Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημεριανή κατάθεση στην ΑλίναΝαι!.Η κοπέλα έχει μετριο προσωπο, μαυρα μαλλια,βυζαρες και παχουλη απο Ρωσσια.
Πριν αναφέρω τι έγινε μέσα θα αιτιολογήσω τον τίτλο. Στην τσάρκα που έκανα πέρασα και από αυτό το σπίτι που είναι αριστερά καθώς ανεβαίνεις τα σκαλιά μπαίνω μέσα και η τσα2 μου λέεει για μία Ρωσίδα καλή στο δωμάτιο και επίσης ως θετικό μου είπε ότι δεν μιλάει ελληνικά ή αγγλικά!!! Η κοπέλα εμφανίστηκε με φανελάκι και ένα στριγκ και ήταν αμίλητη, δηλαδή ΦΟΛΑΡΑ. Λέω στην τσα2 θα κάνω μία βόλτα και βλέπουμε... Πήγα και σε άλλα, όμως οι βυζάρες τις ήταν στο μυαλό μου όλη την ώρα και ξαναγύρισα, όπου ήταν έτοιμη να μπει σε δωμάτιο. Με βλέπει η τσα2 και αρχίζουν όλα...
-Ααα ωραία θα μπεις;
-Θα έμπαινα, αλλά έχει δωμάτιο και εγώ δεν έχω χρόνο, άλλη φοράΚαπέλο
-Όχι, μπες άσε τον άλλονΘυμός
-Τι λες, δεν είναι σωστό (τότε έρχεται και η άλλη και με πιάνουν για να μην φύγω)Θυμός
-Έλα μπες, πακιστανός είναιΘυμόςΘυμόςΘυμός
-Ε και, άνθρωπος είναι.
-Σε παρακαλώ μπες...Money Mouth
-Όχι, δεν είναι σωστό αυτό που κάνεις, πλήρωσεΓερο-μύστης
-Έλα μπες, θα περάσεις καλά...
Αυτό το μείνε-φεύγω συνεχίστηκε για λίγο με έναν άλλον πάκι που μόλις έμπαινε να προσπαθούσε να καταλάβει τι στο πούτσο γίνεταιMoney Mouth
Με τα πολλά έμεινα και πέρασα, λόγω μειωμένου χρόνου και βυζιών . ΣΥΓΝΏΜΗ πάκι συναγωνιστήΛύπη
Στο δωματιο παρα την 0 επικοινωνια γιατι μιλαει μονο ρωσικα ειχε συμμετοχη με προκατ ισπανικο και καλη πιπα σε 2 στασεις,αρχικα εγω ορθιος και μετα ξαπλωμενος. Στην συνεχεια ιεραποστολικο οπου στην αρχη εδειχνε να πιεζεται ,μετα εδειχνε να της αρεσει αφου με πιεζε να μπω πιο πολυ μεσα της και ηρθαμε τοσο κοντα που ανταλλαξαμε φιλια. Εκει η κοπελα τελιωσε και μου χαμογελασε αναστενάζωντας χαρούμενη. Στην συνέχεια ανέβηκε πάνω μου οπου αρχικα να δινω πονο και την Αλινα να βογγαει και στην συνεχεια να παιρνει το πανω χερι και να βαζει τις βυζαρες τις στο προσωπο μου. Εκει μετα απο λιγο εχυσα με την κοπελα να μενει μεχρι να στραγγιξω. Στράγγιξα, αλλά ήθελα και άλλοΝαι!, της λέω wait και το έκανε χωρίς ίχνος βιασύνης.
Όταν ετοιμαζόμασταν άκουσα το ραδιόφωνο να ανεβάζει ένταση και καλά για να τελειώνειΘυμός. Η κοπέλα έφυγε με χαμόγελο, καμια σχέση με την παγοκολόνα που βρήκα όταν πρωτοανέβηκα.
Όταν ετοιμαζόμουν να φύγω την άκουγα να λέει στο κόσμο πόσο καλή είναι η κοπέλα και ότι δεν βαράει πόρτεςΘυμός
Ναι αλλά το κάνεις με το ράδιο μωρή καριόλαΘυμός
Έφυγα χαιρετώντας την και αφήνοντάς την να συνεχίσει να παραδίδει μαθήματα στους 4 πάκι που ήταν στις καρέκλεςΓερο-μύστης
Έξω τα πρεζόνια τραβάγαμε τις μεσημεριανές τους ενέσεις και 2 χοντροι θέλαν να μου πουλήσουν γυαλιάΘυμός
Ειδικά αυτός ο χοντρός με τα σπυρια είναι για πολύ ξύλοΘυμός, δεν καταλαβαίνει με τίποταΓαμήσου
Γενικα μια παρουσια που σου φαινεται αρχικα μετρια και μονο για βυζολαγνους, μεσα αποδειχτηκε καλυτερη παρα την μηδενικη επικοινωνια. Η τσα2 για τον πούτσο και δεν σέβεται τους πελάτες. Ότι είανι ψεύτρα δεν θα το πω, ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙΓερο-μύστης
Επίσης και εμένα η συμπεριφορά μου είναι "αντιεπαγγελματική" Λύπη
Σόρρυ και πάλυ συναγωνιστήΝτροπή
Καλά γαμήσιαΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chameleo, ThE, 968 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2018
Έξω τα πρεζόνια τραβάγαμε τις μεσημεριανές τους ενέσεις και 2 χοντροι θέλαν να μου πουλήσουν γυαλιάAngry
Ειδικά αυτός ο χοντρός με τα σπυρια είναι για πολύ ξύλοAngry, δεν καταλαβαίνει με τίποταBirdman

Όντως μιλάμε για πολλύ φάπα.Έκανα και εγώ ένα πέρασμα από εκεί σήμερα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1