Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 12 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπόν, το κορίτσι που δουλεύει εκεί τα σπάει. Δυστυχώς ξέχασα το όνομά της. Νομίζω Βερόνικα μου την είπε η τσατσά.
Είναι μια 25άρα ξανθιά ρωσιδούλα. Ψηλή, καλούτσικη φάτσα, ωραίο σώμα, μοσχοβολάει. Στα αρνητικά, πως λέει μέσα στο δωμάτιο κρυαδούλες του τύπου: η γατούλα μου πεινάει, αν έχεις να της δώσεις λουκανικάκι θα γίνει καλά...! Επίσης, στα αρνητικά, πως είναι στυγνή επαγγελματίας. Ό,τι πληρώσεις, αυτό θα πάρεις. Με 30 ευρώ που έδωσα, μπήκε και σε ψόφιο πουλί φόρεσε σκουφάκι. Μόλις αναστήθηκε καβάλησε, αλλαγή δύο στάσεων, τελείωμα, γεια σας. Τα έχωσα στην τσατσά μετά. Γιατί προηγήθηκε το εξής σκηνικό: με το που πλήρωσα, γυρνάει και μου κάνει: 10 λεπτά περιθώριο, αν θες περισσότερο χρόνο πλήρωσε παραπάνω. Καλά λέω, καινούριος πελάτης, μαγαζί έχεις, εμείς οι μπουρδελιάρηδες τα έχουμε χτίσει όλα αυτά τα σπιτάκια, δε θα πρέπει να με γλυκάνεις, να με κερδίσεις; Εντάξει, νέος είσαι, δε χρειάζεσαι πολύ χρόνο. Παλιότερα, λέει, το είχα 5 λεπτά τα 30 ευρώ, αλλά είδα ότι ο κόσμος εδώ ήταν πιο μεγάλης ηλικίας, ήταν και αγχωμένος με την κρίση και δεν προλάβαιναν να κάνουν τίποτα και το άλλαξα! Άκου ρε την παλιόγρια!
Για να γίνω και λίγο πιο λεπτομερής στα του αγώνα, η κοπέλα όπως προείπα, αφού με καύλωσε, ανέβηκε επάνω μου ανάποδο cow-girl!! Απίστευτη θέα κωλάρας και κωλοτρυπίδας που έκανα να ορμήξω να την φιλήσω!! Γύρισε στο πλάι μετά στα δεξιά, σήκωσε αριστερό πόδι, χάιδευα, χούφτωνα, φιλούσα δερματάκι απαλό και μετά την έβαλα μπρούμυτα, έπεσα όλος επάνω της και ανέβασα στροφές όπου ήρθε και η κατάθεση. Ευχαριστημένος. Ανάσες, βγήκα μόνος μου, ξεκαβάλησα και μετά σηκώθηκε το κορίτσι.
Το δωμάτιο, όπως και όλο το σπίτι παμπάλαιο. Καταρχήν, ίσα που φαίνεται από τον δρόμο κι αυτό αν είσαι από το ρεύμα που πάει προς Έδεσσα κι έχεις δει το στίγμα στον χάρτη. Έχει προαύλιο για να παρκάρεις. Το δωμάτιο μέσα με σόμπα ζεσταίνεται. Καλή θερμοκρασία. Ένας μικρός νιπτήρας, μονό κρεβάτι κολλημένο στον τοίχο και πάω στον τοίχο ένας καθρέφτης ο οποίος είναι δεν είναι στο σωστό ύψος και δεν βλέπεις τίποτα μέσα! Αν την έχεις στα τέσσερα την κοπέλα, μόνο το κεφάλι σου πιάνει!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, dimmits

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού