτίου, 2018
Τυπαρα παντα fanta στο σακιδιο....εισαι αρχηγοπουλο...ΚαπέλοΝαι!Ναι!
30 Μαρτίου, 2018
ΩΩΩΩ Ρε Bro...Πως Την Πατησες Ετσι Με Το Σαπακι ??? Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

ΠορνοΜυστη Μου Για Να Την Πατησες Εσυ Που Εισαι Και Σκληρος Καριολης... Κατσικογάμης

Βαλε Τωρα Με Το Νου Σου Τι Φολες Εχουμε Φαει Εμεις Οι Υπολοιποι Που Ειμαστε Αγαθοι !!!ΕμμμμMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Παρεπιπτοντως Η Ιστορια Με Το Γαμωσπουργιτι Ηταν Πολυ Ωραια !!! Καπέλο

Ακου Ο ΓαμωΣπουργος Οταν Δοκιμασε Μπισκοτο...Μετα Εκανε Και Επιλογη !!! :ΘυμόςΘυμόςΘυμός

Το Πιανεις Μετα Το ΓαμωΠουλο Και Το Ξεπουπουλιαζεις Η Δε Το Πιανεις ?? Χμμμ;Money MouthMoney Mouth
31 Μαρτίου, 2018
abelo7979Ναι!
31 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Aιδοιολειχε αντι στεφανων ριχτετα σε απορους μπουρδελαιρηδεςΚαπέλοΝαι!
31 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε dodinosΚαπέλοΝαι!
31 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Bro ScreamerΚαπέλο
εχει ξεφυγει το λαμογιο,μπαινει στην κουζινα κανονικα και ανεβαινει στο τραπεζι κανοντας ψακτικες και τραμπουκιζει ολα τα υπολοιπα σπουργιτια που το βλεπουν με φοβοΘυμόςMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
31 Μαρτίου, 2018
Μυστη ειχει εναν Δρ.Σαμανο εδω μεσα,
πες του να σου δωσει οδηγιες-κατευθυνσεις
για το ατυχημα.. Σπασίκλας



31 Μαρτίου, 2018
τυπε εγω εκανα λαικ για το σπουργιτι και τα φιλοζωικα σου αισθηματα Money MouthMoney MouthMoney Mouth
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2