Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι δύσκολο να μιλήσεις για την κυρία Μαγιά αν δεν είχα βάλει αυτόν τον τίτλο θα έλεγα η λέξη κυρία θα έπρεπε να συνοδεύεται από το όνομα Μαγιά.Εχουμε μιλήσει πολλές φορές από τότε που έκανε τα πρώτα της βήματα αλλά ποτέ δεν είχα καταφέρει να συναντήσω σε αυτό εφτευγα εγω λόγο φόρτου εργασίας αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ.Αφου κανονίσαμε εύκολα θα έλεγα με δύο τηλέφωνα πήγα από τον χώρο της υστερόγραφο ο σκύλος πλέον δεν υπάρχει.Ευγενικη με περίμενε με ένα ωραίο σύνολο που εμένα με έφτιαξε κάτσαμε δέκα λεπτά στο καναπέ και τα συζητάμε πολύ καλό σοσιαλ από μέρους της και μετά κατευθείαν στο κρεβάτι που έχει όλα τα εξαρτήματα για όλες της περιπτώσεις.Αρχισαμε με φιλιά με πάθος που τελικά κατέληξαν σε ένα στοματικό διάρκειας από πλευράς μου να φανταστείτε ούτε στοματικό από πλευρά της δεν χρειάστηκε είδη είχα γίνει τουρπο και μόνο από τα υγρά που κατέβαζε και όταν γύρισε στα τέσσερα εκεί όντως ήταν πανδαισία η γυναίκα ξέρει να στήνεται χωρίς να κλέβει στην διείσδυση.Τωρα για την εμφάνιση έχουν ειπωθεί πολλά το μόνο που μπορώ να πω ότι σίγουρα δεν είναι γκιλφ τουλάχιστον όχι ακόμα γκιλφ για εμένα είναι η Λίλη όσοι την ξέρουν.Και για τέλος θέλω να την ευχαριστήσω για την υπομονή της και την επιμονή της....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 22, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
583
Πόντοι:
3.230
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, circuitboy, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2018
φιλε θελω το τηλεφωνο της,βοηθα αν θελεις.
27 Μαρτίου, 2018
στο προφιλ τηϛ εχει το τηλεφ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2