Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σάββατο μεσημέρι και αφού τελείωσα κάτι υποχρεώσεις πάω φυλής για να περάσω με την Αθηνά από φωκ.27. Δυστυχώς πήρα τα 3 μου γιατί δουλεύει καθημερινές Κεφάλι σε τοίχο!. Έτσι είπα να κάνω μία βόλτα στο Αλκιβιαδου 16α που παίζουν κάτι βυζαρουδες μιλφ ουρές. Δε λέω καλές είναι, αλλά δεν ψηνόμουν. Όταν έφευγα βλέπω το δίπλα ανοικτό και λέω να μπω μπας και έχει τίποτα καλό. Μέσα στο σαλόνι η τσα2 ανάβει τα κεράκια χώρου για να φτιάξει ατμόσφαιρα και μου λέει η κοπέλα είναι δωμάτιο. Περιμένω βλέποντας την τσόντα στην τβ...
Κάποια στιγμή η τσα2 πετάγεται και μου λέει
-Έχει παρέλαση σήμερα εεε;
-Αύριο είναι.
-Για την επανάσταση;
-Ναι ναι
-Κολοκοτρώνης εεε;
-Ναι ναι
-Είναι ο καλύτερος, διαβάζω ιστορία και η επανάσταση είναι από τα αγαπημένα μου και ο Κολοκοτρώνης ο καλύτερος για μένα.
-Ναι και εμείς ξέρετε τι του κάναμε;
-Άσε ξέρω... γιατί όμως;
-Για να τον ευχαριστισουμε... Ελλάδα τι να πεις...
-Κρίμα...
Εκείνη τη στιγμή μπαίνει συνάδελφος και η κουβέντα τελείωσε απότομα.
Μετά από λίγο βγαίνει η κοπέλα και πάει να φρασκαριστει. Είναι ένα κοντοπουτανο βουλγαρακι με δυαρι βυζι που το έχει εγλωβισει σε μικρότερο σουτιέν που δεν έβγαλε στην πράξη (καλύτερα), γλυκιά με καλό σώμα και απαλή επιδερμίδα. Έρχεται μετά από λίγο, μας χαιρεταει και έρχεται σε εμένα λες και ο άλλος δεν υπήρχε και μου ψιθύρισε στο αυτί "μπορείς να τελειώσεις όπου θες". Ο συνάδελφος έφυγε και πήγα να φύγω και εγώ.
Αρχιδια... Βεντουζωνετε πάνω μου και μου λέει να κάτσω και σε γουστάρω και θα περάσω καλά. Η τσα2 πετάγεται και λέει "θα περάσεις καλά σήμερα αφού γιορτάζεις" Money MouthΤης λέω ότι θέλω να κάνω μία βόλτα και μετά θα περάσω. Τότε ξεκουμπωνει το τζιν μου και μου λέει πάμε στο κρεβάτι και θα πάμε βόλτα μαζί Money Mouth
Το κοντοπουτανο πορνιδιο με καυλωσε και με πήγε στο δωμάτιο που είχε την τσάντα, τα ρούχα, τσιγάρα και το κινητό της. Σαν να είμαστε στο κανονικό της δωμάτιο και στην τβ να παίζει τσόντα. Της λέω να το αλλάξει να δω λίγο ειδήσεις και γελαειΓλώσσα.
Τις λέω δώσε μου 5 λεπτά. Με γράφει και έρχεται στο δωμάτιο όπου μου λέει να γδυθω και να της δώσω το παράβολο. Γδυθυκα και μου έκανε κομπλιμέντα για το σώμα και τον "φίλο" μου. Βγαίνει έξω, αφήνει τα λεφτά και πάει να κλείσει την πόρτα.
Με ειχε καυλωσει χωρίς καν να με ακουμπήσει και της άρεσε. Ήρθε με πλάτη όπου υπήρχαν φιλιά χαδια και τριψίματα. Την ξαπλωνω στο κρεβάτι και πάει για τσιμπουκι.
-Έλα λίγο ακόμα εδώ.
-Δε θες τσιμπουκι.
-Αν βιάζεσαι κάνε.
-Όχι δεν βιάζομαι, και συνεχίζουμε τα φιλιά.
Μετα πάει για τσιμπουκι όπου λέει ότι θα ήθελε όλοι οι πελάτες της να είναι σαν εμένα και ότι δεν έχει ξαναδεί τόσο μεγάλο Εμμμμ
-Ναι σε πιστεύψαμε...
-Αλήθεια λέω.
-Ότι πεις...
Η ακα πιπα καλή, εγλυφε μπαλάκια τραβαγε μαλακια και γενικώς γούσταρε.
-Ανέβα μία πάνω τώρα.
- Σε αυτό το πράγμα!
-Θα πάμε ήρεμα για αρχή και αν πονάει αλλάζουμε.
Ανεβαίνει, το βάζει στο στενό μουνι της και αμέσως βγάζει ένα αχχχ και γατζωνετε πάνω μου. Πηγαίναμε χαλαρά και ταυτόχρονα πεφτανε φιλιά, χαδια και καυλολογα.
Πότε αυξανα ρυθμό και πότε πήγαινα πιο χαλαρά με την κοπέλα να γουστάρει.
Επόμενη στάση ιεραποστολικο με τα ίδια πράγματα.
Μετα της λέω να δώσει κωλο Ναι!
-Σίγουρα;
-Γιατί τι έχεις.
-Εγώ τίποτα, εσύ έχεις κάτι μεγάλο.
-Καλά, έλα να δοκιμάσουμε αν βγαίνει.
Μπαίνω ήρεμα με την Ελένη να βογγαει και να μην στέκεται σε μια θέση Θυμός, έτσι ενώ είχα καρακαυλωσει δεν μπορούσα να χυσω Κεφάλι σε τοίχο!. 1-2 λεπτά έτσι και μετά ξαναπηρε τσιμπουκι. Καλό αν και με προφυλαξη και ξανά ιεραποστολικο με μπόλικα φιλιά.
Είχε περάσει η ώρα και είχα κουραστεί. Τότε μου λέει ψιθυριστα.
-θες να δοκιμάσουμε ανάποδα;
-Τιιιι???
-Να κάνουμε χωρίς προφυλαξη.
-Μη λες μαλακίες
-Χααχαχαχχ
Δεν ξέρω αν το εννοούσε ή όχι, αλλά έτσι φαινόταν.
Η τσα2 μίλησε αλλά την έγραψε.
Συνεχίσαμε ιεραποστολικο αλλά δεν μπορούσα να τελειώσω Κεφάλι σε τοίχο!
Η τσα2 ξαναμιλησε.
Η Ελένη μου είπε ότι πρέπει να φύγει, χωρίς να το δείχνει όμως. Τις λέω να μου παίξει μαλακια. Το έκανε ενώ ταυτόχρονα είχαμε έρθει κοντά ανταλλαζοντας φιλιά και βαριανασαινοντας. Έτσι ήρθε το τέλος στη κοιλιά της. Ενώ τελείωσα συνέχιζαν τα φιλιά. Όταν σταματησαμε έφερα χαρτί να σκουπιστει.
Στο σοσιαλ με ρωταγε αν έχω κοπέλα και όταν της είπα όχι ρωτούσε το λόγο. Την ρώτησα και εγώ αν έχει και μου απάντησε αρνητικά. Τώρα από το γυφτακι τι να πιστέψεις...
Η τσα2 ξαναφωναξε λέγοντας ότι περιμένει πελάτης. Τότε έρχεται πάνω με φιλαει και μου λέει να ξαναπερασω και να μην την ξεχάσω Money Mouth
Με λίγα λόγια η εμπειρία μου ήταν τέρμα gfe, που συνδυαστηκε με μέτριο πρωκτικο.
Με την φράση "μακάρι και άλλοι πελάτες να ήταν σαν εσένα" δείχνει ότι διαλέγει πελατες.
Παρα την καλή εμπειρία η πρότασή της για ακα γαμησι με φοβησε λιγάκι, οπότε προσοχή. Γερο-μύστης
Στο δωμάτιο έμεινα πάνω από τέταρτο (τα καλά του μεσημέρι Σαββάτου)
Πήγα με μετρό. Καλά γαμησια... και όχι ακαποταΓερο-μύστης
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 968, n.smirni76, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαρτίου, 2018
Δηλαδη θελει οσοι πελατες πανε να εχουν πολυ μεγαλα καβλια?τι συμφερη κατι τετοιο??Χμμ Για κατσε να παω ...θα την ξεκολιασο...Ωραια κριτικη τυπε ευγε!!
28 Μαρτίου, 2018
Γουστάρει πελάτες στην ηλικία της με καλό σώμα, τώρα από μεγάλα καυλια της αρέσει να τα ρουφάει και στο σεξ να πηγαίνεις σε πιο gfe. Και σε όλα αυτά κρεμπιεδαζεται, από ότι μου είπαν σε πμ 3 συναγωνιστες.Θυμός
Αυτό καλό είναι να μη γίνονται Γερο-μύστης
Τις δημόσιες τρύπες τις γεμίζουμε μόνο με προφυλαξηΓερο-μύστης
Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2