Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οταν λεω ΣΕΡ εννοω στη κοψια,το προσωπο και το μαλλι οπως το χτενιζε ορισμενες φορες
η Αμερικανιδα τραγουδιαρα!!Οχι ηλικιακα μιας και κοπελα της ιστοριας μας ειναι μικροτερη..

Τρεις οι στοχοι χθες βραδυ..Η ΕΥΑ το τσουβαλοαισθημα του ΜΑΥΡΟΥ,η τραβελοΛΙΑΝΑ και
η ΑΣΕΜΑ λογω βυζων..
Τυχερη της βραδιας η τελευταια..αν και προβληματιστικα λογω του οτι δεν ειχε κριτικες,
αν και εχει περασει απο ΓΚΛΑΜΟΥΡ και ΓΚΟΛΝΤΕΝ,κινησα να τη δω και το πολυ πολυ να σημανε μεταβολη!!

Ανεβαινω στο παραβαρδαριο,ανοιγει η πορτα και η πρωτη εκπληξη..υποδοχη με ολα τα φωτα ανοιχτα..
Λες και πηγαινα σε δεξιωσηΝαι!Ναι! Μονο η μπαντα του Δημου ελειπε!!
Οχι οπως η πλειοψηφια των κοριτσιων με σβηστα,χαμηλα φωτα,πισω απο τη πορτα κλπ.
Εντονη η αυτοπεποιθηση της κοπελας..
Μπανιο,πολυφωτα,κομοδινα,ολα ανοιχτα.Money Mouth
Τι κανεις ρε τι λεω?
Αμα σε παρουν χαμπαρι απο το ξενοδοχειο θα σε κραξουν..
Χαμογελαστη με ενα ασπρο σεξυ διχτυωτο μεσοφορι και ωραια τρυκουαζ εσωρουχα οπως ειδα μετα,
πανω στα τακουνια..θεογκομενα..Οι βυζαρες φαινονταν απο μεσα,μαλλι οπως φαινεται,μακρυ μαυρο,
με παλαιομοδιτικη φραντζα..
Καλα Αγγλικα για μη προβληματικη κουβεντα..
Δωματιο και μπανιο οχι μονο φωταγωγημενα αλλα και ολοκαθαρα..
Απο ΜΟΣΧΑ λεει οκ,αλλα δεν αποκλειεται να εχει καταγωγη απο ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ,
εχει στα ματια εκεινη την ιδιαιτεροτηα των ΚΑΖΑΚΩΝ..
26 λεει..δεν ξερω παντως το κορμι δεν τη κανει 40αρα ας πουμε..με τιποτα..

Στα του αγωνα τωρα το μονο παραπονο οτι δεν πηρα βαθεια γλωσσοφιλα,κατι που το αναγραφει
στις υπηρεσιες γι αυτο και το ΔΕΝ τηρηθηκσν οι υπηρεσιες..Φιλαει πολυ αλλα με τα χειλια..
Σωμα σφιχτο,με 3αρια βυζια που στεκονται ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ..χωρις επεμβαση,ρωγες νοστιμες,χορταστικες..
Λιγο κοιλιτσα,οχι κατι αποκρουστικο,κωλος οκ,επιδερμιδα καθαρη,οδοντοστοιχια τελεια..
Φορουσε εντονο κραγιον οταν πηγα..Βγαλτο της λεω γιατι μετα στα Λαδαδικα θα με παρουν με τα γιαουρτια!!!

Πολυ καλη στο κρεββατι,με συμμετοχη σε ολες τις στασεις..Στο γλυψιμο μου χαμηλα εγινε κατι πρωτη φορα στη πορνοκαριερα μου..
Δεν μου αρεσει να βαζω δαχτυλο στις γυναικες χαμηλα,αυτη ενω την εγλειφα μου πηρε το δαχτυλο και
μου το βαλε μεσα..Ε τι να κανω και εγω?Μη με πει και αμπαλο,,συνεχισα..Σπασίκλας
Οταν ξαπλωσα για να ερθει η σειρα της,απο μονη της ανεβηκε 69..ηθελε κι αλλο σπατουλαρισμα..

Ειχα να χυσω καμμια βδομαδα..τις εκανα τις βυζαρες,κατασπρες..
Γελουσε με την ποσοτητα..

Πολυ καλος χαρακτηρας,χαβαλετζου,με αστεια,γελια,ατακες..
Ελεγα και γω τα δικα μου και υπηρχε ωραια ατμοσφαιρα..

Απορω πως δεν εχει γραψει κανεις..

Ανεβαινοντας στο δωματιο πετυχα στον οροφο τη ΛΙΑΝΑ..
Μιλησαμε λιγο..χαμογελασε..ομορφη ειναι αν και ηταν αβαφη..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 24, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΦΑΚΙΡΗΣ
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
24.745
Πόντοι:
34.168
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Alekos Papadopoulas και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαρτίου, 2018
4 φορες εχει ερθει με το glamour...δεν εγραψε κανεις γιατι πολυ απλα εβαλε το πρακτορειο μεσα...με 1 ραντεβου την εβδομαδα,τι ειναι ο καβουρας τι ειναι το ζουμι του..,αα ουζμπεκα ειναι η κυρια...
S
SANIM
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1