Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 251488
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία ενδεικτική αλλά πολύ σχετική Χμμμ; .Άλλο προορισμό είχα και αλλού κατέληξα.Τα σχετικά με διακριτικότητες της περιοχής τα έχω ξαναγράψει και είναι μείον.Ο χώρος μέσα είναι σούπερ.
Οι κοπέλες τρεις και διαλέγω Ντανιέλα.
Μετρίου ύψους milf με φοβερό μπούστο!!!!
Στο δωμάτιο τώρα, μου προτάθηκε αναψυκτικό ή νερό ή καφές.ξεκινάω με ντους και δεν αργεί να έρθει και η κοπέλα.
Πολύ συμπαθητική και σπάει αμέσως ο πάγος.Ξεκινάμε με μασάζ το οποίο δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο και γρήγορα πέρασε σε μάλαξη των αρχιδιών με σκοπό την ανόρθωση του πέοντα. Σταδιακά η ίδια είχε αφαιρέσει την ιατρική ρόμπα που φορούσε και μόλις γύρισα ανάσκελα φορούσε μόνο το string!
Φ Ο Β Ε Ρ Α βυζιά και σε μέγεθος αλλά και σε αίσθηση,ίσως από τα καλύτερα βυζιά που έχω δει εγώ στο χώρο!!!!Τα πασάλειψε με λάδι και άρχισε τα τριψίματα επάνω μου και άρχισε να εναλλάσει Ισπανική με (μέτριο) γλύψιμο αρχιδιών.Της ζήτησα να μου περάσει καπότα για να περάσουμε σε στοματικό, επιβεβαιώνοντάς μου πως ΔΕΝ κάνει ξεσκούφωτο.
Το σώμα της σφιχτό και η αίσθηση της επιδερμίδας πάρα πολύ όμορφη!
Με είχε καυλώσει αρκετά και βγάζοντας το string, της χάιδευα το μουνάκι στο οποίο διαθέτει περιποιημένη τριχοφυΐα και μεγαλούτσικα μουνόχειλα!
Την είδα επιφυλακτική μήπως της βάλω δάχτυλο,κάτι που δεν συνηθίζω.Έβαλε σάλιο στο μουνί της και με καβάλησε από επάνω κάνοντας κάθετες αλλά και κυκλικές κινήσεις,αργά και πολύ καυλωτικά.
Σύντομα αλλάξαμε σε ιεραποστολικό στο μασαζοκρέββατο, όπου μετά από αρκετό σφυροκόπημα υγράνθηκε το μουνάκι της και κατέθεσα.
Με περιποιήθηκε βγάζοντάς μου την καπότα και με ρώτησε για τα λάδια και αν θα ξανακάνω ντους.
Μπήκα στο ντους χωρίς να φύγει η κοπέλα από το δωμάτιο και ήταν εκεί και όταν βγήκα,πιάνοντας κουβέντα κλπ κλπ.
Από τα λεγόμενά της, μου έδωσε να καταλάβω (χωρίς να το πει) πως κάνει μια δουλειά που δεν της αρέσει,μόνο και μόνο για την επιβίωση και μάλλον ψάχνει ευκαιρία να την κοπανήσει από το επάγγελμα.
Εδώ θέλω να σημειώσω πως ΤΙΠΟΤΑ στη συμπεριφορά της κατά τη διάρκεια της συνεύρεσης δεν πρόδιδε κάτι τέτοιο.Πέρασα σούπερ!!!
Ίσως να ψάχνει χορηγό,εξτραδάκια...δεν ξέρω.
Τη συνάντηση, την κατατάσσω στις πάρα πολύ καλές αλλά αναρωτιέμαι: Όταν πηγαίνω σε μασατζίδικο που γαμάς,τι πληρώνω τελικά;;;
Δεν έχω πολλές εμπειρίες από μασάζ 3-4 αλλά παντού το ίδιο. Πολύ μέτριο μασάζ!!! Πληρώνω 50€ για να με λαδώσουν και να πηδήξω σε μασαζοκρέββατο ή σε κάποιο καναπέ;;;
Γιατί όχι studio και σε κρεββάτι;;;
Πρέπει να πάω καμμιά πενηνταριά φορές για να σχηματίσω άποψη!!!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Υ.Γ Οι κριτικές είναι εντελώς υποκειμενικές και αντιπροσωπεύουν τα δικά μου και μόνο γούστα, το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟ χρονικό διάστημα και το mood που βρίσκομαι.

Καλή συνέχεια,καλά γαμήσια!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2018
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
kafearkoudas
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
17.813
Πόντοι:
4.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Antonis zagouras, proedros46

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2018
Τελικά τι τιμές παιζουν ρε φίλε λ;
01 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχω πολύ καιρό να πάω φίλε,όταν πήγα πήρα μισάωρο στα 50€
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2