Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 369953
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Ξεκίνησα την βόλτα μου όπως πολλά Σάββατα τελευταία με την (Τ) να πάμε για ποτάκι που αλλου?
Στο σίγουρακι για παιχνίδι και διασκέδαση 2+2 και δεν πέσαμε για ακόμα μια φορά έξω στην επιλογή μας.
Φτάσαμε 12.45 στο μαγαζί. Μετά από λίγο ήρθε ένα ζευγάρι που είχαμε γνωρίσει στο Priveclub.eu ας τους πούμε (Α2017).
Παράγγειλαμε ποτάκι και διακρίνουμε μετά από λίγη συζήτηση ένα αξιόλογο ζευγάρι για παιχνίδι.
Κατά τις 1.30 ανεβήκαμε επάνω μόνοι, τα παιδιά ήθελαν να κάνουν ένα τσιγάρο ακόμα.
Είχε σε κάθε καμπίνα και από 2 σχεδόν ζευγάρια. Μετά από αναγνωριστικη η (Τ) επέλεξε να ξεκινήσουμε με ένα ζευγάρι στο μεγάλο δωμάτιο όπου ήταν ένα ζευγάρι μόνο (ανεπιτρεπτοΓλώσσα).
Νέοι γύρω στα 27Α 24Γ όπου η κοπέλα είχε αρχίσει ημίγυμνη μια ωραία πιπα στον δικό της όπου απολάμβανε με μεγάλη ευχαρίστηση.
Η (Τ) έκανε όπως πάνταΜατάκι την πρώτη κίνηση και άρχισε χάδια με την κοπέλα.
Δεν αργήσαμε να βρεθούμε όλοι γυμνοί με τα κορίτσια λόγο events βραδιάς να έχουν την τιμητική τους με πρωταρχικό ρόλο στο παιχνίδι.τα κορίτσια σε διάφορες στάσεις έκαναν το παιχνίδι φτιάχνοντας την ατμόσφαιρα και δίνοντάς χώρο και σε άλλα ζευγάρια να ξεκινήσουν δίπλα μας παιχνίδι.
Μία πλήρη ανταλλαγή δεν άργησε να έρθει με τον κάθενα μας να έχει την κοπέλα του άλλου στα 4 και να δίνουμε πόνο.
Κάποια στιγμή γύρισα το κεφάλι μου και είδα ένα φιλικό μας ζευγάρι από το site όπου τους κάλεσα και ξεκινήσαμε και άλλη ανταλλαγή με τα κορίτσια κάποια στιγμή να παίζουν τριάδα μεταξύ τους και εμάς έτοιμους από πίσω με πλήρη στύση για ένα γερό παιχνίδι όπου δεν άργησε να έρθει.
Εγώ πήρα την κοπέλα του ζευγάριου που ήρθε στο τέλος ο άντρας της την (Τ) και το άλλο ζευγάρι όπως ήταν μαζί. Ένα δίνατε παιχνίδι έφερε γρήγορα το τέλος σχεδόν όλων με την σειρά του αφήνοντας μια θετική αύρα στην καμπίνα για τα επόμενα παιχνίδια που ήταν γύρω μας.
Διάλειμμα για ποτάκι κάτω με τους (Α2017) όπου ανέβηκαν αλλά δεν κατάφεραν να μπουν ανάμεσα μας στο προηγούμενο παιχνίδι χωρίς όμως αυτό να σημαίνει ότι θα τους αφήναμε έτσι.
Λίγο μετά και πριν ανέβουμε με τα παιδιά για ένα δυνατό αλλά για εμάς ποιο χαλαρό παιχνίδι ένα φιλικό μας ζευγάρι που είχαμε παίξει την προηγούμενη εβδομάδα ήρθε να τα ταράξει την ηρεμία μας.
Τελικά καταλήξαμε 6αδα όλοι επάνω χωρίς να αφήσουμε τα παιδιά να πάρουν ανάσα.
Το παιχνίδι ξεκίνησε με την (Τ) και την κοπέλα με το κοντό μαλλί όπου πλέον σαν γνώριμοι δεν υπήρχε λόγος για καθυστέρηση και τα δύο κορμιά τους βρέθηκαν γυμνά πάνω στον καναπέ να φιλιουνται αισθησιακά φτιάχνοντας όλους.
Οι (Α2017) σαν πρώτη φορά μαζί μας ήταν πολύ μαζεμένοι και ξεκίνησαν δίπλα μας μόνοι με την κοπέλα να περνει πιπα στον δικό της και έμενα να την γδυνω σιγά σιγά βάζοντας την στο κλίμα.
Το αγόρι της κοπέλας με τα κοντα μαλλιά είχε μείνει με 2 κορίτσια αγκάλιασμενα να παίζει μαζί τους.
Σιγα σιγά πήρα την (Α2017) και την έβαλα ανάμεσα στα κορίτσια δίνοντας μεγαλύτερη ένταση στο παιχνίδι. Με χαρά τα κορίτσια ανάμεσα τους την έβαλαν χωρίς να διακόψουν το έργο τους και βάζοντας δυνατά στο παιχνίδι την κοπέλα με πολλές και συνεχόμενες ανταλλαγές μεταξύ τους και εμάς ανά διαστηματα να πηγαίνουμε εναλλάξ σε όποια στήνονταν στα 4.
Καπως έτσι τελείωσε μια 3πλη ανταλλαγή χωρίς ταμπού με τα κορίτσια κάθε μια να μην αφήνει σταγόνα να πεσει κάτω.
Πάνω που ντύθηκαμε όλοι εκτός την (Τ) και εκεί που λέγαμε τέλος παιχνιδιού ήρθε η παράταση.
Μία ξανθιά παλιά γνώριμη της (Τ) όπου της χρωστάγαμε παιχνίδι που δεν είχε γίνει ποτέ ήρθε να παίξει μόνο μαζί της.
Επειδή σας κούρασα να σας πω ότι το παιχνίδι έδωσε ένα ωραίο θέαμα για όλους μας με πολλές αλλαγές στάσεων μεταξύ των κοριτσιών και τελειώνοντας με μικρές squirting πλημμύρες από τα κορίτσια.
Το τέλος ήρθε με κέρασμα σφηνάκια από τον Θέμη όπου έτυχε να είναι παρόν στο τελευταίο παιχνίδι βάζοντας η πονηρή σουπιά λίγο το χεράκι της
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
30
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
thomas115656
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
690
Πόντοι:
996
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stefanos vasilopoulos

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2018
Τι ηλικίες παίζουν εκεί?
26 Μαρτίου, 2018
Από όλες από 22 έως 60 με μέσω όρο τα 32
28 Μαρτίου, 2018
Φιλε μου χωρις παρεξηγηση γιατι δε γραφεις απλα στο φορουμ στις ημερησιες ενημερωσεις κτλ για το κλαμπ παρα το διαφημιζεις συνεχεια με κριτικες; Παιζει ναχεις γραψει πανω απτις μισες κριτικες εσυ, φαινεται λιγο περιεργο δε νομιζεις; Μπορει και στο φορουμ να διαβασει καποιος για το κλαμπ, το βγαζει στα δεξια με λινκ στα θεματα του φορουμ.
28 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολύ σωστός ο thanoulis21r !!!

Αυτό ακριβώς πίστεψα και εγώ όταν διάβασα τις κριτικές!!!

Ότι το παλικάρι ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΙ το μαγαζί!
Δηλαδή από όσους γαμιουνται εκεί μέσα μόνο εσυ γράφεις;;;

Το μαγαζί μπορεί να είναι σούπερ αλλά εάν συνεχίσεις να γράφεις θα
χάσεις την αξιοπιστία σου και θα κανείς και ΖΗΜΙΑ στο μαγαζί!!

Αυτή είναι η γνώμη μου... με το συμπάθιο...!!!
01 Απριλίου, 2018
Παιδιά χαλαρώστε. Το ότι γράφω εγώ και οχι οι υπόλοιποι είναι δίκαιωμα μου. Πέραν αυτά που ζω τα αναφέρω γιατί θέλω κάπου να μένουν τα γραπτά. Και μου αρέσει να ενημερώνω τι γίνετε και πως κινούνται τα νέα ζευγάρια που θέλουν να ξεκινήσουν κάτι. Όσο αφορά τα περί αξιοπιστίας ποτέ δεν θα έγραφα κάτι που έχουν δει πόλλοι και αν ήταν κουφές θα το διέψευσαν αμέσως. Τα περί διαφημίσεως δεν μου λένε κάτι. Πάω και στα 3 μαγαζιά του χώρου αλλά εκεί μου βγαίνει περισσότερο το παιχνίδι και εκεί γράφω.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5