Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στο Έλλης 3 που πέρασα το απόγευμα ήταν δύο καινούριες κοπέλες η Ολέσια και η Ιωάννα.Αποφάσισα να δοκιμάσω την Ολέσια.Πρόκειται για κοπέλα,ψηλή,με μαλλιά ξανθά στο ύψος των ώμων της,σώμα κανονικό με όμορφα πιασιματάκια και αρκετά τατού στο σώμα της. Μπόρεσα να διακρίνω ένα μεγάλο που κάλυπτε σχεδόν όλο το περιβραχιόνιο,κάτι πατημασιές αιλουροειδούς μπροστά στην ωμοπλάτη και κάποια ακόμα που δεν συγκράτησα.Το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε ήταν το ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,το 69 και το αυταρχικό και για τις δύο κοπέλες.Και η παρτούζα ήταν στα 30 ευρώ.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο,ελαφρώς αμήχανη πλην όμως χαμογελαστή.Ελληνικά δεν ομιλεί,ενώ απο Αγγλικά καταλαβαίνει τα βασικά.Της έκανα κοπλιμέντα για να σπάσει ο πάγος μιας και αντικειμενικά είναι όμορφη κοπέλα.Τα αποδέχθηκε χαμογελώντας.
Ξεκινήσαμε όρθιοι με προκαταρκτικά που περιλάμβαναν φιλιά στο στόμα,χάδια στο σώμα της και αγκαλιές.Συνεχίσαμε τα παιχνίδια και στο κρεββάτι.Κατόπιν η κοπέλα πήρε μωρομάντηλο και καθάρησε το πέος για να ξεκινήσει την πίπα.Η πίπα της αρχικά είχε κάποια χρήση χεριού,κατόπιν της απέσυρα το χέρι και της έδειξα πως προτιμώ.Η πίπα της και η αίσθηση βελτιώθηκε.Περιθώρια βελτίωσης υπάρχουν.Σε πρόταση μου για ορχεολειχία έδειξε να το σκέφτεται και απαλοέγλυφε την περιοχή.Έτσι την γύρισα στην πίπα ξανά.
Περάσαμε σε στάση 69 όπού εκεί ευχαριστήθηκα γλύψιμο περιποιούμενος και τις 2 τρύπες της..Παράλληλα η κοπέλα τσιμπούκωνε και η αίσθηση σε αυτήν την στάση είχε βελτιωθεί σημαντικά.
Στο σεξ ξεκινήσαμε σαν πρώτη στάση με την κοπέλα από πάνω μου.Ανεβοκατέβαινε επάνω στην μπετόβεργα και η αίσθηση ήταν μοναδική.Όσο την γαμούσα χάιδευα την κορμάρα της και έγλυφα τα στήθη της. Κατόπιν την έφερα πιο κοντά μου και ξεκινήσαμε τα φιλιά στο στόμα τα οποία ανταπέδιδε.
Επόμενη στάση το πισοκωλητό όπου στήθηκε καλά και μπορούσα να έχω καλή πρόσβαση και θέα όσο την γαμούσα.Η αίσθηση ήταν καλή,τα πιασιματάκια στα κωλομάγουλα επίσης αρκετά καλά.
Στην ιεραποστολική στάση την πήρα στενά αρχικώς και κατόπιν γονατιστός.Επίσης και σε αυτήν την στάση δεν έκλεβε.Φιλιά όμως στην στάση αυτή δεν έδωσε.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό,ξάπλωσα και η κοπέλα ξάπλωσε δίπλα μου.Τον έπαιζα στο στόμα της και αυτή περίμενε το υγρό πυρ.Της έδειξα να χαιδεύει απαλά τα αρχίδια στην πίπα και έπιασε το νόημα.Όταν ήμουν έτοιμος άδειασα το υγρό πυρ στο στοματάκι της. Η κοπέλα τα έφτυσε στον νιπτήρα και άρχισε να ντύνεται.Τις έκανα λίγα κοπλιμέντα ακόμα και αποχώρησε.
Εν κατακλείδι η Ολέσια είναι κοπέλα σχετικά καλής εμφάνισης με όμορφα πιασιματάκια, στα θετικά ότι προσφέρει ελεύθερο στοματικό και 69.Επίσης αν ταιριάξει η χημεία δίνει και φιλιά. Χωρίς να κάνει παπάδες όπως άλλες κοπέλες πιο έμπειρες πχ Αλιόνα,Όλια κλπ που γλύφουν τα πάντα αποτελεί μία καλή επιλογή μιας και οι υπηρεσίες της είναι άνω του μέσου όρου. Στις στάσεις στο σεξ δεν κλέβει και δεν βιάζεται. Επίσης είναι αρκετά ευγενική κοπέλα και συνεργάσιμη σε λόγικά πλαίσια.Μπορώ να την προτείνω σε σχέση με άλλες κοπέλες λόγω συνδιασμού εμφάνισης και υπηρεσιών.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ολέσια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού