Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα ζητήσει απο πολλους συναγωνιστές που βρέθηκαν μαζι της να μου πουν γνώμη για την κοπελα σχεδον ολοι μου ειπαν "πηγαίνε θα περάσεις καλά" και τελικά επιβεβαιώθηκαν.Συνάντηση σε γνωστο ξενοδοχειο ημιδιαμονης στο κέντρό πρώτη εντύπωσή φοβερή ειναι μια πολύ όμορφη νεαρή κοπέλα με τα ολα της που λέμε.Ο πάγος και η αμηχανία των πρώτων λεπτών έφυγε άμεσα με ενα ζεστο παθιασμενο γλωσσόφιλο η συνέχεια με απογείωσε πραγματικά στομάτικο υγρό και ηδόνικο το σώμα φοβερό και βελούδινο να το βλεπεις και να το ακουμπάς απολαμβάνοντας το στο σεξ.Στην επικοινωνία αρκετα καλή και συζήτας ανετά μαζί της μέχρι να είσαι ετοίμος για τον δεύτερο γυρο.Χάϊλαιτ της συνάντησης η Αφροδίτη στα τέσσερα να συμμετέχει με πολυ ορέξη και να με καρφώνει με προστυχές ματιές στον καθρέφτη.Εν κατακλείδι μια συνάντηση που θα την θυμάμαι για καιρό με μια όμορφη κοπέλα που εχεί όρεξη και της άρεσει να ικανοποιεί τον παρτενέρ της εδω θα ήθελα να ευχαριστήσω τους παίχτες που με παροτρύναν να την συναντησω.Αυτα απο εμένα ελπίζω να βοήθησα απο μεριάς μου.Να περνάτε καλά και να γαμάτε καλύτερα Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Pilotos13
Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
189
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ser2000, borbi2525, satyrus και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού