Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 132367
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Λιλα ηταν απωθημενο μου από ολες οσες διαφημιζε το εν λογω γραφειο. Στο ξενοδοχειο ηρθε στην ωρα της (τα 10 λεπτα δεν τα θεωρω καθυστερηση ετσι κι αλλιως), και η πρωτη εντυπωση ηταν θετικη. Όχι τοσο από το ντυσιμο, αλλα από το ότι συναντουσες ένα χαμογελαστο πιπινι, με πιο γλυκο και πιο νεανικο προσωπο από των φωτογραφιων. Εμφανισιακα η Λιλα λοιπον,ηταν 100% αυτό που περιμενα , ισως και παραπανω!
Στα social ,ουτε εδειχνε βαριεστημενη παρα το προχωρημενο της ωρας , ουτε κακοδιαθετη ουτε ηταν λιγομιλητη. Πηγε για μπανιο, οπου πλενεται αρκετα σχολαστικα, το οποιο εκτιμω , μιας και εχει δικο της σαπουνι.

Από εκει και περα, ο αγωνας κινηθηκε σε χαλαρους ρυθμους λογω δικης μου κουρασης, χωρις να εχω παραπονο σε κατι, τηρηθηκαν όλα στο επακρο, αν και θα ηθελα λιγο πιο βαθια γλωσσοφιλα. Πηγε για μπανακι ξανα στο ενδιαμεσο και μολις ηρθε,μιλησαμε λιγακι και κινηθηκε αμεσα για το δευτερο γυρο, οπου εκανε ο,τι περνουσε από το χερι της (και όχι μονο από το χερι της) για να με ικανοποιησει γιατι η κουραση μου ηταν εμφανης. Το πιο ωραιο ηταν ότι καθισε φουλ μια ωρα (και όχι 45’ ή 50’) και ότι στο τελος απολογηθηκε ότι η αποδοση της ηταν πεσμενη λογω κουρασης και ότι θα μπορουσε καλυτερα ! Της εξηγησα ότι τη βρηκα μια χαρα και να μην αγχωνεται και πως φαινεται η κοπελα που αποφευγει να κανει πραγματα και η κοπελα που απλα είναι κουρασμενη αλλα εχει καλη διαθεση.

Σε ολη τη διαρκεια η Λιλα ηταν χαμογελαστη και συνεχως σου θυμιζε ότι εισαι με ένα πιπινακι, το οποιο είναι ικανο να σε κανει να ξεχαστεις απο όλα σου τα βασανα εστω και για λιγο.
Μιας και ειχα πολλα χρονια να παρω cg, μπορω να πω ότι δεν το μετανιωσα και ότι θα την ξαναεπελεγα, απλα νομιζω πως το οικονομικο σε συνδιασμο με την υπερπροσφορα κοριτσιων, ισως όχι τοσο φρεσκων, σε κανει να σταθμιζεις πιο προσεκτικα τις επομενες κινησεις σου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.703
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Εκλεκτικός, Διαγραμμένο μέλος 177820 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2018
ο φωτογραφος θελει να μας καβλωσει
review reaction 1 hornyasfuck
30 Μαρτίου, 2018
Έχεις δίκιο φίλε,ειδικά στην τελευταία φωτογραφία με την κωλάρα της!
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2