Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η συνάντηση κανονίστηκε εύκολα μέσω VIBER με ανταλλαγή μηνυμάτων, στο Bill, στις 16:00. Η Κατερίνα ήρθε ακριβώς στην ώρα της. Μόλις την είδα έπαθα πλάκα. Χαμογελαστή, με ωραίο νεανικό ντύσιμο, πανέμορφο πρόσωπο, μάτια φοβερά. Αγκαλιαστήκαμε, φιληθήκαμε και μπήκαμε για ντουζάκι.
Ο αγών ξεκίνησε με φοβερή πίπα από το κορίτσι μας, φτυσίματα, περιποίηση όλης της περιοχής. Την γύρισα 69, όπου απόλαυσα το στενό μουνάκι της. Δάκτυλο στην τρυπούλα της. Είχα γίνει μούσκεμα, ενώ εκείνη συνέχιζε δυνατή πίπα, γλύψιμο, μπούκωμα. Μου πέρασε προφυλακτικό, ανέβηκε πάνω μου και ξεκινήσαμε δυνατό σεξ, με γλωσσόφιλα, παθιάρικα. Οι ρώγες της κάγκελο. Τα ζουμιά της έτρεχαν στα πόδια μου, "χύνω" φωνάζει σε μια φάση και μετά από κανά πεντάλεπτο έχυσα και εγώ μέσα στο προφυλακτικό.
Διάλειμα με τσιγαράκι. Μάλιστα έκανε ηλεκτρονικό, αλλά πήρε ένα τσιγάρο από εμένα. Ντουζάκι και έναρξη δεύτερου γύρου.
Εύκολα με έκανε πάλι κάγκελο. Ξύλο μιλάμε με την πίπα της. Να το παίρνει όλο μέσα. Να της γαμάω το στόμα. Δεν δυσανασχετούσε. Απίστευτη αίσθηση. Σκούφος και φύγαμε για τελικό. Στα τέσσερα. Τι κώλος Θεέ μου.
Κανά δεκάλεπτο σφυροκόπημα. Δυνατό. Όταν κατάλαβε ότι ερχόταν το τέλος με ξάπλωσε, έβγαλε το προφυλακτικό, με πίπωσε και με λίγο χεράκι έχυσα στο στόμα της μιλάμε ποτάμι. Δεν το έβγαζε μέχρι να στραγγίξει και την τελευταία σταγόνα. Πήγε στο μπάνιο και τα έφτυσε.
Υπέροχη, γλυκιά κοπέλα, επικίνδυνα ερωτεύσιμη. Επικοινωνιακή, σωματάρα, προσωπάρα. Μου αρέσουν πολύ τα τατού της. Σίγουρα θα την ξανασυναντήσω για παραπάνω ώρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
136
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makisthehustla, Bazookaman69, Perier45 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού