Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βλεποντας την επιστροφη της Ρενατας μετα απο 4μηνη απουσια λογω επιδιορθωσης στα υδραυλικα της (δικαιολογημενη) παω απευθειας στον εν λογω οικο εκ Ρωσιας να τιμησω για αλλη μια φορα (εχω χασει το μετρημα) το κοριτσι μας την αγαπημενη μας πουτανα.....Οπως καθε φορα ετσι και τωρα γινοταν ο κακος χαμος....κλασικα απο δωματιο σε δωματιο πηγαινε και το σαλονι γεματο τυχαιο δεν νομιζω...δινω αμεσως το πορνοπαραλοβο και περιμενω ν' αδειασει το δωματιο για να μπω....εντωμεταξυ εως οτου αδεισει δωματιο ετεροι συναγωνιστες απο την Χαλκιδα με ρωτουσαν για την Ρενατα και για αλλες πουτανες τους εδωσα τα φωτα μου για ολα...αδειαζει το μικρο δωματιο στα δεξια ετσι εισερχομαι ενω στο διπλανο ηταν ενα φιλος μου που περιμενε το κοριτσι....ετσι μπαινοντας στο δωματιο βγαζω τα ρουχα και παω τοιχο και στηνω αυτι να γελασω και να φτιαχτω ηχητικα.......(ανωμαλια)...δεν αργει ο φιλος και ετσι το κοριτσι ερχεται μετα σε μενα με παρα πολυ ορεξη διψασμενη για πουτσα.... ξεκιναμε τα σχετικα μου ελειψες που ησουνα κτλπ μου ειπε πως εκανε χειρουργειο στο χρυσορυχειο της ειχε σπασει και ξεκινησαμε χαμουρεμα για ανορθωση πεους....Ειχαμε βαθια πιπα που με τρελενει και μου αρεσει πολυ....στη συνεχεια σταση καβαλαρισσας και μετα στα 4 σφυροκοπημα χωρις ελεος χωρις παραπονα ολο μεσα....Τελειωσα με πιπα μεσα στην καυλα και την ηδονη που προσφερε για χιλιοστη φορα το κοριτσι...Σε ευχαριστω που υπαρχεις...Οσοι δεν εχετε περασει μαζι της μην το σκεφτεστε καθολου....

Υ.Γ. για τον χρηστη vril που με ρωταει να του πω οτι δεν δινει γλωσσοφιλα καταλαθως μπηκε στην προηγουμενη κριτικη μου για την Ρενατα....
Αυτη την βδομαδα εχει περιοδο λογικα και θα λειπει μερικες μερες....Εις το επανειδιν.....!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
318
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bar0vios, Ημεδαπος , Bonecrusher και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2018
Περαστικά να τις ευχηθούμε να ειναι σιδερένια..
Δεν ειναι κακό να στήνουμε αυτη όλοι ετςι είμαστε!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1