Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 51 10
Call-Girls 49416
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την καλησπερα μου κ απο εμενα σε ολα τα τιμημενα μελη,

Συναντηση με την Ηρα, ημερομηνια ενδεικτικη,φωτογραφιες του γραφειου επεξεργασμενες, εμφανισιακα η κοπελα πολυ μετρια για τα γουστα μου προσωπο αδιαφορο ,βυζι πεσμενο κ κωλο χαλαρο, βεβαια η διαθεση κ η συμμετοχη της αγγιζουν το αριστα... γλυφει υπεροχα κ παντου, ακουραστη στο σεξ, δεν τρωει χρονο κ γενικα θελει να σε ευχαριστηση κ να τιμηση το ραντεβου της, δεν μπαινω σε λεπτομερειες τα εχουν γραψει ολα οι απο κατω!!
Για να συνοψισω, οι απο κατω κριτικες αντικατοπτρίζουν σχεδον την πραγματικοτητα, αν παραβλεψεις την εμφανιση της τοτε θα περασεις σιγουρα καλα....εγω βεβαια στα 130ε θα ηθελα κ η εμφανιση να ειναι στα ιδια επιπεδα με τις υπηρεσιες για αυτο κ εγραψα οτι δεν θα την ξανασυναντουσα!!
Να περναμε καλα κ να γαμαμε ακομα καλυτερα!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
pigasos_
Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gasper, doc_lin, old boy και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2018
Στην πιο πάνω κριτική, για την οποία συμφωνώ απολύτως, θα προσέθετα ότι η συγκεκριμένη είναι πολύ "φορτωμένη" με σκουλαρίκια και tattoo. Φοβόμουν μην καταπιώ κανένα!
B
bugs67
23 Μαρτίου, 2018
...μεγαλη πληγη οι επεξεργασμενες φωτογραφιες...και οι εργοδοτες τους
23 Μαρτίου, 2018
Καλησπερα BUGS K GASPER εχεις δικιο ξεχασα να το γραψω Χμμμ; για τα ταττου κ τα σκουλαρικια....κ οι φωτο ειναι κ αυτες μεσα στο παιχνιδι....ο χρονος θα δειξει ποσο θα αντεξει τον ανταγωνισμο!!
24 Μαρτίου, 2018
Το συμπέρασμα είναι ότι η κοπέλα έχει πολύ πάθος και όρεξη γιατι πληρώνουμε κάτι άλλες "όμορφες" και στο τέλος λέμε καλύτερα να τον παίζαμε μόνοι μας.

ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Η ΟΠΟΙΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΡΙΤΙΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΑΝΕΒΕΝΕΙ.
26 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

..συμφωνω συναγωνιστη σε οσα γραφεις,απλα αναρωτιεμαι καποιες φορες εαν πρεπει να πηδαμε τις κοπελες..Η ..αυτους που μας παραπληροφορουν εσκεμμενα με τις επεξεργασμενες φωτογραφιες που μας πλασαρουν..
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5