Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ξανθιά καρέ μαλλιά, ψηλή με ελάχιστα πιασίματα, μετριο στήθος με σκληρές θηλες, ωραία παρουσία μουναρα.

Μηχανικές κινήσεις στο δωμάτιο φιλιά μόνο στις θηλες μου και λίγο μαλακία στο όρθιο καυλί μου.

Νόμιζα ότι κάνει ελεύθερο στοματικό αλλα μου πέρασε καποτα, άψυχη πίπα (πέρασε λίγο τη γλώσσα απο τα καλαμπαλίκια) φιλιά δε κάνει, το μουνί της πολύ όμορφο μικρουλι συμπαθητικό αλλα είχε βαλει κρέμα πολύ. Καλό στήσιμο στα 4 δυνατό γαμήσι αντέχει
Τελείωσα στη πλάτη της. Με τόση κρέμα που είχε βάλει δεν θα τελείωνα ούτε αύριο.
Είναι εντυπωσιακή εμφανισιακά αλλά δε συστήνεται είναι μουφα. Έχει πολύ καλύτερα κορίτσια το μαγαζί σε υπηρεσίες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
66
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, Εκλεκτικός, professorx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαρτίου, 2018
Η Λάνα ήταν γνωστή τσιμπουκοπνίχτρα. Γενικά οι κοπέλες του Πιπίνου 118 και του Αγκύρας έκαναν καριέρα λόγω του ότι τα έπαιρναν στο στόμα. Αλλά τελευταίως παρατηρώ ότι το κόβουν σιγά σιγά το άθλημα. Έτσι την πάτησα κι εγω με την Νικόλ.
27 Μαρτίου, 2018
ΛύπηΛύπη
Επισης μια καλη κοπελα στην αρχη η οποια εριξε υπηρεσιες και διαθεση κατα την πορεια της ως εργαχομενη στα ιδρυματα της Πιπινου και Αγκυρας.Κριμα.
28 Μαρτίου, 2018
Εγώ πάντως για το "φόβο των Ιουδαίων" που λένε, και γιά να είμαι σίγουρος ότι δε θα τη πατήσω, στα δυο "συγγενή" μαγαζιά πάντα ρωτάω τις κοπέλες στο σαλόνι αν κάνουν ελεύθερο στοματικό τελιειωτικό, και αναλόγως την απάντησή τους, παίρνω και τις ανάλογες αποφάσεις...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3