Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 38 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μελίνα είναι μια από τις σταθερές και διαχρονικές αξίες του συγκεκριμένου γραφείου .
Οφείλω δε να ομολογήσω ότι η πρώτη μας συνάντηση έγινε καθαρά από σπόντα , καθώς η γνωστή Μαριλου δεν ήταν διαθέσιμη την ώρα που μπορούσα / ήθελα εγώ .
Και για όποιον δεν κατάλαβε το σημειο αναφοράς και κριτήριο επιλογής ήταν ένα ...οι "αεροσακοι"
Συναντηθήκαμε και πάλι πρόσφατα ( ημερομηνία καθαρά ενδεικτική ) σε βολικό για μένα ξενοδοχείο ακολασίας στα νότια προάστια
Πρέπει να ήμουν μάλλον το πρώτο ραντεβού εκείνης της ημέρας καθώς , όπως μου ειπε ερχόταν κατ ευθείαν απ το σπίτι .
Η μάσκα στις φωτογραφίες κρύβει ένα πολύ όμορφο και ίσως πολύ αισθησιακό πρόσωπο ..Βέβαια ..όλα τα λεφτά είναι όταν αυτό το μωρό ξαπλώσει στο κρεβάτι ..κορμι να το γλυφεις μέχρι να παθεις ζαχαρο

Δεν είναι για PSE καταστάσεις … με ψεύτικες κραυγές και επιφωνήματα
Στην αρχή μοιάζει για γατάκι ..αλλα μόλις σπάσει ο παγος και «ζεσταθεί» και η ιδια το γατάκι μετατρέπετε σε Τίγρη , που μπορεί να κατασπαράξει κάθε απρόσεκτο αρσενικό
Στα συν ένα ενισχυμένο αλλά θαυμάσιο στήθος που σαν δηλωμένος βυζολάτρης δεν χόρταινα να απολαμβάνω σε κάθε ευκαιρία … και φυσικά φρόντισα να τα «διακοσμήσω» με τα απαραίτητα μικρά «σπαθάκια»
Επίσης το στοματικό της για Σεμινάριο

Όπως πάντα η συγκεκριμένη κριτική είναι καθαρά υποκειμενική ..
καλά να περνάτε

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
270€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, sylvio101010, wired77 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού