Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πριν 24 ώρες βρέθηκα με την Αρχιέρεια του Έρωτας Έρωτα Κλεοπάτρα και τώρα που γράφω για την συνάντηση καυλώνω.
Με βλέπω να ξαναπηγαίνω, ευθύς μόλις τελειώσω το γράψιμο...Μεγάλο χαμόγελο
09:00 ώρα, Tρίτης 20/3/2018 ήμουνα εδώ. 1ος πελάτης της ημέρας..Ναι! Είχα τον καφέ μου στο χέρι και η τσατσά με ρώτησε αν θέλω ντουζ και με οδήγησε στο πεντακάθαρο δωμάτιο... Επειδή επισκέπτομαι πολύ συχνά αυτά τα δυό μπουρδέλα, λέω με βεβαιότητα, πως είναι μακράν τα καλύτερα. Φρονώ, πως επαναπροσδιορίζουν τον όρο "πορνεία"
Το κορίτσι ήρθε πάραυτα και τα χάδια-γλωσσόφιλα άρχισαν στο όρθιο. Τρυφερά στην αρχή, ερεθιστικά- που εξελίχθηκαν σε άγρια υπερ-καυλωτικά...Κατσικογάμης Της έβγαλα με το στόμα το βρακάκι και το γλυκό τρυφερό νεανικό μουνάκι της "έλειωσε" στο στόμα μου...Γλώσσα Καυλοβογγητά και ήπιας έντασης κραυγούλες προσέδιδαν ηχόχρωμα στην μαυλιστική ατμόσφαιρα.
Σηκώθηκα όρθιος στο πάτωμα και η Κλεοπάτρα καθιστή στο κρεβάτι άρχισε ....σαξόφωνο. Έγλειφε το μπούτσο μου μαεστρικά και τ'αρχίδια βεβαίως-βεβαίως. Υγρό, βαθύ ξεσκούφωτο τσιμπούκι! Όπως πρέπει νά ναι το τσιμπούκι!!
Κάποια στιγμή της πάταγα το κεφάλι στο καυλί μου και της γαμούσα μανιασμένα το στόμα. Σταμάτησα για να χωθώ και στη μουνάρα της. Πέρασμα καπότας και μουνογαμήσι ιεραποστολικό. Πάλι γλωσσόφιλα βαθιά-ζουμερά. Η γλώσσα μου χωνόταν στο στόμα της, ακολουθώντας το ρυθμό του πούτσου...Κατσικογάμης Το καυλοκόριτσο με εγκλώβισε με τις ποδάρες της μέσα της. Παλλινδρομούσα στο καυτό μουνί της και με μια ουρανομήκη κραυγή άδειασα τους όρχεις μου.

Ώρα 15:00, την ξαναγάμησα. Με βρήκε όρθιο στο δωμάτιο που ήρθε μόνο με τα βρακάκι της. Αμέσως γλωσσόφιλα, γλείψιμο σε στήθος-κοιλιά μου & κατέβασμα στο μπούτσο. Πριν με τσιμπουκώσει γονατιστή οι καυλωμένες ρόγες της γίνανε πέτρα στο στόμα μου. Την σήκωσα και πήγαμε στο κρεβάτι. Πλαγιαστό πισωκολλητό αρχικά και άγριο ξεμούνιασμα στα 4 κατόπιν.
Έτσι ήρθε το τέλος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
I
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 yorkie, Andrew256, Επιρρεπής και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού