Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειναι δευτερη φορα που παιρνω αυτο το καυλιαρικο γκομενακι και ειδα οτι πιο πολυ κανεις χαβαλε και γελας στο δωματιο παρα ασχολεισαι με το σεξ.Η Ντονα ειναι γνωστη στους μπουρδελιαρηδες για τον εξωστρεφη χαρακτηρα της και γι αυτο την προτιμαω οταν θελω να ανεβει η διαθεση μου!!
Στο σαλονι οταν εφτασα παρουσιαστηκε αλλη μια κορασιδα αδιαφορη την οποια αγνοησα και περασα με το γνωστο στανταρακι.Στο δωματιο ηρθε μες την καυλα με τις γνωστες ατακες της και ζεστανε την ατμοσφαιρα.Εγω τις τελευταιες μερες εχω κανει πολλες καταθεσεις και σε συνδιασμο με την βολτα που εκανα,ενιωθα ηδη μια κουραση,οποτε ξαπλωσα και την αφησα να κανει παιχνιδι.Ενω πρωτα περιποιηθηκα τις βυζαρες της μετα αρχισε αυτην την θεικη πιπα που κανει βαζοντας και βγαζοντας τον και παιζοντας πολυ με την γλωσσα.Η συνεχεια ηταν με αυτην απο πανω να γαμιεται και να με καυλωνει αγρια.Ηθελα ομως να την παρω και απο τον κωλο μιας και την προηγουμενη φορα δεν τον γευτηκα.Στηθηκε λοιπον βαζοντας κρεμα και αφου δυσκολευτηκα λιγο τον εβαλα και αρχισα το σφυροκοπημα,αλλα ηδη σε συνδιασμο και με την ζεστη στο δωματιο ειχα αρχισει να ιδρωνω και να μην μπορω να χυσω...
Ολα αυτα μεσα σε γελια που δεν με αφηναν να συγκεντρωθω να χυσω.Ξαναγυρισαμε με αυτην απο πανω να κανει φιλοτιμες προσπαθειες,αλλα τελικα το τελος ηρθε με μια ωραια μαλακια που μου βαρεσε στο τελος κι εγω με κομμενα ποδια και ιδρωμενος να μην εχω δυναμη να σηκωθω απο το κρεβατι!!!
Μου ειπε οτι την προηγουμενη φορα ημουνα πιο ξεκουραστος και τελειωσα γρηγορα.Θα ανασυνταξω τις δυναμεις μου λιγες μερες και θα επανελθω δρυμιτερος στον αγωνα χαχαχα!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2018
Όνομα κοπέλας
Ντόνα
Υπηρεσίες
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
893
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, Kinkey, κλεοβουλος και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2018
Κόστος??
24 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κλασικα δεκαρικακι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2