Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα συναγωνιστές, πάντα αρχίζω με αυτήν την φράση ώστε να χαιρετήσω έναν λαό που αξίζει σεβασμό Γλώσσα Σενέχεια λοιπόν --> το τελευταίο καιρό γράφω κάποιες κριτικές καλές η κακές κατά τη δική μου άποψη πάντα ελπίζω να βοηθάω όσους έχουν όρεξη να διαβάζουν, τώρα έχω χρόνο λόγο εργασίας τώρα γράφω. Αρχίζουμε η Ζωίτσα είναι ένα κοριτσάκι από Αλβανία κοντούλα ξανθούλα ντάξει δεν έχει κάτι δυνατό πολύ από εμφάνιση αλλά έχει καλή συμμετοχή και συμπεριφορά λες και έχει πάει μπουρδελοσχολείο Ναι! χχααχχχα Είναι ένα στανταράκι μου όποτε θέλω ρε αδέρφια να λαχανιάσω λίγο και να πω ναι ρε φίλε τώρα γαμησα, με το που μπαίνει στο δωμάτιο προσπαθεί να σπάσει το πάγο άσχετα αν σου λέει πράματα αδιάφορα δεν πειράζει προσπαθεί να επικοινωνήσει χωρίς να ζαλίζει, στον αγώνα τώρα πίπα γρήγορου ρυθμού αλλά αρκετή ώρα όσον αφορά το σεξ κάνει ότι στάση της ζητήσεις πάνω κάτω πλάι ταβάνι πάτωμα ότι θες, βασικό πολύ δεν βιάζεται, ο μάστορας δεν βαράει πόρτες . Το γατάκι της στενό θα έλεγα φρν πολυβάζεει κρέμα, έχει υπομονη και πάντα ρωτάει άμα πέρασες καλά , επίσης πολύ σημαντικόξέρει άμα έχει περάσει ξανά μαζί της και όσο πας είναι και καλύτερη ναι ξέρω marketing αλλά εφόσον παιζουν ευρά στη μέση έτσι είναι....κατακλίδα όποιος θέλει να γαμήσει κάτι τίμιο και να πει ότι σήμερα ο μάγκασ μου είναι ικανοποιημένος από τη βόλτα που το πήγα ας πάει Ζωή και ας γράψει ο καθένας τη κριτική του, αυτά για Ζωή συναγωνιστές καλά γαμήσια εύχομαι ολόψυχα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζωή
Talibanakos44
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
3.313
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, Kinkey, taper και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού