Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 440 10
Μασατζίδικα 642203
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τι να πω για αυτή τη γυναίκα έχω μπλέξει και θα γίνω τακτικός πελάτης.
Ας τα πάρουμε όμως από την αρχή, πρώτη στάση στον 3ο με κακές εντυπώσεις, καλά μπορεί να μην πάμε τόσο για την εμφάνιση σε αυτά τα μαγαζιά αλλά θέλει ανανέωση ή να κατεβάσουν καμία κοπέλα από τον 6ο, δεν παλεύεται τόσο λίπος μαζεμένο σε έναν όροφο έλεοςΚεφάλι σε τοίχο!
Συνεχίζω στον 6ο οπού κόλλησα λίγο με το νέο έκφυλο μωρό Ναταλί αλλά επέλεξα τελικά πάλι Μόνικα για σίγουρα αποτελέσματα.

Επέλεξα πρόγραμμα με Nuru, στην αρχή ξεκίνησε με μασάζ και επέμενε εκεί γιατί ήμουν όντως πολύ πιασμένος. Επειδή είχε πολύ κόσμο για αυτήν σιγκεκριμένα πριν από μένα ξεκίνησε κάπως αγχωμένη με γρήγορες κινήσεις αλλά αμέσως επανήλθε στο χαλαρωτικό nuru ανεβαίνοντας από επάνω κάνοντας κάτι μαγικά διαλείμματα με ανάποδη πίπα όπως ήμουν μπρούμυτα. Η ώρα περνούσε όμορφα και αισθησιακά όπως μόνο αυτή ξέρει.

Με γυρίζει και αρχίζει μια άκρως αισθησιακή-βασανιστική πίπα. Δε θυμάμαι να την έγλυψα εγώ, πρέπει να το ξέχασα αλλά σίγουρα έπαιξα με την κλειτορίδα της. Με τα πολλά ανεβαίνει επάνω στο εργαλείο και τον παίρνει όλον μέσα βαθιά. Να σημειώσω εδώ ότι είναι από τις κοπέλες που δεν κρατάνε δυνάμεις για να βγάλουν τη βάρδια και άμα καυλώσουν παθιάζονται και χύνουν χωρίς να σε σταματήσουν, γι'αυτό κοντεύω να γίνω αγαπούλης, αν έμενα Αθήνα θα είχα πρόβλημα όλη την ώρα εκεί θα την έβγαζα. Η κοπέλα έγινε τούρμπο και τρελάθηκα και εγώ και άρχισα να βαράω με δύναμη και με απανωτές αλλαγές στάσεων, χωρίς να βγω από το ζεστό νινάκι της, το τέλος ήρθε μέσα της μετά αναστεναγμών και ιδρώτος.

Με το που ηρέμησα μου είπε ότι δε το συνηθίζει τέτοιο κοπάνημα αλλά που και που το χρειάζεται(καλή ώρα).Μετά από λίγο η αισθησιακή ταινία συνεχίστηκε με χαϊδέματα, μαλάξεις, λάδια τελείως tantra επιπέδου και συνέχεια με πίπα οπού κάποια στιγμή το αφήσαμε γιατί της είπα δεν παίζει να ξανά βγάλω σταγόνα στέγνωσα.
Κι όμως δεν έφευγε το αστέρι έμεινε εκεί και με ξανά έτριψε γιατί μου είπε δε θα με άφηνε να φύγω έτσι πιασμένος.
Τι επαγγελματίαςΈρωτας 1ωρα κλείσαμε σίγουρα μπορεί και παραπάνω, μαζί της ξεχνάς το χρόνο αν έχεις δουλειές καλύτερα να βάλεις ξυπνητήρι!
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Vitalnrg, muffer35

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2018
Πες τα ρε μεγάλε, η τύπισσα είναι όντως άπαιχτη Προσκύνημα !!! Οι υπηρεσίες που προσφέρει είναι πάντα ποιοτικές και ποτέ δεν έχω αποχωρίσει παραπονεμένος!!! Προγραμματίζεται επόμενη συνάντηση σύντομα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1