Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 31 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απο το γνωστο γραφειο της πολης μας που ως τωρα δεν με εχει απογοητευσει με τις επιλογες που εκανα. Ευκολη επικοινωνια και κλεισιμο ραντεβου τσακ μπαμ σε γνωστο ξενοδοχειο central-west side της πολης. Εφτασα ενα τεταρτο νωριτερα οποτε ενημερωσα οτι ειμαι στο σημειο του ραντεβου. Δεν το εκανα επειδη βιαζομουν, απλα ηθελα να ειμαι σωστος και να με εχουν υποψιν τους. Μου λενε οτι εχω ακομα ωρα, σε ενα τεταρτο ειναι αλλα θα ενημερωναν την κοπελα. Σε 2 λεπτα μπαμ τηλεφωνο οτι ειναι ετοιμη και θα μπορουσα να ανεβω. Δεν ξερω γιατι αυτη η ανησυχια απ το γραφειο ή την κοπελα αλλα ειχα ενα 7-8λεπτο περπατημα απ το σημειο που παρκαρα, οποτε μολισ μπηκα χτυπησε τηλεφωνο για το αν εφτασα.
Η πορτα ανοιγει και με υποδεχεται η κοπελα. Οπως την βλεπετε στις φωτο απλα λογικο ειναι πιο φωτεινες λογω καλλιτεχνιας. Ματαρες και προσωπαρα με χαμογελο. Dress code οπως το ζητησα και να κανει ναζια και κουνηματα μεχρι να ξεντυθω. Αψεγαδιαστο σωμα και πολυ νορμαλ. Δεν θα συμφωνησω με τους κυριους συναγωνιστες για την περιφερεια και τα μπουτια της, ειναι κανονικα απλα δεν ειναι καλαμια και υπερλεπτα ειναι οτι πρεπει για κοπελα. Ο κωλος πεταχτος σε ενα βαθμο ειδικα οταν ειναι ξαπλωμενη μπρουμητα, στα τεσσερα κολαση. Η επικοινωνια εχει ενα θεμα αν και ξερει αγγλικα δεν τα μιλαει ευκολα. Πρωτοβουλιες δεν ξερω αν παιρνει, εγω δεν την αφησα παντως γιατι ηθελα να παιξω μπαλα εγω. Δεν αρνηθηκε τιποτα, σφαλιαρες στον κωλο, γλυψιμο παντου, παθιασμενα γλωσσοφιλα, ρουφηγμα στα βυζια τα οποια ειναι στητα 2αρια με μικρη ρωγα αλλα πεταχτη. Ειχε αναψοκοκκινησει και συνεχεια βογγουσε, τελειωσε 2 φορες ειπε. Καλη αισθηση το αιδοιο της το οποιο με το περασμα της ωρας ολο και υγραινοταν, οταν αλλαζαμε στασεις το προφυλακτικο ηταν φουλ στα υγρα. Πηρα και πισω τρυπα η οποια ειναι μικρη και σκουρη, σαν εικονα δεν ειναι εντυπωσιακη παντως μολις την ειδα ειπα αποκλειεται να μπω ομως διαψευστηκα. Εβαλα τζελ στο προφυλακτικο και αργα αργα μεσα. Ελεγε και καποια προστυχολογα οταν αυξανα τον ρυθμο αλλα οχι με πολλη εμφαση. Εριξα μονο ενα μπαλακι γιατι ξοδεψα τον χρονο μου στο να αλλαζουμε 35 στασεις σε ολο το δωματιο. Γενικα τιμια επιλογη απο υπηρεσιες και χρηματα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.930
Πόντοι:
5.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, koukoskoukou, ολεσγιατοπουτσο και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού