Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 43 10
Ξενοδοχεία 40393
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
9.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αυτη τη φορα ειπα να παω καπου λιγο μακρια απο τη συνηθισμενη εδρα μου.

εξοδος στην εθνικη λοιπον και ανηφοριζω για Μεταμορφωση για επισκεψη στο νεο ξενοδοχειο της γνωστης αλυσιδας.
ευκολη η προσβαση απο την εθνικη και μολις στριψεις στην εξοδο-γεφυρα της Μεταμορφωσης εφτασες.
παρκιν στην περιοχη σχετικα ευκολο τα σ/κ που κανω εγω συνηθως τις αμαρτιες μου αλλα πιο δυσκολο τις καθημερινες.
υπαρχει ομως και υπογειο παρκιν στο ξενοδοχειο αλλα και υπαιθριο.
διακριτικοτητα στην εισοδο μετρια θα τη χαρακτηριζα λογω πολλων διερχομενων αυτοκινητων κυριως,αλλα δε νομιζω να δινει σημασια κανεις στο ποιος μπαινει και ποιος βγαινει στο ξενοδοχειο.

ωραιος και μεγαλος ο χωρος υποδοχης. στη ρεσεψιον η κοπελλα ηταν πολυ εξυπηρετικη και χωρις πολλη αναμονη μας ενημερωσε για τα δωματια κλπ και μας προτεινε να δουμε καποιες φωτογραφιες απο τα δωματια σε ενα tablet που υπηρχε.
επιλογη απλου δωματιου για πρωτη φορα,καρτουλα και ανοδος για το δωματιο.
μεγαλο κι ανετο ασανσερ κι οχι σαν τα συνηθη στενοχωρα σε αλλα ξενοδοχεια.

στο δωματιο τωρα η διακοσμηση ηταν η κλασσικη διακοσμηση που εχουν ολα τα ξενοδοχεια της αλυσιδας Priamos.
θεματικα δωματια με επενδυση στους γυρω τοιχους απο υφασμα σε διαφορες αποχρωσεις. χαμηλος φωτισμος,ελεγχομενη θερμανση-κλιματισμος απο το δωματιο,μεγαλο κρεββατι,μια πολυθρονα,τηλεοραση με διαφορα καναλια ερωτικου περιεχομενου,μεχρι και μινι ψυγειο ειχε. room service δεν ζητησαμε γιατι πεσαμε αμεσως στη δουλεια.
ηχομονωση καλη υποθετω,αφου οση ωρα ημουν εκει δεν ακουστηκε τιποτα (εκτος απο εμας) εκτος αν ηταν κενα τα διπλανα δωματια.

στο μπανιο η καθαριοτητα ηταν στον υπερθετικο βαθμο. καμπινα για το ντουζ (ανοιχτη ομως), ζεστο νερο καργα με πιεση,σαπουνακια,σαμπουαν,πετσετες σφραγισμενες,ολα κομπλε.
την επομενη φορα θα ζητησω σουιτα να δοκιμασω το υδρομασαζ.

η τιμη ηταν στα 25€ για τρεις ωρες που νομιζω ηταν καλη σε συγκριση με τις υπηρεσιες που προσφερονται.
αυτα τα ολιγα απο μενα. να περνατε καλα.
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
188
Likes:
47.135
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, Marcus77, Sproxe Garsia και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού