Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντα διάθεση να συναντήσω ένα μιλφ το οποίο δεν θα με κάνει να κλάψω τα λεφτά μου για τον α ή β λόγο κατέληξα (μετά από ψάξιμο και έχοντας διαβάσει διαφορες κριτικές) στην μαγια. Η συνεννόηση μαζί της ήταν αρκετά εύκολη όπου μου είπε ότι δουλεύει μόνο στο σπίτι της, (Όχι ότι είχα πρόβλημα με αυτό απλά το λέω). Όταν έφτασα στο σπίτι της μου άνοιξε την πόρτα φορώντας ένα μαύρο φόρεμα και γυαλιά. Πρόκειται για μια αρκετά συμπαθητική και γλυκιά μιλφ. Το πρόσωπο της εμένα προσωπικά μου άρεσε. Είπαμε τα βασικά πήγα για μπάνιο για να χαλαρώσω και όταν βγήκα είχε είδη γθυθει όπου αντίκρισα ένα σώμα με κάποια παραπανίσια κιλά μεν ωραίο όμως δε όπου το μάτι μου έπεσε αμέσως με την πρώτη ματιά στα μεγάλα βυζακια της τα οποία δεν χωρταινα να τα γλυφω. Πήγε και αυτή με την σειρά της για ένα μπανακι και όταν βγήκε από το μπάνιο ήρθε με μαύρα εσώρουχα και μαύρες κάλτσες, τα έβγαλε και ξεκίνησε το ματς.
Στα του σεξ η μαγια έχει διάθεση, φιλάει βαθιά η πιπα της είναι αρκετά καλή αφήνει να την χυσεις όπου θες και γενικά κάνει ότι μπορεί για να ευχαριστήσει τον πελάτη της. Περιττό να πω ότι τιμάει τα λεφτά της και ότι είναι value for money. Το μόνο ίσως μελανό της σημείο είναι ότι δεν κάνει πρωκτικο.
Στο αν θα την ξανασυναντουσα έβαλα ίσως γιατί δεν μου αρέσει σε γενικές γραμμές να επαναλαμβάνω συνεβρεσεις με τις ίδιες κοπέλες (εκτός από κάποιες ελαχιστες εξαιρέσεις).

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.893
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, circuitboy, Ntiknik και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού