Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα πολλά χρόνια να γαμήσω στο συγκεκριμένο σπιτάκι πάνω στον όροφο. Αξιοπρεπές και καθαρό το δωμάτιο μέσα, να πώ την αλήθεια το περίμενα χειρότερο λόγο της καλτ μορφής του οίκου. Το μόνο αρνητικό το τσιγαριλίκι που είχε κάνει ο προηγούμενος συναγωνιστής κόπανος, και η ατμόσφαιρα ήταν λίγο αποπνικτική Money Mouth. Μπαίνοντας η κοπέλα, με ρώτησε αν είχα κάνει χόρτο, της είπα ο προηγούμενος όχι εγώ, και της έδειξα το παράθυρο που είχα ανοίξει διάπλατα για να μπεί καθαρός αέρας.
-Παράθυρο ε, θέλεις να με γαμήσεις στο παράθυρο,
-ναί αμε γιατί όχι, της είπα και η φαντασία μου οργίαζε.
Εμφανησιακά η Βερόνικα είναι μιας πορνοσταρικής εμφάνισης κοπέλα γύρω στα 25, με τις σιλικονούχες βυζάρες της, την κωλάρα της, το κόκκινο μαλλί πιασμένο αλογοουρά, και το συμπαθητικό πρόσωπο που το κάνουν ακόμα πιο σεξι τα γυαλιά μυωπίας που φοράει. Όσο για την επικοινωνία μόνο αγγλικά.

Ξεκίνημα του αγώνα και πίπα με καπότα που εγώ ζήτησα, αρκετά καλή και με λίγο γλείψιμο στα μπαλάκια. Στην συνέχεια μεταφερθήκαμε στο παράθυρο όπως μου είχε ζητήσει. Έβαλε λίγο λιπαντικό στο κωλοτρυπίδι της και στήθηκε αρχοντικά. Το κεφάλι και τα βυζιά λίγο έξω απο το παράθυρο, να βλέπει και να κόβει κίνηση κάτω στο δρόμο, τα χέρια να πιάνουν το πρεβάζι και τούρλα ο κώλος με σπάσιμο της μέσης. Εκεί στα όρθια και όπως μου είχε γυρισμένη πλάτη μπήκα μέσα της στο κωλάντερο και άρχισα να την γαμάω σαν λυσσασμένος σκύλος, μια την έπιανα απο τα χέρια, μια απο τις βυζάρες, μια απο τους ώμους. Φώναζε και αυτή δυνατά έδειχνε να το απολαμβάνει.
-Θα μας δεί κανείς της είπα, είμαι ντροπαλό αγόρι Ντροπή,
-μην ανησυχείς, δεν υπάρχει κανείς στο δρόμο,
-μπορεί να μας δούν απο τα γύρω μπαλκόνια όμως, συνέχισα εγώ με τις ντροπές μου,
-σεξ κάνουμε δεν κάνουμε κάτι κακό.
Κάπου εκεί περνάει ένας περαστικός απο κάτω στο δρόμο,
-ώχ ρε γαμώτο λέω, και κρύβομαι πίσω απο το κεφάλι της Βερόνικας,
-μας βλέπει, μας βλέπει, σταμάτησε και μας βλέπει, μου λέει και τον κοίταγε και αυτή.
Όσο τον κοίταγε ηδονιζόταν ακόμα περισσότερο και φώναζε όλο και πιο δυνατά για να την ακούει κιόλας,
-γάμα, γάμε με, αχ τι καλά που με γαμάς, και εγω να της σκίζω τον κώλο σαν βρωμερό γουρούνι,
-ώχ ρε πούστη ρεζίλι γίναμε, είπα απο μέσα μου, άσε που μπορεί να πεταγόταν απο καμιά γωνιά και ο Δημήτρης με τις κρυφές του κάμερες και να μας έβγαζε στα ιντερνέτια Ναι!.

-Πάμε στο κρεβάτι τώρα θέλω να σου γαμήσω το μουνί της είπα, την έβαλα ανάσκελα, σήκωσα τα πόδια της στους ώμους μου και την γάμαγα πέφτοντας πάνω της με όλο μου το βάρος.
-Αχ βρε όμορφε, ωραίο λεπτό σώμα που έχεις , θέλεις να με χύσεις μες στο στόμα, με ρώτησε,
-το θέλω πολύ, το έχω πελώρια ανάγκη Γλώσσα, βγάζοντας με κιόλας απο την δύσκολη θέση να της το ζητήσω, μιας και δεν ανακοινώθηκε τελειωτικό στο στόμα απο την υπηρεσία.
Πετάω το προφυλακτικό και της ζητάω να ανοίξει το στόμα και να βγάλει την γλώσσα έξω σαν σκυλίτσα. Άρχισα να τον παίζω, και να βλέπω απο τον καθρέφτη την Βερόνικα να χαϊδεύει το μουνί της,
-έτσι μωρή βρώμα, παίξε με τις μικρές σου βρώμικες τρυπούλες, και αυτή να παρακαλάει και να μου λέει,
-δώσε μου φαγητό, τάισε με,
-θα σε ταϊσω σπέρμα μωρή καύλα, και της τα πέταξα όλα μέσα στο στοματάκι της.
Πίστεψα οτι θα τα κατάπινε, με όλο αυτό το σκηνικό, αλλά τελικά τα έφτυσε στον νιπτήρα και έφυγε σφαίρα για τον επόμενο πελάτη, για το επόμενο κωλογαμήσι. Ξεκωλιάρα Κουλ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
high voltage
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.908
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, Conan, lemourios και 39 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2018
Είσαι ένας μικρός θεούλης ευγε, θα προσπαθήσω να έρθω στη θέση σου σύντομα!
21 Μαρτίου, 2018
Αύτά είναι ώραία πράματα. ΜΠΡΑΒΟ σου φίλε. ΕΥΓΕ! ΑΞΙΟΣ! Πάντα τέτοια καί καλύτερα...
Y
Yuma
21 Μαρτίου, 2018
Γαμήσι- χασίσι- επιστροφή στη Φύση.... Ναι!

Καθόλου φυσιολάτρη δεν σε κόβω ...Χμμμ;

I
ILIAS1339
21 Μαρτίου, 2018
Άξιος!!!!
21 Μαρτίου, 2018
Παντα τετοια φιλε.Η βερονικα ειναι η καλύτερη και στο γαμησι κανει παπαδες
21 Μαρτίου, 2018
Άξιος! Κουλ ευχαριστούμε για την απολαυστική κριτική! Προσκύνημα
21 Μαρτίου, 2018
Σωραιος...Μας καυλωσες πρωι πρωι..Αυτα τα γαμησια μετρανε λογω διαφορετικοτητας διπλα... Μου αρεσει κ η πενα... Ξεκολιαρααα .. χαχαχα
21 Μαρτίου, 2018
Τιτάνας!!! Ναι!Ναι!Ναι!
27 Μαρτίου, 2018
Δώσε πόνο.Κουλ
27 Μαρτίου, 2018
Καλησπέρα, ήμουν ο περαστικός
Ωραια τα μιλάτε τα ελληνικά, γιατι απο αυτα που είδα, μάλλον Κινέζος είσθε Σπασίκλας
ΜΕ
μη επανδρωμένη σέλφι
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10