Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λίγο μετα τις 20:00 επισκέφθηκα την χρονομηχανή στην Αχαρνών 85.

Η κυρία της υπηρεσίας μου άνοιξε,κάθισα στο καναπέ και μου ανέφερε ότι στην βάρδια ήταν η Μαίρη.

Εμφανίστηκε η Μαίρη μετά από λίγο,χαμογελάσαμε ο ένας στον άλλο με νόημα για την συνέχεια.

Ανέφερα στην κυρία της υποδοχής ότι θα επιθυμούσα να κάνω χρήση των υπηρεσιών και να ταξιδέψω στο χωροχρόνο.

Έδωσα το μπλε εισιτήριο και προχώρησα προς στην πύλη χωροχρόνου.

Το σημερινό ταξίδι ήταν στα early ninties πράγμα που δεν γνώριζα αλλά φάνηκε από την αρχή αφού το δωμάτιο είχε
συνδιασμούς και χρώματα που θύμιζαν δωμάτια από την γνωστή ταινία Pretty Woman.

Ξάπλωσα και περίμενα υπομονετικά να έρθει η Μαίρη.

Η μουσική future pop της δεκατίας '90.Κουλ

Λίγα λεπτά μετά ήρθε η Μαίρη.

Μου ανέφερε ότι με θυμόταν από το προηγούμενο ταξίδι και με γατίσιο τρόπο όπως πάντα ήρθε δίπλα μου.

Δώσαμε φιλιά ο ένας στον άλλο και αφού δώσαμε τα πρώτα ερωτικά χάδια ο ένας στον άλλο της πρότεινα να ξαπλώσει.

Ξεκίνησα μια διερεύνηση στο όμορφο στήθος της γεγονός το οποίο εκτίμησε δεόντως.

Με ανεβασμένη την θερμοκρασία στο δωμάτιο,προχώρησα στις πιο ευαίσθητες περιοχές όπου και η Μαίρη ανταποκρίθηκε δεόντως αναφέροντας ότι της άρεσε πάρα πολύ.

Με την ερωτική διάθεση στα μέγιστα η παραμονή μου στις ευαίσθητες περιοχές κράτησε για αρκετά λεπτά.

Η Μαίρη έχοντας απόλυτη επίγνωση του ποια είναι και τι θέλει,ως γνήσια γυναίκα των 80s και με το γεγονός ότι βρισκόμασταν στην αρχή της δεκαετίας του '90 ήθελε να με ευχαριστήσει κατάλληλα δίνοτας το 100% του εαυτού της.

Προχώρησε λοιπόν στην ευαίσθητη περιοχή όπου και για αρκετά λεπτά παρέμεινε βάζοντας φωτία στην ατμόσφαιρα και ανεβάζοντας την θερμοκρασία λες και χορεύαμε μαζί σε rave party.

Στην σύνεχεια μου ζήτησε να μπω μέσα της,έτσι ήρθε από πάνω μου και με τις όμορφες κινήσεις του σώματός της με έφτασε κοντά στο τέλος,όμως δεν ήθελα να τελειώσει εδώ το ταξίδι.

Γι'αυτό της πρότεινα να συνεχίσουμε με εμένα σε κυρίαρχο ρόλο.

Καταφέραμε πλήρη διείσδηση και για αρκετά λεπτά πετάξαμε μαζί στον κόσμο της ευχαρίστησης.

Όταν ήρθε το όμορφο τέλος και οι ορμόνες από τον εγκέφαλο μας είχα δώσει την ικανοποίηση η Μαίρη μου είπε ότι της άρεσε πάρα πολύ και η προκαταρκτική φάση αλλά και το κυρίως μέρος του ταξιδιού και ότι κάθε γυναίκα αναζητά τέτοια πράγματα από τον σύντροφό της.

Την ευχαρίστησα για τα όμορφα λόγια της και με δύο φιλιά την αποχαιρέτησα.Καπέλο

Άλλο ένα ταξίδι στο χρόνο είχε τελειώσει με τις καλύτερες αναμνήσεις.Έρωτας

Κατά την έξοδο μου από τον χώρο της χρονομηχανής ανέφερα στην κυρία της υποδοχής ότι είχε πολύ ωραία διακόσμηση και αφού γέλασε με ένα όλο νόημα βλέμμα με ευχαρίστησε πολύ.Κουλ

Μαγικό ταξίδι στο χωροχρόνο για άλλη μια φορά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 20, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
1.804
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vril, Andrew256, professorx και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2018
Σ'ωραίος! Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1