Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 693050
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το συνεδριο για την αντιμετωπιση της καυλας μου πραγματοποιηθηκε προ 6μηνου περιπου με εισηγητρια την Αντριαννα. Ηδη εχουν ειπωθει πολλα για την εμφανιση και τις υπηρεσιες της και ειναι αρκετα ακριβη, υπαρχουν βεβαια και βιντεο για πιο σφαιρικη εικονα. Το σιγουρο ειναι οτι περνεις αυτο που διαφημιζεται. Το συνεδριο ελαβε χωρα στο κεντρο σε αιθουσα του "βασιλη".
Αφιξη με 15 λεπτα αργοπορεια μετα απο ενημερωση, πρωτη εικονα πολυ καλη, με ενα στενο φορεμα που διεγραφε τα καλλη της. Γλωσσοφιλο και κουβεντουλα 3 λεπτα για την πρωτη γνωριμια, και την αρχη κανει η Αντριαννα χουφτωνοντας τον πουτσο μου. Γδυνεται και παει για φρεσκαρισμα. Η Αντριαννα, για τα γουστα μου, ειναι υπερκαυλα, βυζαρες (φτιαχτες με αριστη δουλεια), κωλαρα και ενα μουνι λουκουμι και πεντακαθαρο που ξεσηκωνει με την πρωτη ματια. Ειναι το μπαμπατσικο που λεμε αλλα οχι προς το χοντρο.Τωρα στο προσωπο εχει καποιες υπερβολες, αλλα γουστα ειναι αυτα.

Πιπα για πολλα βραβεια και βοηθανε και τα τσιμπουκοχειλα που εχει κανει. Γλυψιμο και απο την μερια μου απο τις λαχταριστες βυζαρες της μεχρι το ροδινο μουνακι της με αυτην να "καυλωνει" και να μου πιανει τα μαλλια και να τριβει την μουναρα της, που με εφτιαξε ακομα περισσοτερο. Περασμα ασπιδας και προτροπη της να παλινδρομησει οσαν καυαλαρισα, ενα πολυ ομορφο θεαμα με τον πουτσο μου να ανοιγει το μουνι της, τις βυζαρες τις πανω κατω. Περασμα στα τεσσερα, με καλο στησιμο. Ακολουθησε ιεραποστολικο οπου επαιζε με το μουνακι της και οπου ειχαμε το πρωτο "χυσιμο" απο μερους της και ακολουθησα και εγω μετα απο 5-6 λεπτα στο στομα της, οπου ρουφηξε μεχρι την τελευταια σταγονα και τα εφτυσε σαν κυρια στο νεροχυτη. Φρεσκαρισμα και τσιγαρο αμφοτεροι για ανακτηση συνειδησης και δυναμεων.
Δευτερος γυρος τα ιδια με πολυ ευκολη ανορθωση καθως η γυναικα βγαζει μια καυλα που σπανια εχω συναντηση ξανα. Σε γενικες γραμμες η Αντριαννα ειναι μια μηχανη του σεξ, γουσταρει πολυ το γαμησι και τον πουτσο, ειναι ο ορισμος της λυσσαρας με την καλη εννοια. Την επομενη φορα θα αξιοποιησω και καποια απο τα εργαλεια της που πιστευω να ειναι ακομα πιο καυλωτικ. Σιγουρα τα τιμαει τα λεφτα της και σιγουρα κερδιζει τον πελατη.
Αντριαννα, μεχρι την επομενη συναντηση μας κρατα την καυλα ψηλα.

*Στην βαθμολογια σε ολα 9 μετα το προσωπο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 22, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
29 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
96
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dhmhtrhs__, ser2000, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού