Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 3 10
Call-Girls 12495
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
συναντηση με τη εν λογω Λατινα πριν λιγο καιρο.η κοπελα ηρθε στην ωρα της κ ειναι αρκετα εντυπωσιακη οταν την πρωτοσυναντας.
μπηκε με αερα κ αφου χαιρετηθηκαμε,ξεντυθηκε για μπανακι.
κορμι οντως αυτο που βλεπετε στις φωτο,με λιγο ρετουσαρισμα,αλλα το ιδιο χυμωδες.ωραιο βυζι,τουμπανο με ρωγα τεραστια.στον κωλο τα χαλαμε λιγο,ενω ειναι μεγαλος κ ζουμερος,η κυτταριτιδα ειναι εμφανεστατη κ με ψιλοχαλασε.
στα του αγωνα τωρα,δυστυχως η κοπελα η δεν ειχε ορεξη η δεν της το εβγαλα εγω αλλα ενιωσα μια απλη διεκπαιρεωση/οπως γραφω κ στον τιτλο,δεν ενιωσα στιγμη το λατινικο παθος.ειχαμε 2 γυρους με αρκετες στασεις που εδινα εγω οδηγιες,δεν πηρε πρωτοβουλια καθολου κ ηταν λιγο ανευρη..
αυτα απο εμενα,παντως Λατινα ειναι...
καλη συνεχεια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
babis84
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
1.172
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntountaras, Jim25jim, old boy και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαρτίου, 2018
φιλε η κοπελα ειναι απο δομινικανεϛ του πειραια και οχι απο κουβα παλιοτερα δουλευε στο x bar μεγαλη φολα που κανει αρπαχτεϛ κριμα
20 Μαρτίου, 2018
γνωστη κοπελα απο αγιο δομινικο και οχι κουβα Χμμμ;δουλευε παλιοτερα στο χ μπαρ και στα στουντιο τηϛ αλυσιδαϛ αλλα και εκει νοθρη μονο για αρπαχτεϛ
21 Μαρτίου, 2018
φίλε μου, έχω μια θεωρία ότι γενικά οι λατίνες που κάνουν αυτή τη δουλειά όχι μόνο είναι διεκπερωτικές αλλά αν μπορούσανε να σε κάνουν να μην τις ακουμπάς κιολας θα ήταν τέλειο για αυτές. Παίζει να είναι η "χειρότερη" κατηγορία γυναικών για call girls/μπουρδελιάρες. Κρίμα γιατί συνήθως είναι ομορφες και ξεγελάνε πολύ κόσμο. κριμα τα χρήματα.
22 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για την ωρα,λιγες με εχουν ικανοποιησει.Αλλα δυστυχως εχω μια ιδιαιτερη αγαπη στις λατινες κ παλευω να βρω καμια σωστη...αλλα δυστυχως εχω ''πεταξει'' αρκετα...ΘυμόςΘυμόςΜαλακία
22 Μαρτίου, 2018
εχειϛ δικιο αλλα να ξερειϛ ισχυει κυριωϛ για τηϛ δομενικανεϛ και να ξερειϛ οτι ολεϛ αυτεϛ γαμιοντουσαν στο πειραια με πολυ λιγα χρηματα και εγω εχω παρει καποιεϛ σχεδον τσαμπα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5