Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση με την Κατερίνα έγινε βραδάκι καθημερινής 20.00 στο Bill. Η συννενόηση έγινε εύκολα το μεσημέρι της ίδιας ημέρας.
Έφτασε ακριβώς στην ώρα της ντυμένη casual sexy, κοντό φορεματακι, μπότες και πολυ χαμογελαστή.
Κάποιος φιλος έχει ήδη πει κατι που ισχύει για την Κατερίνα και για αρκετες ακόμα κοπέλες και κατα τη γνωμη μου έτσι πρέπει να ειναι πάντα: Εάν φερθείς σωστά και δείξεις ότι θες και η ίδια να περάσει όμορφα (όσο είναι εφικτό αυτο) τότε η μια ώρα θα περάσει εύκολα. Socializing στην αρχή με τσιγαράκι, σιγά σιγά ξεντύθηκε και πραγματικά το κορμί της είναι πολυ πολυ sexy, απαλο δέρμα,
μυρίζει όμορφα, στήθος τόσο όσο πρέπει σε μέγεθος. Γλυκιά στο πρόσωπο , με ωραία tattoo.
Στο πρακτικό κομμάτι η Κατερίνα ξεκινησε με δυνάτη πίπα με ή χωρίς χέρι, ανάλογα τις «οδηγίες». Ήταν υπομονετική, καλοδιαθετη και ζήτησε με ωραίο τροπο να με καβαλήσει για να μην χύσω γρήγορα στο στόμα της. Αρκετά σφιχτή, με εναλλαγες σε στασεις και χωρις να βιάζεται. φυσικά στα 4 η θέα είναι άπαιχτη. Για τους λάτρεις των ποδιών η Κατερίνα έχει μικρά πατουσακια, πολυ μαλακα που ισως επρεπε να ασχοληθώ λιγο παραπάνω Χαμόγελο
Τελείωμα μετά απο 20-25’ στο στοματάκι της έπειτα απο προσεκτικό και υγρό γλύψιμο στα μπαλάκια και ταυτόχρονα τρίψιμο της κλειτορίδας της. Δεύτερος γύρος δεν υπήρξε αφού μετά το μπανάκι ανάψαμε τσιγαράκι και καθήσαμε κρεβάτι χαλαρά μέχρι να τελειώσει η ώρα. Έδωσε και συμβουλές Ματάκι
GFE καταστάσεις λοιπον , πρέπει να πω ότι ήταν έτοιμη για δεύτερο γύρο αλλά έκανε αυτο που ευχαριστούσε εμένα περισσότερο. η Κατερίνα νομίζω εφόσον της φερθείς όμορφα θα σου φερθεί επίσης γλυκα και θα προσπαθήσει να φύγεις ευχαριστημένος. Με ρώτησε 2-3 φορές αν ήμουν εντάξει και πέρασα καλα. «Τέλεια Κατερίνα μου» Δυστυχώς δεν με αφήνει να βάλω μεγαλύτερη βαθμολογία....
Θα τα ξαναπούμε σύντομα Έρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
639
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Perier45, THV και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού