Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 442204
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περασα απο το μαγαζι χθες κατα τη 1 το μεσημερι. Στην υποδοχη η τροφαντη κυρια μου παρουσιασε την Αλινα και αλλες 2 κοπελες των οποιων τα ονοματα δε συγκρατησα.
Εκανα το ντουζακι μου, και μπηκε στο δωματιο η γλυκυτατη Αλινα.
Ξεκινησαμε με μασαζ αρκετα καλο, η κοπελα εκανε χαλαρη ευχαριστη κουβεντουλα.
Σιγα σιγα το μασαζ εγινε πιο αισθησιακο, και μου ζητησε να γυρισω ανασκελα. Ρωτησε τι θελω να της κανω, οποτε ξεκινησαμε με το αγαπημενο μου 69 αφου πρωτα περασε προφυλακτικο στο ανορθωμενο πεος μου. Καλη και βαθια πιπα εκ μερους της, οσο εγω περιποιομουν το πεντακαθαρο μουνακι της. Μετα απο λιγο της ζητησα να ξαπλωσει για να την περιποιηθω καλυτερα, και εδειξε να της αρεσει. Σηκωθηκα ορθιος και της ζητησα να μου παρει πιπα γονατιστη, και το εκανε υπεροχα. Τον επαιρνε ολο στο στομα της χωρις να βαζει καθολου δοντι. Επειτα της ειπα να ξαπλωσει και την γαμησα για αρκετη ωρα ετσι. Συνεχεια με πισωκολλητο και για το τελος την εβαλα να ξαπλωσει μπρουμυτα, ξαπλωσα πανω της και μπηκα στο μουνακι της φουριοζος για να τελειωσω. Αφου μου εβγαλε την καποτα με μωρομαντηλο, εκανα πρωτος μπανακι εγω και επειτα εκεινη, τα ειπαμε λιγο, φιληθηκαμε σταυρωτα και βγηκα ξαλαφρωμενος απο το μαγαζι. Καθως εκεινη τη στιγμη χτυπησε κουδουνι ενας ντελιβερας με ρωτησε αν ηθελα να περιμενω να φυγει, και τιμη της!

Γενικα περασα πολυ ωραια με την Αλινα και θα τη συνιστουσα.
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
johnfru
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
282
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tonos17, kaletzos, ZeroTolerance και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαρτίου, 2018
ειχε και αλλα προγραμματα να διαλεξεις?
10 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για περισσοτερη ωρα μονο, πρωκτικο κλπ δεν κανει.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2