Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 781918
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
περασμα απο το συγκεκριμενο μαγαζι για πρωτη φορα καθως εχω διαβασει καλα λογια απο αρκετους συναγωνιστες.ειχα κλεισει ραντεβου με την αντριαννα για να ειμαι σιγουρος οτι θα απολαμβανα ενα πολυ καλο μασαζ και απο οτι φανηκε βγηκε αξιοπιστη.στην υποδοχη μια κοπελα ευγενικη και ομορφη και αμεσως ανεβηκε η διαθεση μου.δεν ξερω αν περναει κ αυτη στο δωματιο αλλα θα το μαθω την επομενη φορα.κερασμα ποτακι κ στη συνεχεια παρουσιαση των κορασιδων.υπηρχαν πολλες ενδιαφερουσες κ ομορφες κοπελες.θα επιδιωξω να δοκιμασω αρκετες στο προσεχες μελλον.περασμα λοιπον με αντριαννα.εμφανιση δεν θα πω καθως τα εχουν πει αλλοι κ θα συμφωνησω κ εγω.ξεκινημα με ενα απολαυστικο κ δυνατο μασαζ καθως το ειχα αναγκη.η κοπελα το εχει μου ελυσε τους κομπους απο το κεφαλι μεχρι τα ποδια.αφου καταλαβε ποτε πρεπει να γυρισει το παιχνιδι με προσεγγιζει με μια αριστουργηματικη πιπα αργη και βασανιστικη.καταλαβε οτι με αναστατωσε φουλ και αμεσως για να χαρουμε αυτο το ανεβασμα περναει σκουφακι και αρχιζει το καβαλημα.αλλαγη στασης την ωρα που επρεπε και συνεχεια στον αγωνα της ηδονης.η καταθεση δεν αργησε να ερθει.ικανοποιηση και απο τους δυο.η κοπελα ειναι πολυ καλη σε ολα και οποιος την δοκιμασει σιγουρα θα την εχει στα στανταρακια του.την προτεινω ανεπιφυλακτα.μπραβο της κ παλι!!!!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HarisGB, ZeroTolerance

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαρτίου, 2018
Να τα λετε γιατι "μερικοι" λεν τις κριτικες και τα γουστα μου αστοχα ;) Προσκύνημα
H
HarisGB
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1