Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161548
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ενταξει ο τιτλος ειναι και λιγο clickbait...αλλα ειλικρινα ισχυει αφου δεν εχω να γραψω τιποτα που δεν το ξερετε ηδη.

Λοιπον...για τη Μαριαλενα μας...
Γυρνοντας μετα απο καμποσο καιρο αποχης απο το site και το αθλημα μου ελαχε η μοιρα να αντικρισω,ανοιγοντας την πορτα του δωματιου,τη Μαριαλενα.
Βλεποντας την συναντας ενα νεανικο κοριτσι με κεφι....για την ακριβεια...κοριτσαρο.Για αρχη θα σταθω στο προσωπο.Γενικα δεν εχω παει με πολλες κοπελες στην πολυ μικρη καριερα μου,δεν τις θυμαμαι ολες,αλλα πιστευω πρεπει να ειναι καμια εικοσαρια στο συνολο.Απο αυτες λοιπον, η Μαριαλενα,κατα τη δικη μου αποψη, εχει το πιο ωραιο προσωπο.
Στο σωμα...εχει κορμαρα που φαινεται οτι την προσεχει και δεν την εχει αφησει στη μοιρα της.....μπουταρες...κωλαρα...κοιλια....βυζια(επεξεργασμενα αλλα με πολυ καλη αισθηση) ολα ερχονται και δενουν αρμονικα σαν καλοζυγισμενο ιαπωνικο μοτερ...φαινεται αλλωστε οτι την πραγματικη της δυναμη την δειχνει στις υψηλες στροφες.Ειχε κι αυτο το ρημαδι το φορεμα....που ηταν λες και το ραψανε αποκλειστικα για εκεινη για να τονιζει ολα τα προηγουμενα.
Αφου εσπασε ελαφρως ο παγος και με ενα δυο πειραγματα της,μπηκε για ντουζ και βγηκε με βλεμα που σου εξηγουσε το τι θα ακολουθουσε.Φιλια....οπως θα φιλουσαμε τη γκομενα που παντα γουσταραμε απο μικροι...Σαν gentelman κατεβηκα εγω πρωτος κατω για περιποιηση...πεντακαθαρη και περιποιημενη.Θα μπορουσα να την γλειφω μεχρι να στεγνωσω απο σαλιο.Σαν πρωτη σταση ανεβηκε απο πανω μου μεσα στην ορεξη κι εγω μεσα στο χαμο να μην ξερω τι να πρωτο πιασω...την κωλαρα της ή τις βυζαρες της.Το πρωτο ολυμπιακο ρεκορ ηρθε με μενα να ξεκληριζομαι στα πρωτα 50-60 δευτερα...αφου απορησε και η ιδια.Ξαπλαραμε μαζι,αλλαξαμε λιγα φιλια και εφυγα να κανω ενα ντουζ.Με το που γυρισα μολις ξαπλωσα ειχε ορεξη για τον δευτερο γυρο οπου ηταν σειρα της να με περιποιηθει.Ξεκινησε μια τσιμπουκαρα για να ερθει το δευτερο ολυμπιακο ρεκορ σε λιγοτερο απο ενα λεπτο.....και ναι...ξεκληριστηκα δευτερη φορα σε συνολικα πεντε λεπτα μαζι με το μπανιο μου.Ευγενικοτατη πηρε τα παιδακια μου στο στομα της και τα μετεφερε στο μπανιο για να τα αφησει να παρουν το δρομο τους.Λιγο κουβεντουλα και καπου εκει εσβησε το μικρο μου καντηλακι.

Για τυπους σαν εμενα η συγκεκριμενη κοπελα ειναι απο αυτες που τις βλεπουμε στο δρομο και σπαμε τον αυχενα μας τοσο αποτομα που γυρναμε.
Η αισθηση που μου εδωσε ειναι οτι η Μαριαλενα ειναι μια R1 που την εβγαλα μεχρι το περιπτερο στο κατω στενο να παρω τσιγαρα και γυρισα....ουτε προλαβε να ζεσταθει...ουτε να δειξει τι μπορει να κανει.Παντα με θεωρουσα ''ευκολο πελατη'' αλλα αυτο παραηταν.Διαβασα και μερικες κριτικες και ειδα τι γαμησια εχετε κανει εδω μερικοι με αυτην και να πω την αληθεια ντραπηκα....χαχαχααχ.

Κοιταμε το μελλον με αισιοδοξια και ελπιζω τη δευτερη φορα να κρατησω κανα πενταλεπτο....χααχαχαχ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Naruto
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.296
Πόντοι:
2.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 preosd, Morgan/, petergsp και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2018
Ο τιτλος εχει σχεση με το κειμενο ?
21 Μαρτίου, 2018
Σωστός!!!
Εύγε!!!!
21 Μαρτίου, 2018
κ γω φιλε μου ετσι ξεροχυνω..απανωτα..αμα η γκομενα ειναι καυλα σε καταφερνει κ 2μπαλο
21 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο δικο μου φτωχο μυαλο....νομιζω οτι απαντησα σχετικα με τον τιτλο απο την πρωτη κιολας προταση....Εκτιμω πως ολοι οσοι ειχαν την ευκαιρια να περασουν λιγο χρονο με την κοπελα ειδαν τα ιδια πραγματα που ειδα κι εγω.
Αν παρολα αυτα προκαλεσα καποια συγχηση,τοτε ζητω συγνωμη για το αστοχο λογοπαιγνιο.
21 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚαπέλοΚαπέλο

Αν και τα ευσημα πανε στην κοριτσαρα μας.
22 Μαρτίου, 2018
Πολλοί λίγοι θα παραδέχονταν ότι τελείωσαν δυο φορές τόοοοοοσο σύντομα!

ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6