Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 12 10
Γραφεία CG 145485
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Η ημερομηνία ενδεικτική καθώς έχω επιλέξει κοπέλες από το γραφείο παραπάνω από τέσσερις πέντε φορές...
Όταν είναι να βαθμολογήσουμε το γραφείο πιστεύω πρέπει να το κάνουμε με ακρίβεια ακόμη και στην πιο απλή λεπτομέρεια...
Αρχικά από την παρουσία του στο site η οποία κινείται σε καλά επίπεδα.Είναι συνεπείς στις φωτογραφίες αλλά και στον τρόπο ενημέρωσης ως προς τις αφίξεις των κοριτσιών.
Οι φωτογραφίες από τις κοπέλες έχουν μία λογική επεξεργασία και είναι στα επιτρεπτά όρια.
Ο "χειριστής" στο site δηλαδή αυτός που γράφει ως εκπρόσωπος του γραφείου είναι συνεπείς καθώς σε pm σχετικά με απορίες ως προς τα κορίτσια απαντά άμεσα ή σε διάστημα μερικών ωρών.
Οι τηλεφωνήτριες εξυπηρετικές δε μπορώ να πω,ενημερωτικές ως προς τα κορίτσια χωρίς να θέλουν να πλασάρουν άλλη στη θέση αυτής που έχω επιλέξει...
Τα κορίτσια που έχω επιλέξει δηλαδή στα ραντεβού που έχω κάνει έρχονται στην ώρα τους χωρίς καθυστέρηση.Οπότε σε θέμα τυπικότητας και συνέπειας που αναφέρω και πιο πάνω το έχουν το προβάδισμα...
Τα κορίτσια επίσης που έχω επιλέξει ήρθαν περιποιημένα με κορυφή την Μελίνα η οποία σε δύο ραντεβού που έχω κάνει το dresscode της έβαζε κάτω αρκετές...Δε θέλω να αδικήσω κάποιες αλλά είναι πολύ περιποιημένη...!Τέλος πάντων επειδή μιλάμε για το γραφείο αυτό άλλη φορά γιατί είναι off topic!
Ως προς την "οικονομική" συναλλαγή καμμία δεν μου ζήτησε τα χρήματα από την αρχή,όπως κάνουν κάποια αγενέστατα κορίτσια από tour...
Κατ'εμέ είναι απ΄τα γραφεία που επιλέγω κοπέλες και εύχομαι να συνεχίσει να κινείται έτσι και περιμένω με αγωνία νέες αφίξεις...!!!!
Αυτά!Καλή μας συνέχεια!!!
Φυσικά κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη!
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού