Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 782062
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το κορίτσι αυτό είναι ακριβός ο τύπος μου, μικροκαμωμένη, λεπτεπίλεπτη, και χανόταν μέσα στην αγκαλιά μου καθ´όλη την διαρκεια της ερωτικής επαφής. Είμαι αρκετά ψηλός και έχω εμμονή με τις μικροκαμωμένες και μικρές ηλικιακά. Δεν περίμενα ότι θα βρω με την πρώτη ανταπόκριση στο γούστο μου. Το μασαζ της θεραπευτριας ήταν όσο πρέπει δυνατό ώστε να νιώθω τον πόνο της ανακούφισης. Έδειχνε τόσο σίγουρη για όλες τις κινήσεις που έκανε το μασαζ που με ερεθίζει πολύ. Ξενερωνω λίγο με τις αγαρμπες. Από το μασαζ της ένιωσα δονήσεις σε όλο μου το σώμα, πράγμα που σημαίνει πως η εν λόγω θεραπεύτρια είναι επαγγελματίας.

Στο δεύτερο μέρος του προγράμματος, θα ήθελα φίλοι μου να σας εξομολογηθώ πως εγώ είμαι συναισθηματικός, θέλω φιλιά, χάδια, τρυφερότητα. Με βολιδοσκόπησε τόσο καλά που μου τα πρόσφερε όλα απλόχερα χωρίς να ζητήσω τίποτα. Και εδώ έγκειται η μαγεία, στο να καταλαβαίνουν τι θέλεις χωρίς να το ζητήσεις. Πέρασα όμορφα, ναι. Σίγουρα αυτό το μικρό θα γίνει το πουτανακι μου.

ΥΓ: είμαι φρέσκο χωρισμένος μετά από αρκετά χρόνια γάμου και ως ελεύθερο πουλί να με υποδεχθείτε στον κόσμο του αγοραίου έρωτα. ΓλώσσαΝτροπή
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
40
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 drjmrh, HarisGB, halandri29 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού