Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από ανάγνωση ορισμένων κριτικών για την εν λόγο μιλφ αποφάσισα να την δοκιμάσω για να έχω ολοκληρωμένη άποψη.
Αρχικά μπαίνοντας μέσα με υποδέχθηκε η ίδια φορώντας μονο ένα κοκκινο στρινγκάκι, το βλέμα της όντως γυάλιζε και ομολογώ οτι αν δν το ήξερα θα είχα φύγει.Μπαίνουμε μαζί στο δωμάτιο όπου πέφτει λιγο χαμούρεμα, της αφήνω το παράβολο και βγαίνει για το δωσει στην τσατσα αλλα και για να φρεσκαριστεί.
Μικρη αναμονή και επειτα μπαινεί μεσα το μωρό.Ξανα χαμούρεμα και μετα απο την πλευρά της πεοθηλασμός σε γυμνό κατάρτι.
Την σταματάω και βουτάω και εγώ με την σειρά μου να περιποιηθώ το νινάκι της.Έδειξε να της αρεσει παρα πολυ, στην συνεχεια επεσαν παλι γλωσσοφιλα που έδωσαν την θέση τους στην πρωτη σταση που μπηκα με αυτη απο πάνω.Πισωκολητο και ιεραποστολικό ειχαν την τιμιτικη τους, με το τελειωμα να έρχετε μεσα στο στόμα της ενω κάναμε 69.Κατα την έξοδο μου έδωσε 2 γλυκάκια.

Λοιπόν η Μπαρμπορά ειναι όντως μια αξιόλογη περίπτωση, σωμα όχι ιδιαίτερα σφιχτο, μεγαλα βυζιά και ενα σφιχτό για τα χιλιομετρα που έχει ρίξει μουνι.

θα ξανατιμηθεί σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
GF
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, professorx και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού