Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 251422
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έχοντας δύο ώρες ελεύθερο χρόνο ανάμεσα σε κάτι δουλειές και μετά από ψάξιμο στα στούντιο της περιοχής που ζητούσαν το 50αρι για το απλό αλλά με κατώτερα του αναμενόμενου κορίτσια λέω αστο θα πάω για μασαζ (δυο σε ένα) στην ίδια τιμή. Είχα ξαναπάει στο εν λόγο ελαιοτριβείο και είχα δει Βανέσα οπότε λέω ας της δώσω μία ευκαιρία. Δυστυχώς Φαίη,Βίκυ,Ντανιέλα (η μία χειρότερη από την άλλη) ρωτάω τη και καλά ρεσεπτιον ποια κάνει καλύτερο μασαζ και μου λέει Φαιη. Οκ ας μπω. Στα του χώρου πολύ βολικό το πριβε ντουζάκι, οι σφραγιστές παντόφλες και πετσέτα και το μασαζοκρέβατο με τρύπα για το κεφάλι με εναλλασσόμενο χαρτί. Έκανε λίγο κρύο αλλά εντάξει. έρχεται μετά από λίγη ώρα η κυρία βάζει κάτι λάδια έχει βγάλει έξω τα βυζιά και τρίβει τρίβει τρίβει και δεν καταλαβαίνω τίποτα! Εντάξει είπαμε ρε παιδάκι μου απο εμφάνιση δεν κάνε τουλάχιστον μασαζ πολυτελείας. Έτσι μου κάνουν και άλλες.... Παρόλα αυτά εγώ ντουρος, γυρίζω ανάποδα και ξεκινάει πιπούλα ακά χαλαρή, ισπανικό, βάζει προφυλαχτικό και συνεχίζει όταν υποτίθεται ήμουν έτοιμος μου λέει να στηθώ; λέω άντε πάμε αλλά είχαμε πρόβλημα λόγω σωματοδομής και δεν βόλευαν πολύ άρχισα κάτι κλαπ κλαπ αλλά μετά άρχισε κάτι να βρωμάει και δε μπορούσα να λειτουργήσω καθόλου...!!! Ευτυχώς ήταν κάτι παραπάνω απο πρόθυμη και μου τη ξανασήκωσε με πιπούλα και τελείωσα με το στόμα και το χέρι γιατί θα τα έκλαιγα!!!!!!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2018
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Φαίη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
78
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dodinos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού