Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651655
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όπως αναφέρω και στον τίτλο,επιβεβαίωση όλων των θετικών κριτικών εκτος από το προφίλ και από ένα φίλο ο οποίος με ενημέρωσε προφορικά για μερικές συναντήσεις που είχε με την Μαρίνα.
Επίσκεψη λοιπόν ένα πρωινό κατά τις 12(+) και άνοδο στον 3ο.Κουδούνι και είσοδος στο σαλόνι από την κυρία υποδοχής(λίγο ψύχρα αλλά πάμε εκεί για τις κοπέλες και όχι για αυτήν).Ερώτηση εάν είναι η πρώτη μου φορά και απάντηση ότι είναι η πρώτη στον 3ο.Παρουσίαση των τριων κοριτσιών Βίκυ,Εύα(όμορφες,τσαχπίνες,νεαρές και οι δύο με σέξυ συνολάκια με την σούπερ μίνι ιατρική ρόμπα)και η Μαρίνα(ο στόχος) με ωραία εμφάνιση δίχως στηθόδεσμο με το στήθος να εμφανίζεται σχεδόν σε όλο το μέγεθος του από την μισάνοιχτη μίνι ρόμπα και το μαύρο στριγκάκι που φαινόταν σε όλο το μεγαλείο του λόγω του μίνι.Μου άρεσε αυτό που είδα και έτσι δήλωσα Μαρίνα για το πρόγραμμα των 80 και μίας ώρας.Δεν παίρνω ποτέ το μισάωρο γιατί δεν με ικανοποιεί χρονικά και συνολικά.
Επέστρεψε η Μαρίνα για να με συνοδέψει στο δωμάτιο και μου πρόσφερε πορτοκαλάδα που ζήτησα μετά από ερώτηση της και αφού πλήρωσα την κυρία,ακολούθησα την Μαρίνα στο δωμάτιο.Δωμάτιο υψηλού επιπέδου,μεγάλο με όλα τα κομφόρ,φωτισμό,μουσική,άρωμα κλπ.Μου ετοίμασε την πετσέτα και τις παντόφλες και μοε είπε να ετοιμαστώ ...Έκανα το μπάνιο μου και ετοιμάστηκα για τα περαιτέρω.Ήρθε μετά από λίγο η Μαρίνα η οποία είναι ένα κορίτσι με ωραία χαρακτηριστικά με πρόσωπο το οποίο φωτίζεται και γίνεται πολύ γλυκό όταν χαμογελάει,σώμα όπως το περιγράφουν όλοι,μαλλιά έως τους ώμους,στήθος λίγο χαλαρό αλλά με θηλές που διογκώνονται και σκληραίνουν με την περιποίηση.Γλώσσα
Με την προοπτική για την πιθανότητα για διπλή ικανοποίηση ξεκινήσαμε απευθείας τα προκαταρκτικά με αναγνώριση αμφοτέρων των σημείων διέγερσης. Γλωσσόφιλα βαθειά,υγρά, με γλώσσα κλπ.Οι θηλές της διογκώθηκαν και σκλήρυναν με την περιποίηση μου και η Μαρίνα άρχισε να κατευθύνεται σε χαμηλότερα επίπεδα όπου έφτασε στην μικρή περιοχή.Ωραία περιποίηση με γλώσσα,στόμα,λαρύγγι,σάλιο,οπότε έγινε η επιθυμητή διέγερση.Για να μην συμβεί ατύχημα από τα πρώτα λεπτά της ζήτησα να ξαπλώσει στο μασαζοκρέβατο και άρχισα την δική μου περιποίηση σε όλο το σώμα και όχι μόνο...Πολύ ωραία αίσθηση και γεύση στο δέρμα,καθαρότατη,ανταπόκριση ακόμα και στην περιποίηση των δακτύλων στα ωραία και καθαρά ποδαράκια της.Και τέλος επίσκεψη στην μικρή περιοχή της Μαρίνας για την δική μου περιποίηση.Καθαρότατη,υγρή,γεύση και καθ'όλη την διάρκεια της περιποίησης μου το ερωτογενές της σημείο διογκωμένο και σκληρό!Γευστικά υγρά δίχως ίχνος οσμής και κάποια στιγμή μου λέει με χαμηλή φωνή "τελειώνω¨..." οπότε συνέχισα μέχρι τέλος.Όπως ήταν ξαπλωμένη με παίρνει στο στόμα της και άρχισε την δική μου ικανοποίηση.Το δάκτυλο μου στο υγρό της σημείο για λίγη βοήθεια,Πολύ βαθιά με σάλια,γλώσσα,στόμα που έφθασε μέχρι τον φάρυγγα της.ΠΡΩΤΗ φορά τέτοια εμπειρία...Μεγαλοπρεπής κατάθεση έως την τελευταία σταγόνα...
Επίσκεψη στην ντουζιέρα και από τος δύο για ανανέωση.Συνεχίσαμε με πολύ καλό μασάζ από την Μαρίνα και μετά από αρκετή ώρα νέα διέγερση με το στόμα και όλα τα άλλα σημεία σωμάτων.Σηκώθηκα από το κρεβάτι,η Μαρίνα μου πέρασε την προφύλαξη και ακούμπησε τα χέρια της και το σώμα της στο κρεβάτι.Είσοδος(όχι πίσω) και μετά από λίγη προσπάθεια δεύτερη κατάθεση που δεν μου συμβαίνει συχνά λόγω και ηλικίας.
Εν κατακλείδι μία πολύ ωραία ωριαία συνεύρεση με ένα πολύ γλυκό κορίτσι που δίνεται απλά και ήρεμα τόσο και όσο πρέπει για να φύγεις από το 42 με χαμόγελο και ικανοποιημένος.Σίγουρα θα γίνει νέα επίσκεψη στην πρώτη ευκαιρία.Σε ευχαριστώ Μαρίνα και συγνώμη στους φίλους για το κάπως μακροσκελή κριτική!! Να περνάτε όλοι καλά...
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, baroc, alpula και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού