Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οι φωτογραφίες στη σελίδα του γραφείου ήταν αρκετές για να με αναστατώσουν ώστε να επικοινωνήσω με το γραφείο....Στάθηκα τυχερός και έκλεισα ραντεβουδάκι μία ώρα μετά το τηλεφώνημα μου...
Κατηφόρισα για το πορνοχοτέλι του Μεταξουργείου και πήρα δωματιάκι...
Η Άρτεμις δεν άργησε καθόλου και ήρθε στην ώρα της χωρίς καθυστέρηση...Πρώτη εντύπωση με το που ανοίγει την πόρτα,κοπέλα με ωραίο στυλ...!Πρόσωπο έκφυλο,όμορφο κορμάκι,καλλίγραμμο και σφιχτό...Βυζί σχετικά καλό και κώλος ποίημα....Ηλικιακά είναι μικρή,απ΄τις πιο μικρές πορνοσταρ που έχω δει...Φορούσε ένα ωραίο τζιν,σέξυ μπλουζάκι και ένα ωραίο μπουφανάκι,απλή αλλά συγχρόνως σέξυ.Είναι σαν κάτι γκομενάκια που βλέπεις έξω και θέλεις να την δεις μετά στο κρεβάτι σου....!Το κοριτσάκι-η φοιτήτρια της διπλανής πόρτας...!
Στα του προγράμματος τώρα....
Έκανε μπανάκι και ήρθε δίπλα μου μοσχομυριστή....
Της αφαίρεσα τα "τιγρέ" εσώρουχα και ξεκινήσαμε....
Φιλά ωραία με γλώσσα,δεν το αποφεύγει,τρίβεται συγχρόνως και στο "εργαλείο" με ωραίες κινήσεις.Πιπα καλή με γλώσσα και περιποίηση της ευρύτερης περιοχής...Έβαζε την καυτή γλωσσιτσα της σε όλη τη περιφέρεια...Αλλάξαμε και γυρίσαμε σε 69 όπου είχε συμμετοχή με αναστεναγμούς ευχαρίστησης.Πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ!
Πρώτη στάση με την Άρτεμις από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αρκετά στενή η τρυπούλα της,είπαμε είναι του "γαλάκτου"¨το κορίτσι,σιγά σιγά....Δεύτερη στάση ιεραποστολικό όπου και τελείωσα με συνεχόμενα γλωσσόφιλα....Μικρή διακοπή και φρεσκάρισμα....Στο διάλειμμα του γύρου μιλά ευχάριστα και είναι αρκετά ζεστή σαν κοπέλα,βέβαια είναι λίγο "κουμπωμένη" αλλά σιγά σιγά απελευθερώνεται άλλωστε δεν δουλεύει και χρόνια,τώρα ξεκίνησε και για τις μέρες που δουλεύει κινείται σε πολύ καλό επίπεδο.
Τριψίματα και πάλι με τα πόδια της στην αρχή και μετά με τα βυζιά της ήταν η έναρξη του δεύτερου μέρους...
Ξανά στοματικό με την ίδια τακτική όπως και στην αρχή...Μου άρεσε το "πετάρισμα" που έκανε με τη γλωσσίτσα της, η οποία ανεβοκατέβαινε....
Πέρασμα προφυλακτικού,μικρή διακοπή για φιλιά αλλά και δικής μου περιποίησης στο πεντακάθαρο γατάκι της και σεξ ξανά!
Μία στάση στο δεύτερο μέρος λοιπον...
Με πισωκολλητό και σφυροκόπημα για λίγα λεπτά ήταν η συνέχεια μας...Αφαίρεσα το προφυλακτικό και με ένα "κοκτείλ" ισπανικού κατέθεσα στο στήθος της....

Συμπερασματικά η Άρτεμις ήταν μία πολύ καλή γνωριμία και πέρασα μία όμορφη ώρα μαζί της.Πιστεύω πως σε κάποιον που του αρέσουν οι φώτος της αξίζει να την επισκεφτεί...Άντρες βέβαια που προτιμούν μιλφ γυναίκες ας κρατηθούν μακριά,είναι πιπινάκι...!

Αυτά για την Άρτεμις,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 roughfucker, afraggosssss, dourosladers και 38 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού