Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Χριστίνα το Σάββατο στο πριβέ μετα απο εύκολη συνεννόηση από το μεσημέρι με δύο sms φτάνω στέλνω τον αριθμό δωματειου μετα απο περίπου μισή ωρίτσα χτυπάει η πόρτα εμφανίζεται το Χριστινάκι.
Ήρθε ντυμένη κυριλατα με δερμάτινη κόκκινη φουστα και ένα δυχτιοτο μπλουζάκι που τονίζε το πλούσιο μπούστο της συστάσεις για να γνωριμίας γδύνεται να μπει για μπανάκι όπου αντίκρισα το σώμα της αρκετά αδυνατούλα με μεγάλο πλούσιο φυσικό στήθος και γλυκό πρόσωπο.
Όσο ήταν στο μπάνιο μου είχε καρφωθεί στο μυαλό μου κώλος της . Απλώνουμε δίπλα δίπλα αρχίζει να με φυλάει με πάθος δεν τα τσιγκουνεβεται καθόλου τα φιλιά και πασπατευα τις βυζάρες της , πάντα όμως εγω να έχω το μυαλό μου στον κωλο της κατέβηκε στην πουτσα μου λοιπόν και ξεκίνησε μια υπέροχη πίπα για ορεκτικό συνοδευόμενη από μπόλικα φτησιματα και αρκετά βρωμολογα.
Να πω την αμαρτία μου μου είχε γίνει κάγκελο πριν καλά καλά τον πάρει στο στόμα της .
Ώπα λέω δεν θα μείνουμε εδώ πέρασμα σκούφου και βουρ για την κωλαρα της .
Την αναιβασα από πάνω να κάνει καθίσματα έτσι ουτοσωστε μα έχω θέμα και τα νύχια της πάλι εν συνεχεία βρωμολογων του τύπου έσκισε μου την κωλαρα μου και τα συναφή με καυλοναν ακόμα περισσότερο η κατάθεση δεν άργησε να έρθει μέσα στον κώλο της .
Πήγαμε στο μπάνιο ξεπληθουμε όπου μου ζήτησε η ίδια να μου πληνει τον πούτσο γιατί μου είπε ότι ήθελε να τον περιποιηθεί.
Κάτσαμε για κουβεντούλα στο κρεβάτι μέχρι το δεύτερο γύρο όπου δεν χορτενα να παίζω με τα νύχια της και να της βάζω δαχτυλάκια .
Δεν άργησε να μου έρθει πάλι η καυλα μπορώ μα πω ότι ξάπλωσα πάρα πολύ γρήγορα σε σχέση με τον πρώτο γύρω μάλλον έτυχε να έχουμε πάρα πολύ καλή χημεία μου ξεκίνησε ένα σόλο κλαρίνο πίπα υπερθέαμα μπορώ να πω με άκρως τεχνικό και καλυτεχνικο χαρακτήρα αναλύοντας
, τεχνικό με την έννοια ότι έκανε την πίπα όπως επρεπε να την κάνει σε σημείο να σε πιάνει αλλά χωρίς να σε κουράζει και καλλιτεχνικό με την έννοια της συνοδείας ατυχημάτων και τσαχπινιων .
Η κατάθεση δεν άργησε να έρθει μέσα στο στόμα της που όπου τα στραγκιξε και πήγε στο μπάνιο διακριτικά να τα φτύσει.
Κάπως έτσι τελείωσε το ραντεβού μας.
Σίγουρα θα το επαναλάβω μιας και στην φράση πίπα κωλο παίρνει άριστα 10 .
Συμπέρασμα μου αξίζει τα λεφτά της και κάνει τα πάντα για να ευχαριστησει τον παρτενέρ της συν του υπέροχου πρακτικού που προσφέρει σε πολύ καλή τιμή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Γ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 napoleonV1, SailorGr, LanciaRallye037 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού