Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπαρμπορα, εμφανισιακά είναι μία μιλφάρα με μαύρα μαλλιά, 3αρια βυζιά καλό κώλο καλοδιατηρημένο σώμα, με μόνο αρνητικό τις φλέβες που φαίνονται πάνω από το στήθος της. Όλα αυτά είναι αυτός τρελός κάλος άνθρωπος. Στο δωμάτιο μπήκε με τσιγάρο και ήρθε στο νιπτήρα όπου πλενόμουν κοιτώντας με καυλωτικα κάνοντας μια τζουρα και στην συνέχεια έπεσαν γλωσσοφιλα. Ειχα είδη καυλωσει και της είπα ότι θα ήταν τέλεια αν δεν είχε το τσιγάρο. Μου λέει μην μουρμουράς και πήρε θέση στο κρεβάτι για ακα πιπα. Πολλή καλή, με και χωρίς χέρια αλλά δεν ήθελα να την πιέσω για βαθύ λαρύγγι μην μου βάλει το τακούνι στο κώλο μου αφού φαίνεται λίγο τρελοκομείο. Πρώτη στάση ιεραποστολικο όπου ζητούσε φιλιά με έμενα με λίγο δισταγμό να δίνω οποί στην συνεχεία αφέθηκα. Μετά μου λεει "ειδες που δεν ηθελες φιλια", "δεν ηθελα να καπνιζεις μια χαρα εισαι εσυ". Στην συνεχεία στήθηκε στα 4 για να της τον βαλω. Το παιρνει το το βαζει λιγο μεσα και μου λεει να σπρωξω. Το κανω και ακουγεται ενα βαθυ αχ. Παω αρχικα χαλαρα αν και πηγαδι οπου με ρωταει ποσο χρονων ειμαι. Τις λεω και αρχιζω το πιστονιασμα με την γυναικα να ανασαινει βαθια χωρις να μα και μου. Εμεινα ετσι 5-6 λεπτα χωρις να τελιωσω και τραβιεται αποτομα κοιτωντας με με αυτο το βλεμμα του διαβολου χωρις να λεει τιποτα. Σκαλωνω και λεω τι εγινε.
-Θες να αλλαξουμε στασηΧμμμ;
-Οχι δεν θελω
-Αφου βγηκες
-Εσυ κουνηθηκες
-Όχι εσύ το έκανες Θυμός
-Τεσπα ανέβα επάνω να τελειώσω
Ανεβηκε με τα τακουνια οπου κουνιωταν αυτη αλλα απο το προηγουμενο σκηνικο δεν μπορουσα να τελιωσω.
Μετα το παιρνει στο στομα, αλλα παλι δεν. Τις λεω βαλτο 1 λεπτο στα βυζια πας και τελιωσω και τοτε μου φωναξε
-Τι θα γινει ολη μερα εδω θα ειμαι;
-Περασε η ωρα;
-Ναι τι νομιζεις εχω και αλλους πελατες δεν θα εισε ολη μερα, 10 λεπτα ειναι το σεξ και εισε 15 εδω. Ξερεις ποσους πελατες εχω εγω;
-Οκ εγινε, απλα μην γκαριζεις.
-Μπορουσες να τελιωσεις και κρατηθηκες.
-Τι λες Θυμός, ποτε εγινε αυτο;ΘυμόςΘυμόςΘυμός
-Οταν εισουν στο μουνι.Κεφάλι σε τοίχο!
-Οχι δεν ειμουνΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!
-Ναι εισουν δεν ξερω εγω;
-Οχι δεν ξερεις...ΘυμόςΘυμόςΘυμός
Παυση για λιγο με την κοπελα να μου λεει παλι τα ιδια. Μετα τις λεω.
-Ελα πηγαινε σε περιμενει αλλος, δεν υπαρχη θεμα απλα δεν εχυσα λογω κουρασης και οχι για αυτο που λες εσυ, αν θες το καταλαβαινεις διαφορετικα στα αρχιδια μου οπως και στην καραμουναρα σου.
-Όχι ήσουν έτοιμος να χύσεις. Είσαι και μικρός, δεν πρέπει να κάνεις τέτοια...Γερο-μύστης
-Οκ εγινε... καλη συνεχεία.
Βγαινει εξω και λεει θυμωμενει στην τσα2 "7 λεπτα κωλο και δεν εχυσε".Θυμός
Καθως ντυνομαι μπαινει μεσα και μου λεει με ηρεμη και στοργικη φωνη
-Παω σε πελατη,χαλαρωσε και ξαναερχομαι... Money Mouth
-Οκ... Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Μέσα σε 1 λεπτό ξαναμπήκε για να δει αν έκατσα και μου είπε ήρεμα "έρχομαι"Money Mouth
Τεσπα μετα απο 6 λεπτα!!! ηρθε οπου της ειπα για να μην την κουράζω να δοκιμάσουμε πίπα και αν δεν να φύγει. Μου προτείνει 69 όπου δέχομαι. Κανει 2-3 λεπτα τιποταΚεφάλι σε τοίχο!, ειχα καυλωσει αλλα λογω ξενερωματος δεν εχυνα. Σταματησε το 69 αρχισε να τραβαει μαλακια, παλι τιποταΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!. Τις λεω "για μην σε κουραζω βαλτω στα βυζια σου 1 λεπτο και αν δεν παιρνω το μπουλο". Το βαζει παλι τιποταΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!. Παω να το παρω απο πανω της, μου το πιανει και μου τραβαει μαλακια, αλλα δεν. Τις λεω "αστο,δεν πειραζει πηγαινε στους πελατες σου,περασε η ωρα"Καπέλο
-Οκ, αλλα δεν μου αρεσε αυτο που εγινε
-Και εμενα, ας πουμε οτι εγινε παρεξηγηση.
Με κοιτουσε σαν χανος
-Ξερεις τι ειναι παρεξηγηση;;;
Με κοιταει ακομα λιγο ετσι και λεει
-Ναι... πως δεν ξερω...
-Οκ, καλη συνεχεια.Καπέλο
Τεσπα ντυνομαι και παω ησυχα να βγω.
Τοτε βγαινει γυμνη με μια σοκοφρετα derby και μια αντιστοιχη ρωσικη η κατι τετοιο .Ναι!
-Τι ειναι αυτο για ενεργεια...;Money Mouth
-Ετσι κανω στους πελατες μου εγω, και θα ηθελα να ξαναερθεις να δοκιμασουμε χωρις να εισαι κουρασμενος.
Γελαω αμηχανα και μου λεει "τι".
-Τιποτα η ολη φαση ειναι καπως περιεργη.
Εκείνη τη στιγμή χτυπάει κουδούνι και χαιρετιομαστε στα γρήγορα και φεύγω...
Δεν είναι τίποτα στην φαντασία μου από ότι διαβάζετε. Αν θέλετε ακόμη και περάσει κάποιος ρωτήστε την τι έγινε χθες το μεσημέρι κατά τις 4 και αν θυμαται θα σας πει. Τεσπα, δεν ξερω αν θα ξαμαπερασω, βασικα αν ειμαι ξεκούραστος και φορτωμένος. Αυτα.
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, f21 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2018
Ναι!Ναι!Ναι!
τυπε ξαναπερνα φορτωμενος μετα απο κανα μηνα και πες της οτι σου χρωσταει ενα ξεφορτωμα,μπες κατευθειαν κωλο και φυγε κυριοςΝαι!
δωσε της και μια derby και ειστε πατσιΓερο-μύστηςΝαι!Ναι!Ναι!
23 Μαρτίου, 2018
όλοι γνωρίζουμε... την τρέλα της...επίσης μπράβο της που επέμενε και ξαναήρθε μετά...
23 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νάσο θα κάνω αυτό που λες. Κάτι θα ξέρεις εσύ, ο μεγαλύτερος τιμωρός ξεκολοθρεφτής του Μεταξιού.ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Καπέλο
23 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι μπράβο της, αλλά η ξενέρα που έφαγα από όλο το σκηνικό δεν με βοήθησαν να τελειώσω. ΤεσπαΚαπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4