Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 261348
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τις τελευταίες μέρες συνάντησα την καυλΑΝΝΑ για πολλοστή φορά!
Με την γλυκιά Αννούλα, άνοιξα τις κριτικές μου εδώ στο bourdela. Ki αν έβαζα κριτική για κάθε φορά που την γαμάω, θα αναφερόταν, στις μισές κριτικές μου.
Στην τελευταία μας συνάντηση, η σφιχτή πίσω πορτούλα της (του παραδείσου) ...."πήρε φωτιά"
Συνατηθήκαμε στη ρεσεψιόν γαμησοχοτέλ νότιων προαστείων. Απ το ασανσέρ το βαθύ ρουφηχτό φιλί μας, συνεχίστηκε ως το κρεβάτι. Εδώ, μετα από αλληλογύμνωμα -έγινε της καυλΆννας το κιγκλίδωμα.. Κατσικογάμης Γλώσσα Ναι!
Η κοπέλα ξέρει να γαμιέται. Παίρνει πρωτοβουλίες, είναι συνεργάσιμη/υπάκουη, προσφέρει ηδονή! Της αρέσει κιόλας. Μήπως αυτό δεν θέλουμε -οι περισσότεροι- που γαμάμε πουτάνες? Ναι να μας ικανοποιήσει, αλλά και η κοπέλα να "την βρεί". Αυτό είναι σημαντικότατο -για μένα- σε μια πληρωμένη ερωτική συνεύρεση. Και βεβαιότατα, σε κάθε μου ερωτική επαφή.
Ο πρώτος γύρος είχε πολλά φιλιά-χάδια, τσιμπουκάρα διαρκείας, λίγο μουνί και πολύ κώλο. Κατσικογάμης Έβγαλα την καπότα και τα χύσια μου έλουσαν την πλάτη και τα καπούλια της...
Μαζί για ντουζάκι με αλληλοσαπούνισμα, σκούπισμα και στο κρεβάτι για καφέ τσιγάρο. Είπαμε 2-3 κουβέντες (περί ανέμων & υδάτων) & ξανάρχισαν ....τα όργανα!!! Φιλά καυλωτικά, βαθιά, γλυκά, μεθυστικά..... Γλείψιμο ατέλειωτο, σούπερ πίπα κι ο ορθωμένος πούτσος μου, ζητούσε την καυτή κωλάρα της. Την έγλειψα σε μουνι-κώλο και τα μουνοκωλοδάχτυλα που της έβαζα την έκαναν και σκίρτησε! Στη συνέχεια πέρασμα καπότας και σκίσιμο κώλου. Βίαιο, δυνατό, κωλογαμήσι.... Τερμα βαθύ! Όσο πάει! Κωλοχάστουκα, μαλιοτράβηγμα και γερές πουτσιές. Κουράστηκα στο 15λεπτο (δεν είμαι και 20χρονος πιτσιρικάς) και της ζήτησα να με τελειώσει με πίπα.
Ξαπλωσα στο κρεβάτι και η γλυκιά Αννούλα με ρούφηξε ....το μεδούλι!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
I
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Perier45, yorkie, mr.M και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαρτίου, 2018
Μακράν το καλύτερο μωράκι Έρωτας Και υπηρεσίες Ναι!
Z
z4
30 Απριλίου, 2018
Τηλέφωνο Αννούλας..??
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2