Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
1ον να ευχαριστησω το γραφειο κ τους συντονιστες του σαιτ για αυτο το φοβερο δωρο. ηθελα να κλεισω καιρο ραντεβου με τη φαιδρα αλλα μια ειχα εγω βαρυ προγραμμα, μια αυτη, μια δεν ημουν κ τοσο καλα οικονομικα οποτε φανταστειτε ποσα εγκεφαλικα επαθα οταν ειδα πως κερδισα.

σκαει η φαιδρα με 10 λεπτα καθυστερηση λογω κινησης πργμα που δεν με πειραξε. με το που ανοιγω βλεπω μια φοβερη 2μετρη γκομενα φουλ περιποιημενη κ ντυμενη με ενα ροζ μινι φορεμα. αφου συστηθηκαμε μου ζηταει να την βοηθησω να ξεκουμπωσει το φορεμα για να παει για ντουσακι. βλεπω ενα κορμι τουμπανο ακριβως σαν αυτο στις φωτογραφιες,υπερκωλαρα, μπουταρες κ βυζι οχι πολυ μεγαλο αλλα φοβερα στητο κ φοβερο στην υφη.φοβερο δερμα το οποιο ειχε πολυ ωραιο σοκολατι χρωμα απο σολαριουμ.καποια πολυ ωραια μικρα τατουαζ εδω κ εκει οπως βλεπετε κ στο βιντεο.

να τονισω οτι εαν περιμενετε να δειτε καμια ψωνισμενη κανετε λαθος. η κοπελα ειναι πολυ πρσγειωμενη κ φιλικη κ κανει τα παντα για να σε κανει να περασεις καλα.ομιλιτικη κ χαμογελαστη. μπραβο στο γραφειο για ολες τις κοπελες καθοτι καθε φορα που εχω κλεισει ραντεβου απο κει (2 φορες μαριλου που μας αφησε, 1 λιλα κ τωρα φαιδρα) εχω μεινει παραπανω απο ικανοποιημενος σε ολα τα επιπεδα.

σκαει που λες η φαιδρα απτο μπανιο ολογυμνη (εγω να εχω μεινει μαλακας με το σωμα που εχει) κ ερχεται σιγα σιγα κατα πανω μου κ αρχιζει μια πολυ ωραια πιπα δυνατη κ προσπαθειες για ντιπ.η αισθηση απο το σκουλαρηκι που εχει στη γλωσσα ειναι απιστευτη.κραταει αυτο για λιγα λεπτα κ στην συνεχεια περασμα προφυλακτικου κ με καβαλαει η καυλα. ξερει να κουνιεται πολυ ωραια. εγω της εχωνα σφαλιαρες στον κωλο με το ενα χερι κ το αλλο το ειχε πιασει η ιδια κ μου ρουφαγε τα δαχτυλα.στην συνεχεια στηνεται στα 4 οπου την δαχτυλιαζα ταυτοχρονα μουνι κωλοτρυπιδα κ της εγλειφα τα κωλομερια με μανια, η θεα δεν περιγραφεται με λογια. πολυ δυνατο γαμησι με σφαλιαρες στην κωλαρα της κ να μου ζηταει πιο δυνατα.τρελα ειναι οταν κατεβαζει τελειως κατω το κεφαλι, τουρλωνει τελεια τη κωλαρα της κ τεντωνει τα χερια μπροτα. τελειως υποτακτικη η σταση της κατι που με καυλωσε πολυ. καπου εκει ηρθε κ το τελος του 1ου γυρου με εμενα να της εχω ανοιξει τερμα τα κωλομαγουλα για να εχω πληρη εικονα της πουτσας μου να μπαινοβγαινει μεσα της. ντουσακι κ απτους 2 κ λιγο αραγμα να πουμε 2 κουβεντες να κανουμε κ ενα τσιγαρο. καλη κ για παρεα η κοπελα αλλα μονο στη θεα της κορμαρας της, καυλωσα ξανα αμεσως. ξεκινησα εγω τον 2ο γυρο οπου παντα στις δικιες μου περιπτωσεις ειναι ο πιο δυνατος αφου εχουν φυγει τα χοντρα.αυτη τη φορα ηθελα να τη γλειψω πιο πολυ κ ετσι κ εγινε. την ξαπλωσα στο κρεβατι κ της εγλυφα τη μουναρα της ενω ταυτοχρονα της χουφτωνα με το ενα χερι τα βυζια κ με το αλλο επαιζα με την πισω τρυπα της. μετα ανεβηκα προς τα πανω για να απολαυσω κ τα βυζια της. στην συνεχεια κ ενω ηταν ξαπλωμενη ανασκελα ανεβηκα απο πανω της κ της τον εδινα δυνατα στο στομα. μια προσπαθουσε να τον βαλει ολο μεσα κ μια να μου ρουφαει τα @@ κ να τα πιπιλαει με το σκουλαρηκι ενω εγω δεν εμενα φρονιμος κ συνεχιζα να παιζω με τη μουναρα της κ να την δαχτυλιαζω. σηκωνομαι ορθιος πανω στο κρεβατι κ της κανω να με πιπωσει ετσι. την πιανω κ εγω απ το κεφαλι κ αρχιζω ενα γαμησι στοματος διχως αυριο. τα δακρυα της τρεχανε ποταμι πραγμα που με εφτιαχνε αλλα μετα την ενοχλησε λιγο γιατι για καποιο λογο δεν μπορουσε να σταματησει μετα. καποια βλαφαριδα πρεπει να την ενοχλουσε αλλα δεν το αφησε να διακοψει τη ροη της συναντησης. μπραβο της για αυτο.

