Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε όλους ελπιζω να μου είστε όλοι καλα,
θα προσπαθήσω να ειμαι σύντομος για να ειναι κ πιο ευχάριστη η ανάγνωση.
Λοιπόν μετα απο κριτικες που διάβασα κ απο γνώμες κανά δυο φίλων παω στην Άννα.
Κοντα στα 40 παρά κάτι ομορφη άσπρο δέρμα ξανθό μαλακό κ την χαρακτηριστική ελιά κατω απο το στήθος
Η Τσατσα ανακοίνωσε sex με τελειωτικό στο στήθος οχι ακαποτο τσιμπουκι κ τελειωτικό στο στόμα..
Τις λεω γιατι άλλοι μου λένε οτι τα κάνει απαντά θα τα βρείτε με την κοπέλα μεσα λεω ok.
Μπαίνω ερχαιτε με καλη διάθεση η Άννα προκαταρτικα φιλία χάδια χαμογελαστή,
Στην πίπα τώρα παει να βάλει καποτα τις λεω μπωρεις χωρις μου λέει οχι τις λεω στους αλλους το κανείς,παίρνει ενα αυστηρό ύφος κ λέει αυτό το κανονίζω εγώ..συνεχίζει βάζει σκουφω καλη πίπα χωρις βιασύνη στο sex αλλάξαμε 3 στασουλες χωρις να δισαναστει οταν ήρθε η ωρα να χυςω τις λεω στο στόμα οχι μου λέει εκεί παίρνοντας αυστηρό ύφος..
Στη συνεχεια τελείωσα πήρε πάλι την γλυκιά συμπεριφορά της με ευχαρίστησε κ μου είπε οτι με περιμένει φεύγοντας..
Συνοψίζονται κατα εμένα ειναι οτι ειναι καλός χαρακτήρας γενικά με σεβασμό αλλά κάνει διακρίσεις κόβει κεφαλιά..
Ήθελα να της ζητήσω συγνωμη για αυτα που έγραψα συγνώμη Άννα μου επειδή διαβάζει κριτικες..κ ακόμα να της πω πως ειναι 40 ετών επαγγελματίας απο τις καλητερες κ οπως κ εγώ ετςι κ αυτη ειμαςται εκτελέστηκα όργανα στη δουλειά μας είτε μας αρέσει είτε όχι..οπως εγώ δεν κανω διακρίσεις στη δουλειά μου κ εξυπηρετώ τους πάντες αλλιώς θα φάω αναφορά ετςι πρέπει κ αυτη..
Ευχαριςτω όλους που διαβάσατε την κριτική να είστε όλοι καλα κ τα ματιά σας 14..
Κ η τελική συμβουλή μου ειναι να πάτε στην Άννα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννα
Ημεδαπος
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
7.014
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, @.Dod0s, oti na nai και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαρτίου, 2018
Φιλε κατι δεν θα της αρεσε (οχι εμφανιση) και δεν εκανε ακα. Εχει και αλλα στοματα να θρεψει οποτε δεν παιζει με αυτα και πολυ καλα κανει
24 Μαρτίου, 2018
αυτο το θα τα βρειτε με τη κοπελα μεσα μου φαινεται πολυ ακυρο..τουλαχιστον ας πουν μονο με καποτα να τελειωνουμε..επιλεγουμε συμφωνα με τις υπηρεσιες αν θα πλερωσουμε η οχι..κ αυτο γινεται στο σαλονι μονο..γιατι να δινω 20 με σκουφι κ αλλος 20 χωρις κ στο στομα?να το κανουν 15 το σκουφωτο η 25 το ξεσκουφωτο..μαυρο λογω αμφιβολιων..Θυμός
24 Μαρτίου, 2018
Σωστός και μπράβο που το ανέφερες...
Γενικότερα παρατηρείται μία τέτοια τάση. Εκτός αν και τα ισόποσα χρήματα είναι διαφορετικής ποιότητας.
24 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν εννοείς για κάποιο παράσημο κάποιο αφροδίσιο..
στην τιμη μου δεν εχω κάτι μεχρι στιγμής..
Αν υπήρχε κάτι τέτοιο θα ήξερα την απάντηση της όλης εξέλιξης..
ειληκρινα δεν υπαρχει τέτοιο θέμα..εξαλου απο οτι είδα στις κριτικες ακολουθεί κ σε αλλους αυτη την τακτική,
όλοι αρωστιες έχουν..
Πάντως σωστή η παρατήρηση σου..
24 Μαρτίου, 2018
Επειδη σε καποια φαση που πηγαινα συχνα σε αυτην την ειχα ρωτησει γιατι δεν τα κανει σε ολους τα ιδια, μου απαντησε οτι εχει προσωπικη ζωη και δεν θελει να εχει τρεχαματα. Ετσι κανει κατι περα απο το απλο μονο αν νιωθει ανετα. Μπορει με το καιρο να ξεδιπλωθει
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5