Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 46 10
Μασατζίδικα 141897
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πήγα για πρώτη φορά στο συγκεκριμένο μαγαζί τον περασμένο μήνα, μη έχοντας ιδέα τι θα συναντήσω. Ο χώρος μια χαρά, πέρασα κατ' ευθείαν σε ένα δωμάτιο και περίμενα να έρθουν τα διαθέσιμα κορίτσια. Πέρασαν 4 από το δωμάτιο και αυτή που μου έκανε κλικ ήταν η Έρικα. Το λέω στην Σάρα και προς μεγάλη μου έκπληξη προσπάθησε να με αποτρέψει, μου λέει καλύτερα πάρε άλλη, δεν κάνει καλό μασάζ, οι άλλες είναι καλύτερες κλπ. Όχι θέλω την Έρικα της λέω και δεν το μετάνοιωσα καθόλου. Εμφανισικά είναι ττου γούστου μου, λεπτή με φοβερό κωλαράκι, σέξυ κοντό φόρεμα, δεν ήθελα και πολύ. Ήρθε λοιπόν η Έρικα, μου έκανε πολύ καλό μασάζ, με πολύ προσοχή στην λεπτομέρεια, που παρόλο που με είχε καβλώσει η κοπέλα και ήθελα να την σκίσω άμεσα, το άφησα να τραβήξει. Έφτασε η ώρα να γυρίσω ανάσκελα, ανέβηκε πάνω μου και ξεκίνησε την πίπα με πολύ καλές επιδόσεις, την γύρισα 69 και την έφαγα ανελέητα. Πεντακάθαρη, είχε γίνει μούσκεμα, φουλ συμμετοχή, η καλύτερή μου. Μετά από λίγο την άφησα ξαπλωμένη στον πάγκο και την πήρα εγώ στα όρθια ώσπου την γύρισα στα 4 και τελείωσα με θέα το φοβερό κωλαράκι της.
Εδώ είμαστε λέω, θα ξαναέρθω σύντομα.
Ξαναπήγα την εεπόμενη εβδομάδα είναι η αλήθεια αλλά η Έρικα δεν ήταν εκεί και όπως έμαθα έφυγε από το μαγαζί. Στην 2η επίσκεψη βολεύτηκα με την Τζούλι για την οποία τα λέω σε άλλη κριτική
(Έρικα σε ψάχνω)
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έρικα
akosdi
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
68
Likes:
2.792
Πόντοι:
2.541
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lagos28

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2019
Για δες Συγγρού 42 μήπως είναι εκεί... Την πήρα Κατσικογάμης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1