Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευμα Παρασκευης με συνεφιασμενο καιρο και λιγο κρυο για Μαρτιο μηνα εκανα μια μικρη τσαρκα στα γυρω σπιτακια και αφου δεν ειδα κατι αξιολογο και γνωριζοντας οτι η Νατασα θα ηταν στο Free House κατευθηνθηκα προς τα'κει.Μπαινω στο 1ο σπιτι και μου λεει η τσατσα πως ειναι η Νατασσα που σαλοναριστηκε για να την δω και φορουσε κατι σεξυ εσωρουχα με stockins σκετη καυλα το μωροΠροσκύνημα.Περναω στο δωματιο δινοντας στην τσατσα που μου εφερε πετσετα για ντους 50 ευρω για προγραμμα με 69.Αφου γδυθηκα εκανα ντουζακι και περιμενα την τσαρινα οπου ηρθε μετα απο λιγο.Χαιρετιομαστε και ενω ημουν ξαπλωμενος ηρθε απο πανω μου βγαζοντας το σουτιεν της και προσταξε τις βυζαρες τις αν και σιλικονατες εχουν πολυ ωραια αισθηση στην υφη που τις χουφτωνα γλυφοντας και ρουφουσα τις ρογες τις που ηταν σκληρες αλλα και χαιδευοντας και την πλατη της αλλα και το πολυ ωραιο κολαρακι της.Μετα ξαπλωσε για να βγαλει και το στρινκ οπου την χαιδευα στα ποδια της και λιγο στο μουνακι της που ηταν ηδη υγρο και την φιλουσα στα βυζια της και παλι αλλα και στην κοιλια της και αυτη εδειχνε οτι το απολαμβανε αφου βογκουσε αισθησιακα.Εκανε κινηση για να ξαπλωσω ξανα μου περασε τον σκουφο και γυρισε για 69.Η Πιπα της ειναι φοβερη με deepthroat που γουσταρα παρα πολυ και ενω ταυτοχρονα εγλειφα το μουνακι της αλλα και χουφτωνα τον κωλο της.Μετα απο λιγο ηρθε απο πλαγια για να με τσιμπουκωσει ξανα και τον πουτσο μου τον εξαφανιζε στο στομα της οπου το κρατουσε για λιγο βαθεια μεσαΝαι!.δεν νομιζα οτι θα αντεχα παραπανω και της ειπα Ok φτανει και ανεβηκε απο πανω μου για να την γλειψω και εβαζα την γλωσσα μου μεσα στην τρυπα της ενω χουφτωνα και τα βυζια τηςΓλώσσα.Απο καυλα ειμασταν και οι δυο πολυ εκστασιασμενοι και ενω ξαπλωσε και μου εκανε νοημα να την πηδηξω εγω της ειπα για να την γλειψω λιγο ακομα.Ομως δεν διαρκησε πολυ το γλυψιμο γιατι δεν κρατιονταν η Νατασα το καταλαβαινα απο τους αναστεναγμους της και τα βογγητα της.Της ειπα να το κανουμε στα πλαγια οπου και γυρισε και την γαμουσα χουφτονωντας τις βυζαρες τις και την φιλουσα στον ωμο της.Μετα απο λιγο εχυσα βογγοντας απο την καυλα και ηδονη που μοιραστηκα με την πολυ αισθησιακη και επισης καυλιαρα Τσαρινα
Δεν βιαστηκε καθολου να φυγει και μιλησαμε για οτι ειχε ξαναγυρισει μετα απο καιρο που ελειπε με ρωτησε αν πηγαινα και με αλλες και της ειπα ναι και μου ειπε αστειευοντας φυσικα την επομενη φορα να πω οχι αν με ξαναρωτησειΓλώσσα
Αποχαιρετηστηκαμε με φιλια και αγκαλιες που ειμασταν ετσι αρκετουστικα και μου ειπε αγαπες ε; καλο ειναι αυτοΈρωτας.
Συμπερασμα:Την Νατασσα την γνωριζουν οι περισσοτεροι και εχει σταθερους πελατες που ειχα και εγω ξαναπαει μαζι της αλλα τοτε δεν ημουν μελος του mpou για να ανεβασω κριτικη.Ειναι ισως η καλυτερη επιλογη και απο εμφανιση εχει σωματαρα αθλητικη και πολυ ομορφη στο προσωπο και απο υπηρεσεις μεσα στο δωματιο απο τις καλυτερες του χωρου(που δεν ειναι και πολλες)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 23, 2018
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Υπηρεσίες
oblivion31
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
2.883
Πόντοι:
446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Greek30, airfather, azazel και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού