Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 16 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχοντας διαβασει τις καλες κριτικες ειπα να δοκιμασω κι εγω με την Αλινα. Προγραμμα με στραπον δεν αναφεροταν, αλλα ρωτησα και πηρα θετικη απαντηση, οποτε προχωρησα σε συναντηση.
Ανοιξε την πορτα και ειδα μια κοπελα με πολυ ομορφο προσωπο και κορμι λαμπαδα. Στηθακια μικρα, οπως φαινονται, αλλα στητα. Ποδια ατελειωτα γυμνασμενα με φλεβες και πολυ ωραιες γαμπες (10 χρονια μπαλετο), κοιλια φλατ με λιγη γραμμωση, χερια ωραια αλλα το κορυφαιο ειναι η προσωπαρα της! Πολυ ομορφη, με μακρυ μαλλι, λιγο βαμμενη και βγαζει μια γοητεια πολυ κλασατη.
Χαιρετηθηκαμε και μπηκα για μπανακι, βγηκα και φοραγε αυτα που ζητησα, οποτε αρχισαμε με φιλακια (αποφευγει γλωσσα) και μετα κατεβηκα στα βυζια της. Πιο μετα επεσα στα γονατα με αυτην ορθια και αρχισα να γλυφω τις ποδαρες.... μακριες, γραμμωμενες ωραιες ποδαρες, μονο μειον λιγη φλεβιτιδα πισω απο το γονατο, δεν αφησα σημειο που να μην το γλυψω απο τη γαμπα και κατω. Μετα γαμησα γαμπες κι εχωσα τη μουρη μου στον κωλο της. Αυτη κουνιοταν με τη μουσικη που ειχε βαλει και γενικα ακολουθουσε εμενα. Ανεβηκα στο κρεβατι και της ειπα να μου γλειψει τα αρχιδια. Ξεκινησε πολυ δειλα. Μετα αρχισα να της πιανω το κεφαλι και να το οδηγω προς τον κωλο μου. Αυτη αντισταθηκε, αλλα αρχισε να γλυφει με πιο πολυ παθος τα αρχιδια. Κωλο δεν εγλειψε, αλλα τον εφτυσε και ασχοληθηκε πολυ με την περιοχη κατω απο τα αρχιδια. Εβαλε ενα προφυλακτικο και εβαλε δαχτυλο. Ειχαμε σηκωθει και οι 2 στα γονατα πανω στο κρεβατι και φιλιωμασταν. Της ειπα να φορεσει το στραπ και επεσα στα 4 στο πατωμα. Εβαλε μαξιλαρι για τα γονατα της κι ηρθε πισω μου. Το ενα ποδι το ειχε λυγισμενο μπροστα, τοσο μακρια ειναι τα ποδια της που εφτανα να το γλυφω κι αυτη με πηδαγε απο πισω εχοντας το αλλο στο γονατο. Μειναμε λιγη ωρα σε αυτη τη σταση, γενικα τα ποδια της λογω μπαλετου τα εχει παντα σε κουτουπιε και ηταν καυλα με τις γοβαρες που φορουσε, κατι μπλε που εχει και σε φωτογραφιες. Μετα ανεβηκαμε στο κρεβατι και με πηρε στα ισια. Επεσε και με φιλαγε ενω πηδαγε, μετα της ειπα να δωσει ταχυτητα οποτε σηκωσε το σωμα της, εκει ειδα και τους κοιλιακους της οταν σφιγγοταν. Επαιρνε ωραιες κλισεις και υστερα απο λιγο εχυσα πανω της κι αυτη αρχισε να φερνει μαντηλακια στεγνα αλλα και υγρα και να με σκουπιζει. Κατσαμε και μιλησαμε λιγο για διαφορα και εφυγα. Απο τις λιγες φορες που εφυγα με τοσο καλη αναμνηση απο κοπελα που να θελω να την ξαναδω συντομα.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, chris1955, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού