Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Άννα είναι μιλφ Ρωσόφωνη,με καστανόξανθα μαλλιά τα οποία είχε πιάσει πάνω,σώμα με πιασίματα και ένα τατού στο μπράτσο.Μιλάει καλά Ελληνικά μιας και στην χώρα μας έχει πολλά χρόνια.Αποφάσισα να την δοκιμάσω και έμεινα αρκετά ευχαριστημένος μιας και είναι κοπέλα αρκετά έμπειρη και με καλές υπηρεσιές.
Η περιγραφή του χώρου ο οποίος είναι αρκετά καλός με μεγάλα άνετα κρεββάτια,όμορφη διαρρύθμιση και ντουσιέρες έχει γίνει παλιότερα και την ξέρετε όσοι έχετε επισκεφθεί το μαγαζί.Αυτήν την φορά έχω να κάνω την παρατήρηση ότι στο δωμάτιο που μπήκα δεν υπήρχαν σφραγισμένες πετσέτες όπως τις παλιότερες φορές.Ζεστό νερό υπήρχε και έτσι έκανα μία τοπική πλύση της γεννητικής περιοχής και χρησιμοποίησα χαρτί υγείας.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο,είναι αρκετά κοινωνική μιας και μιλάει καλά την γλώσσα.Της είπα να γδυθεί εντελώς και αγκαλιαστήκαμε και αρχίσαμε να φιλιόμαστε.Υπήρξε χημεία μιας και η Άννα ανταπέδιδε με θέρμη.Τα προκατακτικά συνεχίστηκαν και στο κρεββάτι με φιλιά,γλυψίματα σε λαιμό,αυτιά και στήθος.Αφού με είχε κάνει τούρμπο ξεκίνησε το τσιμπούκι της το οποίο ήταν πολύ καλής ηδονικότητας,βαθύ και χώρις χέρι.Δάχτυλα δεν άφησε στο μουνάκι της παρά χάιδεμα τοπικά. Συνέχισε κατόπιν προτροπής μου και με τους όρχεις τους οποίους και περιποίηθηκε αρκετά καλά με γλυψήματα και ρουφήγματα.
Συνεχίσαμε σε 69 με την Άννα να συνεχίζει το καταπληκτικό της βαθύ τσιμπούκι ενώ δεχόταν και τις δικές μου περιποιήσεις στην δουλεμένη μουνάρα της και στην στενή κωλοτρυπίδα της.Το θετικό ήταν πως μιας και δεν υπήρχε κόσμος δεν υπήρχε και βιασύνη και έτσι το πήγαμε χαλαρά.
Η πρώτη στάση ήταν με την Άννα επάνω μου όπου γαμιόταν αρκετά καλά. Την έφερα κοντά μου και ανταλλάσαμε φιλιά,με έγλυφε σε λαιμό και αυτιά αναστενάζοντας ενώ εγώ χούφωνα τα κωλομέρια της.Μείναμε αρκετά σε αυτήν την στάση.
Η δεύτερη στάση ήταν η ιεραποστολική όπου συνέχισα να την γαμάω με πλήρη συμμετοχή απο μέρους της.
Για το τέλος την έβαλα να μου περιποιηθεί τους όρχεις και να μου κάνει τσιμπούκι που το κατέχει πολύ καλά.Όταν ήμουν έτοιμος άδειασα μία ικανοποιητική ποσότητα σπέρματος στην στοματική της κοιλότητα ενώ η Άννα πολύ σωστά περίμενε να αδειάσω.Κατόπιν συνέχισε για λίγο ακόμα το βαθύ της τσιμπούκι μέχρι να βεβαιωθεί ότι με έχει στραγγίξει.
Εν κατακλείδι πρόκειται για μία κοπέλα αρκετά έμπειρη,πάρα πολύ καλή στο τσιμπούκι το οποίο είναι βαθύ,χωρίς χέρι και αρκετά καλής ηδονικότητας και στην ορχεολειχία,με καλή συμμετοχή στο σεξ και καθόλου βιαστική.Ενδείκνυται προς δοκιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού