Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 74 10
Μασατζίδικα 246845
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καταδρομικη κατα τις 1 το μεσημερι καθοτι πολλες καβλες Κατσικογάμης και βρισκομουν στην περιοχη, ρολο επισης παιζει οτι τετοια ωρα οι κοπελες ειναι συνηθως ξεκουραστες και ορεξατες.
Ειχα δοκιμασει παλιοτερα την Βανεσα που ηταν αρκετα καλη και την Βικυ που ειχα κλαψει τα φραγκα μου.
Η Μιχαελα μου εξηγει οτι η Βικυ μολις ειχε περασει στο δωματιο και οτι ειχε αλλες δυο κοπελες,τρωω την πρωτη ξενερα γιατι λεω αν ο συναγωνιστης προτιμησε την Βικυ φαντασου πως ειναι οι αλλες....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! ρωταω αν ειχε την Βανεσα και μου λεει οτι την εκοψε γιατι ειχε προβληματα με κατι ιντερνετια και κωδικους ΜαλακίαΜαλακία ρωταω αν ειχε την Τονια που ηθελε να δοκιμασει ενας συναγωνιστης και μου λεει την σουταρα κι αυτη γιατι το νιμου της ηταν στους 20 βαθμους κελσιου και μπουντιαζαν οι πελατες......ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Με τα πολλα εμφανιζεται η Ντανιελα και η Φαιη κατω του μετριου και οι δυο....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!, πολλες οι καβλες οπως προειπα δινω το 50αρι και περναω στα ενδοτερα.
Σκαει η Ντανιελα μετα απο λιγο και για να μην τα πολυλεω τυποι μου η μανταμιτσα απο καζαμπλανκα δεν δινει γκροβερ,
σιχαινεται τα γλωσσοφιλα και παιρνει πιπα μονο με καποτα....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! το μονο θετικο ηταν το καραμελωμα παπαριων, τα πλουσια βυζομπαλα και το καλουτσικο μασαζακι.
Μου την εσπασε επισης οτι οπως οι περισσοτερες νομιζουν οτι εχουν να κανουν με ανηλικα και σε καθοδηγουν συνεχεια, του στυλ ξαπλωσε ετσι, το κεφαλι εδω, το πουλακι εδω και τις υπολοιπες αηδιες.....ΘυμόςΘυμόςΘυμός
Μετα απο λιγο τσιμπουκακι ανεβηκε πανω μου, ηταν σχετικα στενη, και αδειασα επιτελους τους διογκωμενους ορχεις μου....
Αν συνεχισουν ετσι το βλεπω γρηγορα το λουκετο...Καπέλο
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
dodinos
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
217
Πόντοι:
66
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 since1991, giatioxi, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2018
Και εγώ για λουκέτο το βλέπω... Θέλει ανανέωση και διόρθωση άμεσα
24 Μαρτίου, 2018
Μαζι πηδαγαμε συναγωνιστη...Κατσικογάμης
04 Μαΐου, 2018
Ξέρει κανείς που έχει πάει η Τόνια?
26 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γυρισε τυπε ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4