Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να ξεκινήσω λέγοντας ότι η βαθμολογία είναι ό,τι μεγαλύτερο μου επιτρέπει το σύστημα (πλην προσώπου - δεν είμαι φαν του κολαγόνου στα χείλη). Αν μπορούσα να βάλω 10άρια θα τα έβαζα σε συμπεριφορά, επικοινωνία, διάθεση και VFM!

Η συνάντηση έγινε πριν 2 εβδομάδες περίπου. Η συνεννόηση ήταν ότι πιο εύκολο και άμεσο μου έχει τύχει, μιλώντας για κοπέλα που δουλεύει ανεξάρτητα. Στέλνω sms στις 10 το πρωί και μου απαντάει σε 1 λεπτό και κανονίζουμε μεσημέρι στο BILL. (Μικρή παρένθεση για το ξενοδοχείο: είναι πάρα πολύ καλό! τα δωμάτια είναι παραπάνω από το μέσο όρο και, σε μια από τις χαμηλότερες τιμές που υπάρχουν, σου δίνουν τα πάντα σφραγισμένα, μέχρι και μπουρνούζια!!! Μεγάλο χαμόγελο )

Η Μαρία είναι γλυκειά και ευχάριστη κοπέλα που σου βγάζει αμέσως μόλις τη δεις μια πολύ καλή και θετική διάθεση. Όπως έχουν πει και οι σχεδόν 100 προηγούμενοι, είναι λεπτή, με ωραίο σώμα, βελούδινο δέρμα, (καλο)φτιαγμένο στήθος με ρώγα πύραυλο!!! - και πολύ προσεκτική με την καθαριότητα (ντουσάκια και listerine πριν και μετά από καθέ γύρο).

Στα προκαταρκτικά είχαμε πολλές εναλλαγές περιποίησης, όπου από τη μια απολάμβανα εξαιρετικό τσιμπούκι είτε ξαπλωμένος είτε όρθιος, από την άλλη φίλαγα και σπατουλάριζα όλο το κορμάκι της με το υπέροχο δέρμα Προσκύνημα . Κορυφαία στιγμή όταν την είχα μπρούμυτα για κάμποση ώρα, ζουλώντας και ρουφώντας τα μπουτάκια και το κωλαράκι της.
Το σεξ ξεκίνησε τα τέσσερα, συνέχισε με τη Μαρία μπρούμυτα και μέτα σε ιεραποστολικό. Χόρτασε το μάτι μου να τη βλέπω να στήνεται σε κάθε στάση...
Τελειώσαμε τον πρώτο γύρο με πίπα, όπου απόρησα και ο ιδίος για πόση ώρα έχυνα! το αποδίδω στην εξαιρετική τεχνική της μικρής και στην προσοχή της στις λεπτομέρειες Καπέλο
Μετά το μπανάκι και την ευχάριστη κουβεντούλα, ο δεύτερος γύρος κύλησε με εμένα αραγμένο στο κρεββάτι να απολαμβάνω διάφορα στυλ πίπας και @@-ρουφήγματος από τη Μαρία, με εναλλαγές πιέσεων των χειλιών και παιχνιδιών της γλώσσας... μέχρι τέλους. Δεν μου πέρασε ούτε στιγμή από το μυαλό να τη διακόψω Μεγάλο χαμόγελο

Με 2 λόγια, πέρασα σούπερ με το Μαράκι και δεν σας κουράζω άλλο. Αξίζει και από εμφάνιση και από υπηρεσίες και είναι και καλή και ευχάριστη κοπέλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 wired77, chris1955, nitro28 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2018
Do you have her phone number ?
31 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

as requested Χαμόγελο
https://www.lovelist.com.gr/love-list/maria-6931844449/
N
nanos70
31 Μαρτίου, 2018
μια χαρα τα εγραψες
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3