Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν, θέλω να μου πει κάποιος πώς στο πούτσο θεωρείτε η βασίλισσα της φυλής;, οκ τσολιάς με ωραίο σώμα, μέχρι εκεί όμως. Μέτριο πρόσωπο, μικρό βυζί και το βασικό σε υποδέχεται με ένα σπαστικό "Γειααα σουυυυ". Όταν λες κάποια βασίλισσα, πριγκίπισσα ή οτιδήποτε πρέπει να το αιτιολογείς. ΟΚ, ο κυρ Βασίλης πουλάει την "πραμάτεια" του και δεκτών να πει κάτι παραπάνω εσείς όμως για ποιον πούστη λόγω την λέτε έτσι για να καταλάβω και εγώ Χμμμ;
Στο δωμάτιο ξεκίνησε ακα πίπα που έγινε 69, που όταν καύλωσα μου πέρασε καπότα. Πρώτη στάση cowgirl που στο μισό λεπτό μου είπε για ιεραποστολικο γιατί πόναγε...
ιεραποστολικο με την ίδια να φιλάει στο λαιμό και να έχει συμμετοχή, όχι κάτι φοβερό. Μετά την γύρισα στα 4 όπου βόγκαγε. Μετά μου πήρε πίπα και την έχυσα στα βυζιά.
Όταν τελειώσαμε μου είπε ότι έμεινα 20 λεπτά και θα έπρεπε να δώσω 40 €... Θυμός
-θες να σου τα δώσω;
-όχι αλλά έπρεπε...ΘυμόςΘυμόςΘυμός και γέλασε σαν αυτιστικό
όταν έφυγε βλέπω την ώρα και είχαν περάσει 15 λεπτά από την στιγμή που μπήκα στο δωμάτιο!!!
όταν πήγα να βγω ο τσατσος και η Σόνια μου είπαν ότι έκατσα 22 λεπτά και ποιος την χάρη μου.ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Απλά γέλασα και τους καληνύχτισα.
Χέστηκα για την ώρα αυτό γίνεται σχεδόν παντού, απλά πείτε μου αν θέλετε γιατί αποκαλείτε βασίλισσα
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, professorx και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2018
Πες τα Χρυσόστομε! Η τύπισσα είναι υπερεκτιμημένη, όπως το άλλο το κοντοπουτανο η Αουρόρα, αλλά τι να πεις με τους σαλιαρηδες εδώ μέσα. Αντιθέτως, πραγματικές πριγκίπισσες που την ιδρώνουν τη φανέλα, όπως η Μικαέλα πχ, περνάνε στα ψιλά.
23 Μαρτίου, 2018
Αντε τυπε ποιος την χαρη σου!!!Μεγάλο χαμόγελο
23 Μαρτίου, 2018
Ρε αφήστε ήσυχα τα LIDL μια μια φορά!!! Τα περισσότερα προϊόντα είναι από Έλληνες παραγωγούς! Έλεος πια
23 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

..... οκ, συγνώμηMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
το ότι είναι φράση που ουσιαστικά τα LIDL δημιούργησαν και εμείς την πήραμε για πλάκα δεν μπορείς να το καταλάβειςΧμμμ;
Επίσης, αν από όλο αυτό κατάλαβες ότι έχω κάτι με τα LIDL τότε ΈΧΕΙΣ ΘΈΜΑ ΦΊΛΕΚαπέλο
26 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τυπε εσύ αν από όλο αυτό κατάλαβες ότι έχω θέμα με την κριτική σου τότε ΕΧΕΙΣ ΘΈΜΑ ΦΙΛΕΚαπέλο
Την "φράση" την δημιούργησε ο "πάντογνωστης" Ελληναρας υποτιμητικά για τα προϊόντα τους λες και η Μεβγαλ, Έβρο φάρμα, Κόλλιος είναι κατώτερης ποιότητας εταιρείες... Καπέλο
17 Δεκεμβρίου, 2018
εγω την τιμαω καιρο και δεν εχω παραπονο αδερφε,
παντα οταν κλεισει η πορτα γινεται μακελειο,δεν μου εχει πει ποτε οχι χωρις παραλογα πραματα,παντα συμμετοχη καλη(ισως οχι τις πρωτες φορες που εμπαινα σαν βικινγκΝαι!)και στα δυσκολα δεν τα παρατα,παιρνει τα παπαρια μου στο στομα της μεχρι να την μουλιασω..

δεν ξερω για βασιλισσα παντως εμενα με καλυπτει,καποιες φορες που λοξοδρομησα εφαγα παπα και ετσι ή ΣΟΝΙΑ ή μετα στουντιο..
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6