αφου χορταινω mouthfuck την βαζω να ξαπλωσει ανασκελα για να την γαμησω ιεραποστολικα. δυνατο γαμησι με αυτην να μου γλειφει το αυτι κ το λαιμο κ εγω να της χουφτωνω τα βυζια κ να της χωνω τα δαχτυλα μου στο στομα.ολο μεσα χωστον μου ρε καριολη μου λεγε κ με κλειδωνε με τα ποδια της για ναμπω οσο πιο βαθεια γινοταν.στη συνεχεια την φερνω για reverse cowgirl οπου η θεα της κωλαρας της ηταν κ παλι φοβερη. της ειχα κοκκινισει τη κωλαρα της απ τις σφαλιαρες κ σε καποια φαση ενιωσα ασχημα γιατι δεν ηξερα αν ποναει κ απλα δεν λεει τπτ. ανθρωπος ειναι ετσι, μην το ξεχναμε αυτο. την ρωταω μηπως το παρακανα κ μου γυρναει κ μου κανει τι λες ρε γαμιολη, με τρελαινει να μου χαστουκιζεις τον κωλο, πιο δυνατα βαρα με. τα δα ολα κ η καυλα μου χτυπαει κοκκινο, γλειφω τον αντιχειρα μου τον χωνω στον κωλο της για να την τραβαω εγω πανω στο καυλι μου κ με το αλλο συνεχιζα να χαστουκιζω δυνατα. με γαμαγε ετσι για λιγη ωρα ακομα κ μετα την ξαναστηνω στα 4 κ μου λεει οχι απο αυτην την πλευρα του κραβατιου αλλα απτην αλλη για να μπορω να σε βλεπω απτον καθρεφτη οταν με γαμας. της κανω κ γω το χατηρι κ αρχιζω να τη σκιζω ετσι. τα κυματακια που κανει ο κωλος της οταν την παιρνεις στα 4 ειναι ολα τα λεφτα. ειχε παρει παλι αυτην την υποτακτικη σταση με το κεφαλι τελειως κατω κ τα χερια τεντωμενα μπροστα. ξερει τελεια πως να στηνεται η καυλιαρα. επομενη σταση, την ξαπλωνω μπρούμυτα κ την βαζω να ανοιξει τα κωλομαγουλα με τα χερια της κ εγω να την γαμαω καθετα. επειτα πεφτω πανω της για να μπω ολος μεσα της ενω με το ενα χερι χουφτωνα παλι το στηθος της κ με το αλλο δαχτυλιαζα το στομα της ενω αυτη μου χαιδευε τα @@. επειτα την ξανα εβαλα να με καβαλησει οπου παλι της χουφτωνα με μανια τον κωλο κ της εγλειφα τα βυζια. της ξαναχωνω παλι δαχτυλα στο στομα κ η καυλα τι κανει?? μου πιανει το χερι το τραβαει εξω κ αρχιζει μονη της να μου γλειφει την παλαμη κ τα δαχτυλα ενω με εχει πιασει απ τον λαιμο κ κοπανιοταν πανω μου με ολη της τη δυναμη. μετα την ξαναστηνω στα 4 στην ακρη του κρεβατιου αυτη τη φορα κ γω να την χωνω ορθιος. καπου εκει ενιωσα λιγο την στυση μου να χαλαρωνει αφου απτο πολυ εντονο σεξ ειχα αρχισει να κουραζομαι. λογικο ειναι. της λεω ελα για 69 κ μου χαμογελαει. κανουμε για λιγη ωρα τη σταση αυτη. να τη γλειφω κ να χωνω δαχτυλα κ στις 2 τρυπες ταυτοχρονα. σε καποια φαση την εβαλα να κατσει ολη πανω στην μουρη μου για να μην μπορω να ανασανω. ελα να με τελειωσεις της κανω μετα απο λιγο. ξαπλωνω εξουθενωμενος εγω κ αρχιζει μια πιπα χαλαρη κ ωραια ενω ειναι αριστερα μου κ γω να της παιζω το μουνι κ να της χαιδευω τον κωλο. το τελος με βρηκε να τον παιζω ενω μου πιπιλαγε με τη γλωσσα τα @@ μου κ να της πιανω δυνατα την κωλαρα της κ να την ρωταω που να της τα δωσω. ολα στο στομα μου λεει τα θελω. κ τα ρουφαει ολα η καυλα κ τα καταπινει με τη μια χωρις την παραμικρη προσπαθεια. παιζει ενω εγω εχυνα αυτη να ειχε ηδη ξεκινησει την καταποση. παει για ντουσακι κ βγαινει εξω να ετοιμαστει να φυγει ενω εκανα τσιγαρακι κ χαζευα σαν μαλακας την κορμαρα της. σκεφτομουν πωωω ρε πουστη θελω κ αλλο. χαλαρα εβγαζα 2 ακομα γυρους αν ειχα τον απαραιτητο χρονο να φορτισω μπαταριες. σε καποια φαση μου ζηταει να την βοηθησω με το φερμουαρ. πραγματικα το πιο αστειο σκηνικο που μου εχει τυχει με cg. δεν ξερω ρε κουκλα τι διαολο εκανα τοσο λαθος αλλα παιδια δεν μπορουσα να το τραβηξω πανω με τη τιποτα. σαν να χε τσιμεντο η μαλακια κ δεν κουνιοταν. πηγαινα να το κανω με δυναμη κ μου λεγε μη προσεχε θα το σπασεις κ θα βγω εξω γυμνη. οτι να ναι. τελικα μετα απο καμποση προσπαθεια τα καταφεραμε σε συνεργασια ο ενας με τον αλλον κ εγω πανηγυριζα. την παω προς την πορτα, της χουφτωνω μια τελευταια φορα τον κωλο κ την στελνω στο καλο.


Τελος αν με αφηνε το συστημα θα εβαζα μεγαλυτερες βαθμολογιες. τα 180 που παιρνει η κοπελα ειναι οντως πολλα αλλα μετα απο μια συναντηση μαζι της καταλαβα τον λογο που χρεωνει τοσο. οι υπηρεσιες μαζι με την εμφανιση αλλα κ την συμπεριφορα της γενικοτερα ειναι τοπ επιπεδο. αν αξιζει τοσα?? ναι τα αξιζει ειναι η αποψη μου.καταλαβα απο πρωτο χερι γιατι στο σαιτ της εχουν δωσει τον τιτλο πορνσταρ. το οτι βεβαια εγω ειχα αυτην την εμπειρια μετα απο κληρωση του Athens Diva κανει την ικανοποιηση μου ακομη μεγαλυτερη. οποιος θελει να προσελθει κ εχει ενδοιασμούς οτι θα πανε πεταμενα τοσα λεφτα να παρει την αποφαση κ να το κανει. δεν θα χασει εαν ψαχνει pse. τωρα για gfe δεν μπορω να κρινω αλλα θεωρω οτι κ εκει θα δινει ρεστα. αυτα τα λιγα απο μενα!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
duckyduck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
465
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 napoleonV1, doc_lin, lemourios και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2018
Mεγαλε χαραμιζεσαι......επρεπε να γινεις διαφημιστης.Αψογο το promotion
31 Μαρτίου, 2018
Με ένα 'πάφ' στα 180;Χμμμ;
Καλύτερα 18 'παφ' έκαστο στο 10ρικο..
P
pokerFace
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2