Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Λαμβανομενων υποψιν των θετικων κριτικων πηγα να δω τι παιζει.
Η εμφανιση της οντως εντυπωσιακη και καλλίγραμμη. Είναι πανυψηλη χωρις να είναι αχαρη. Με τα πορνοπαπουτσα μου εριχνε, όταν τα εβγαλε ηταν λιγι πιο κοντη από μενα αρα γυρω στο 1,75

Προσωπο: 7 –συμπαθητικο
Μαλια: 10 – μακρια και μαλακα
Λαιμος: 10 –κύκνου
Βυζι: 9 δυαρακι - στητουτσικο
Μεση: 10 δακτυλιδι
Κωλος: 9 – όχι πολύ πεταχτος
Γαμπες – μπουτια: 10 με τονο – ατελειωτα

Κατά τα αλλα τζιφος.Κεφάλι σε τοίχο!
Αναλυτικα:
Όταν εφτασα (11 το πρωι) ηταν ηδη με αλλον. Περιμενα να βγει, την ειδα και πραγματι εντυπωσιαστηκα. Εδωσα αρον αρον το 20αρικο. Η τσατσα μου φανηκε ζωχαδα. Συνεχεια γκρινιαζε. Τα ειχε με τον προηγουμενο συναγωνιστη γιατι καπνισε στο δωματιο, και γιατι ειχαν χαλασει λιγο τα σεντονια. Μαλλον νομιζει ότι ερχονται νεκρόφιλοι να γαμισουν εκει. Μου εβαλε χερι γιατι τραβηξα λιγο τη κουρτινα για να βλεπω τη μυτη μου, μια και το φως ηταν αναιμικό. Το δωματιο υπερβολικα ζεστο, ανοιξα λιγο το παραθυρο να δροσισει..
Η καθαριοτητα στα μετρα αξιοπρεπους μπουρδελο. Ο νιπτηρας εβγαζε ζεστο νερο.
Η μικρη ηλθε σχετικα γρηγορα. Την υποδεχτηκα ορθιος, Πηγα να τη φιλήσω και τραβηχτηκε ακομψα. Πηγα να κανω λιγο μπαλαμουτι στα ορθια και μου έδειξε το κρεββατι. Ξαπλωσα και περιμενα κανενα προκαταρτικο, τιποτα απολυτως.
Αρχισε μια αεροπιπα ρηχη. Μονο το κεφαλι εβαζε μεσα. Οσο και να προσπαθουσα δεν καυλωνα. Πηγα να χαϊδέψω τα μαλια της και τραβηχτηκε το σκατομουνο. Με ειχε ξενερωσει το αδιαφορο υφος της.
Πηγε να βαλει σκουφι στο μισοπεσμενο καυλι. Στόμα της λεω.. συνεχισε αλλα που να καυλωσω με τετοια πιπα.
Την εβαλα κατω να την γλυφομουνιασω. Τρυφερο και μυρωδατο μουνι. Η κλειτοριδα της σαν μπιλιτσα. Αρχισε κατι ψευτηκα μου-μου αλλα το κορμι της ηταν τοσο αδιαφορο που εκανε μπαμ η κακης ποιοτητας ηθοποιία.
Παρολα αυτά ψιλοκαυλωσα και γυρισα να μου βαλει καποτα.
Την εβαλε ατεχνα και ανεβηκε πανω μου. Το μουνι της ειχε καλη αισθηση και ετσι καυλωσα 100%.
Κουνιονταν πανω μου ψιλοαδιαφορα. Ασχολουμουν με τα βυζια της και τα κωλομερια της που είναι τρυφεροτατα. Οι ρωγες της όμως δεν καυλωσαν.
Από μονη της πηγε να στηθει πισωκολλητα. Την εβαλα ιεραποστολικα που την πηρα αρκετα βιαια (για τιμωρια λογω κακης πιπας και απουσια προκαταρτικων). Της εβαλα τα ποδια κοντρα στους ωμους, ανοιχτα ψαλιδωτα και τερμα πισω με το μουνι να ερχεται πιατο. Εκει αρχισε παλι καποια μου-μου, μαλον γιατι τη ζορισα. Με εφτιαξε που ζοριστηκε και καυλωσα για καλα.
Την εβαλα να μου παρει πιπα στο καυλωμενο εργαλειο, αλλα παλι η πιπα της ηταν αερα-πατερα.
Την εστησα πισωκολλητα και την τελειωσα. Η αισθηση του μουνιου της καλη και σε αυτή τη σταση.
Δεν την συστηνω για τους εξης λογους:
Αεροπιπα
Καθολου προκαταρτικα
Κακη συμμετοχη.
Η υπερεκτιμηθηκε, ή καβάλησε κιόλας το καλαμι και το παιζει ντιβα. Την κατατάσσω στις καλα καμουφλαρισμενες φολες Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.391
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ThE, dinos34 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2018
Μην ξαναπάς φίλε.....
19 Μαρτίου, 2018
Μου φαίνεται άρχισε η κόπωση της κορασίδος. Δεν ανταποκρίνεται πλέον στα σκληρά, Μόνο σε sοft και gfe καταστάσεις...
19 Μαρτίου, 2018
Αφού την έχει ξεμουνιάσει όλο το site και όχι μόνο με τέτοια διαφήμιση,πόσο ν'αντέξει να γαμηθεί στα όρια της φαντασίωσης του κάθε μπουρδελιάρη; Όταν πέσει ο αχός του πρώτου καιρού,τότε θα φανεί τι ψάρια πιάνει...
19 Μαρτίου, 2018
εγω φιλε πηγα να την δω την φωναζε η τσατσα και παρωτι ειμασταν 3 ατομα η τυπισα επαιζε με το κινητο τηϛΠροσκύνημα και δεν σηκωνοτανε απο το κουζινακη δεξια και την εκανα με ελαφρια και να φανταστειϛ οτι μονο μια κριτικη ειχε τοτε

20 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ουτε στ σοφτ!χαμουρεμα λεει πηγε να της κανει και του εδειξε το κρεβατι λεει ο τυπος!μακρυα δενβπαω να την δω καν!
20 Μαρτίου, 2018
αυτη τα εφτυσε με τοσο κοσμο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6